Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nebo plava boja

Drage dame, uz koju boju najcesce kombinujete ovu sad jako modernu nebo plavu boju? Ja kombinujem uz neke isto tako nezne i pastelne boje, ali bih nesto drugacije da probam tipa uz svetlo sivu npr, sta mislite?
2018 06 20
Uz sivu je ekstra! Po meni je super... 👍
2018 06 20
Bela kao prvi izbor :)
2018 06 20
Kontrast volim :) crno—plavo, tamno—sivo plavo i jednom sam nosila nebo plavu maju crne pantalone, a ciklama sandale :D izgledalo je top !
2018 06 20
Wow hvala vam devojke, i ja volim neobicna uklapanja. Dale ste mi odlicne ideje❤❤❤
2018 06 20
nebo plava moze jako dobro da ide uz crnu, takodje i uz nezno rozu, ali sa neznim bojama dosta treba paziti, uvek ubaci detalj koji ce razbiti monotoniju u slucaju samo neznih boja :D
2018 06 21
Ja ipak volim sa crvenom bojom, ali ne ona tamnija crvena, nego svetlija. :)
2018 06 21
Meni ta boja jako lepo dodje uz puder rozu ...Nekako mi je bas elegantna ,nezna kombinacija ... <3
2018 06 21
> MeriliaGrej: > nebo plava moze jako dobro da ide uz crnu, takodje i uz nezno rozu, ali sa neznim bojama dosta treba paziti, uvek ubaci detalj koji ce razbiti monotoniju u slucaju samo neznih boja :D Hocu hvala na savetu 😚
2018 06 22
> Monika993: > Ja ipak volim sa crvenom bojom, ali ne ona tamnija crvena, nego svetlija. :) Probala sam sa crvenom, jako je efektno :)
2018 06 22