Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

TROVANJE PASA OPREZ!!!

Upozorila bih clanice sa Vozdovca da ni slucajno ne setaju svoje pse u Mestrovicevoj ulici, Darvinovoj i okolini jer u ovim delovima bolesnici masovno bacaju otrove za pse!! U poslednjih par nedelja je otrovano nekoliko pasa i nadam se da cete prosiriti vest dalje i spasiti jos neduznih zivota! Ja se tresem dok ovo pisem jer i sama imam psa i iskreno prestravljena sam! U ovoj sugavoj drzavi se tim psihopatama ne moze stati na put ja sam toga svesna, ali molim vas ako imate neku bilo kakvu informaciju vezanu za ovaj slucaj javite mi!
2018 07 03
Covece, kakvi retardi, sto je najgore to se ne desava samo tamo!! Ja zivim u nekom malom mestu, i ovde se cesto postavljaju otrovi za pse koje ne uhvate i ne odvedu negde .-.
2018 07 03
Ja sam kontakrirala sve medije, drustva za zastitu zivotinja i od svih samo su mi jedni odgogorili sa prepametnim odgovorom - da slucaj prijavim policijim pa kad oni to predaju javnom tuziocu da se ja njima javim jer do tad oni ne mogu nista da odglasavaju. Malo je reci da sam zgrozena, ja sam stvarno mislila da bar po tim udruzenjima rade normalni ljudi kojima je zaista stalo do zivotinja i da im je svaki zivot dragocen, kad ono eto odgovora da se obratim OVOJ DRZAVI. Boze me sacuvaj. Tako da se nadam da ce mozda ova moja objava podici svest makar i jednoj osobi jer od "nadleznih institucija" pomoci nema ocigledno.
2018 07 04
Strasno... drugarica je po raznim grupama na fejsu, pa cu joj reci da prosiri.
2018 07 04
LindaBg hvala ti puno! <3
2018 07 04
Nije mi samo jasno zasto ljudima smetaju zivotinje? Ja bih usvojila svako kuce koje vidim, nisu mi jasni... :(
2018 07 04
Ja razumem da neko ne voli pse, da ih se plasi, da se gadi ili ne znam ni ja sta ali da neko ima poriv da truje neduzna bica to mi je strasno! To je bukvalno potencijalni ubica ljudi, mislim da je dovoljan jedan klik u glavi da takva osoba napadne i coveka. Inace ova informacija je izasla i na sajtu Kurira danas.
2018 07 04
Nema na cemu. Hvala tebi sto se zalazes!!! I meni to nikada nece biti jasno, pusti ga da zivi, nisi zivotno ugrozen, idi radi nesto korisno, ostavi zivotinje koje te ne diraju... Nemam reci vise za takve ne(ljude), bukvalno me nista vise ne iznenadjuje, svega sam se nagledala, svakodnevno monstruozna dela nad zivotinjama, uzas...
2018 07 05