Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

receptt za gojenje

Bas cu da ga probam, samo sto ja sa apetitom problema nemam al za zeludac, kad vidim Eugenia Cooney znaci nije mi jasno kako uopste funkcionise
2018 08 27
Idjirot je odličan za varenje,još jedan savet vezano za to je da se hrana mora žvakati,jedan zalogaj mora biti prežvakan oko 20 puta što ja ne radim,ja hranu gutam i brzo jedem što ne valja.Usitnjena hrana lakše stigne do želudca,ko ima bolove znači da je uništio sluzokožu,u tom slučaju uzimati kašiku maslinovog ulja ujutru na prazan želudac,tako će ga obložiti.Obavezno proveriti da se helikobakterija nije zapatila,i ona zna da napravi haos.
2018 08 27
ja vala zvacem jedno 40 puta svaki zalogaj imam problem sa gutanjem pogotovo ako sam umorna sve mislim da cu se udaviti pa ne mogu da progutam hranu, tabletu takodje nema sanse izgrickam je ili izmrvim, kapsulu otvaram, zato preferiram tecno stanje hrane jer imam taj neki trip u glavi, ne jedem ljuske ni od cega od grozdja, jabuke, paradajza, sve ljustim zbog ljuske ne jedem ni zrna pasulja samo corbicu tako da nekad je mucno jesti sto se mene tice, a trebala sam da idem na snimanje zeludca ali nema sanse da im gutam onu njihovu sondu il kako se vec zove sanse nema Ono sto je zanimljivo da moj pas ako je veci komad hrane nece da ga jede nego mi ga donese da mu ga isitnim to mi je fascinantno takodje se tako "davi" kad pije vodu isti ja ljubi ga majka haha :D
2018 08 27
> bloodytears: > ja vala zvacem jedno 40 puta svaki zalogaj imam problem sa gutanjem pogotovo ako sam umorna sve mislim da cu se udaviti pa ne mogu da progutam hranu, tabletu takodje nema sanse izgrickam je ili izmrvim, kapsulu otvaram, zato preferiram tecno stanje hrane jer imam taj neki trip u glavi, ne jedem ljuske ni od cega od grozdja, jabuke, paradajza, sve ljustim zbog ljuske ne jedem ni zrna pasulja samo corbicu tako da nekad je mucno jesti sto se mene tice, a trebala sam da idem na snimanje zeludca ali nema sanse da im gutam onu njihovu sondu il kako se vec zove sanse nema > Ono sto je zanimljivo da moj pas ako je veci komad hrane nece da ga jede nego mi ga donese da mu ga isitnim to mi je fascinantno takodje se tako "davi" kad pije vodu isti ja ljubi ga majka haha :D Skrecem sa teme i saljem srce za poslednju recenicu. <3 Inace, pridruzujem se klubu xs devojaka i pratim temu jer bih jako volela da dodam par kg, toliko mi nedostaje da izgledam kako bih volela. Naravno, ne da dodam u predelu stomaka, gde obicno dodajem cim se malcice popravim.
2018 08 27
Krenite na vezbanje, jer se ne vezba samo da se smrsa vec i obrnuto.
2018 08 31
Kombinacija masno + slatko i gojenje neće izostati, kao što bloody reče, banana, keks + kikiriki puter, med i orasi, puter i džem, kajmak i hleb, meso i testenina itd itd itd, bezbroj primera, prilagodiš sebi da jedeš šta voliš i u čemu uživaš i tako svaki dan, stalno, kao kad neko želi da smrša pa mora da ima disciplinu, tako i za gojenje.
2018 09 01
hvala na savetima
2018 09 01
I ja sam postavljala ovakva pitanja..tj kako da se ugojim, svom okruzenju..i onda mi se hormoni poremetili..i dobih ja kilazu,pa sada placem za onom starom "anoreksicnom" kilazom :') :')
2018 09 01
Nekad pozelim da se poremete.Izludjuju me oni jao sto ne jedes sto si mrsava
2018 09 04
> dukiccc: > Nekad pozelim da se poremete.Izludjuju me oni jao sto ne jedes sto si mrsava Skoro sam otkrila ovu temu i prosto moram da se ukljucim. Jer sam i sama jedna od onih Jedem al ne gojim se hahhaha. Kao prvo. Da. Dosta toga ima u glavi. Sto vise zelis da postignes nesto to se grcevitije drzis za to i na taj nacin to ti samo izmice. Znaci za pocetak moras biti opustena rasterecena i lagano. Posle toga. Najbolji nacin za malo gojenja. Znaci ne pricam sad omo da se uhojis 20 kg. Je da pokusas da imas redovne obroke. To dosta pomaze. Svaki dan dorucak rucak vecera u isto ili slicno vreme. I na taj nacin ces se ugojiti minimim 5 kg. E sad. Sta otvara apetit i slicno ne znam. Al verujem da ti ne treba nista za to. Samo da se opustis pustis neku muziku igras i apetit ce prirodno sam doci :*
2018 10 06
1 2