Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zasto ako je cena niska clanice misle da je felericno i da nesto nije u redu?

Imam dosta stvari u ponudi , ali dosta puta me clanice pitaju zasto je cena niska i sta nije u redu sa predmetom? Cene sam stavila niske , da bi pre prodala, jer nemam dovoljno prostora gde da drzim sve stvari.Stvari su kvalitetne i nemaju felere, tipa da je pocepano,flekavo ili slicno.Ne znam, mozda treba da stavim vece cene ? Sta mislite vi i ovome ?
2018 08 21
Isti slučaj i kod mene. Mnogo toga sam stavila po nekoj simboličnoj ceni ,jer ne koristim,a nemam više gde da odlažem,a razmisljam i o tome kad se doda poštarina da cena bude i dalje pristupačna.
2018 08 21
Isto tako i ja razmisljam , dok se plati ptt da bude ok cena. Pitaju me bas cesto ,hoce da kupe ali se boje da nesto nije u redu, ja lepo objasnim da je sve u redu ali da dajem po simbolicnim cenama da bi sto pre prodala.Valjda i ocene sluze da clanice vide kakve smo za saradnju , a sve zadovoljne musterije , znaci da je roba u redu i da treba saradjivati sa nama :)
2018 08 21
Zato dignite cene, i sve ce da se rasproda :) Verujte mi, pricam iz iskustva. Stavim Zara majicu 290din, niko je nece. Dignem je na 890, 3 poruke u inbox. Ne znam zasto, ali pravilo sajta je da ce se pre prodati skuplje stvari.
2018 08 21
II ja se pitala zasto je to tako. Ali msm da je Bojana u pravu :)
2018 08 21
Ako stavite cenu majice 500, trazice popust, a ako stavite 200, mislice da ne valja 😅
2018 08 21
> jacaikaja: > Ako stavite cenu majice 500, trazice popust, a ako stavite 200, mislice da ne valja 😅 hahahah upravo tako ,:)
2018 08 21
slazem se sa Bojanom... :') Pogotovo kod brendiranih stvari. Sto veca cena, uglavnom misle boljji je kvalitet i vrednija je stvar....
2018 08 21
Ja onda definitivno moram da dignem cene ,jer kod mene i brendirano je jeftino
2018 08 21
Diskutabilno je...Ne znam , ja sa clanicama sa kojima saradjujem stalno nemam te probleme ako je jeftino nije kvalitetno..One znaju da jeste i uzimaju po vise stvari. Da nisu zadovoljne verovatno nebi kupovale ponovo i ponovo. Sto se tice cena, primetila sam i ja da je zapravo tako, nekad povecam cenu i odmah prodam. Mada opis je tu zbog cega je tako tako da smatram da je to to ... 😊 Razmislicu o povecanju ipak u ime teme 😊
2018 08 21
Ja sam npr. svim majicama stavila cenu po 100, neke nisam ni nosila, neke 1-2x, i apsolutno mi nijedna ne odgovara, a zauzimaju mnogo mesta, zato sam i stavila tu cenu. Desava se da se neko sokira cenom i da ne razume, ali, sta da radim, bolje neka ode za te parice, treba mi prostora :) A ako im je jeftino, neka uplate veci iznos, ne bunim se :D Stoga, ne binite, svaka roba ima svog kupca, one koje se iscudjavaju neka nastave, drugi ce kupiti :) Pozdrav :)
2018 08 21
Ja brendirane stvari prodajem veoma povoljno,pa opet se trazi popust..Na pitanja o popustu nemam nista protiv,i ok mi je kada neko pita za isti,gledam koliko je moguce da izadjem u susret...Samo mislim da je dosta i ciganije na ovom sajtu, ..Ja stvarno vise ne znam kada se prica jeftino ili skupo,koji je tacno reper clanicama...Takodje ja kada trazim popust...imam tacno ideju koliko ta stvar meni vredi.,..A kada ne pitam za popust znaci da me je sramota da pitam za isti jer smatram da sam vec prosla holivudski.,tj povoljno
2018 08 21
A ne odgovorih na vase pitanje..Zato sto uglavnom na Mk i jeste tako,naravno ne kod svih,ali kada je jeftino uglavnom ima neki feler,a druga strana medalje je da je precenjeno..Uzecu za primer Starke na ovom sajtu...,u proseku se prodaju za 3000 polovne..u dobrom stanju,D o pre mesec dana su na snizenju u Konversu bile 4200 din...A kada nadjete nosene starke za 1500 din,sto je po meni realna cena polovnIh Starki u dobrom stanju,uglavnom imaju neki bag .Tako da mislim da je sasvim logicno da clanice za svaki slucaj pitaju da li je sve ok
2018 08 21
Tacno tako! Ja sam spustila dosta stvarcica na 200 din, samo da mi ne stoje, da ih prodam! Nista nisam prodala, niko nista ni ne pita! 🤔🤔🤔
2018 08 22
Ja jos uvek nemam mnogo izlozenih stvari i bukvalno ovo sto izlozim prodala bih mahom "posto, zasto" jer stvari zaista imam previse, a bukvalno sam kupoholicarka i stalno kupujem nesto novo... Vecinu stvari cak nisam ni stigla da nosim, ono inpulsivna kupovina, JAO I OVO MI SE SVIDJA I ONO I OVO I OVO I NE MOGU BEZ OVOGA i pafff kupim pogresnu velicinu. Skoro sam napravila karticu u bancii zaposlila, sada kada pocnem da kupujem sa stranih sajtova stvarcice, aaah gde ce mi glava biti od svih stvari takooo da, znam da mozda nisam jedina sa tim problemom na sajtu i znam da je vecini ovde cilj da se otarasi stvari koje vise ne nosi i ne trebaju mu i ne vidim potrebu za pitanjem: "Sta nije u redu sa stvarima?":D
2018 08 22
1 2