Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Postnet - Savet?

Zdravo devojke, Posle svih prica o prevarama, a i zbog onog prevaranta koji se neprestano vraca, ne osecam se vise sigurno da ostavljam svoje podatke za uplatu na ziro racun, pa bih zelela bih da vas pitam kako funcionise uplata postnetom? Da li se i tu ostavljaju podaci ili ne? Mislim da sam zaradila dovoljno pozitivnih utisaka da mi devojke veruju za takvu uplatu, jer vidim da je na sajtu kupoholicarke ne preporucuju. Hvala.
2013 08 10
Za poistnet uplatu ostavljas ime, prezime i broj telefona.
2013 08 10
Koliko ja znam ostavlja se ime, prezime i broj mobilnog telefona i to je to.
2013 08 10
Hvala :) :) Izvinite malo sam bila lenja i otvorila sam temu a da se nisam prethodno potrudila da procitam na netu. Da li posta meni uzima proviziju ili uplatiocu? I da li je mala provizija, poput one prilikom uplate u banci ili ne?
2013 08 10
Ako ne pitas, ne mozes ni da znas [:osmeh] Ne, posta uzima proviziju onom ko uplacuje. Provizija zavisi od sume novca, ali uzimaju od 64 dinara, pa navise.
2013 08 10
Hvala :). Devojke, znam da je off i nema veze sa naslovom teme, ali da li je moguce da, prilikom slanja preporuceno, primaoc posiljke plati postarinu ili moram ja unapred? Za post express znam da je moguce.
2013 08 10
[slika:18f8535c-9275-4087-af99-7bc9c5baf9bb]
2013 08 10
Ne može primalac da plati preporučenu pošiljku. Poštarinu plaćaš ti, zato im traži unapred i za to. Čak i kada je otkupna pošiljka ti plaćaš pri slanju pa ti se refundira
2013 08 10
Moraš ti unapred, odmah na šalteru. [:osmeh]
2013 08 10
za preporuceno placa posiljalac uvek [:poljubac]
2013 08 10
Ne, za preporucenu posiljku placa postarinu onaj koji salje, i zato trazis od kupca da ti uplati minimum 100 dinara preko, kako bi ti platila tu postarinu. Tako je najjeftinije.
2013 08 10
Da, da. razumem. Muchas Gracias Chicas :) :) :)
2013 08 10
a posle koliko moze da se podigne novac uplacen Post netom? Oprosti sto ti se ubacujem u temu [:stidljiv] Imam jednu uplatu od 15.jula i jednu od pre 15ak dana, sli sam sad na moru i dolazimm sledce ned. da li mogu bilo kada da podignem? Poslala bih mamu, ali znam da ne moze bez lk.
2013 08 10
Devojke, moram sad i ja nesto da pitam...nova sam [:stidljiv] Kakav problem moze da se pojavi, ako ostavim br.ziro racuna ???...a ako je u pitanju prevarant [:sokiran] Nadam se da ce neko odgovoriti, sad sam skroz zbunjena, jer sam mislila da je ovako najsigurnije .
2013 09 16
Novac uplacen post netom stigne primaocu nakon par sati (tako je meni makar receno u posti kada sam pre enki dan pitala). Ostavis mu ziro racun i ime i prezime, ako uplati uplati, ako ne uplati nikom nista ides dalje.
2013 09 16
1 2