Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pantalone/farmerke ili haljine?

Čisto malo da se zabavimo...da li češće nosite pantalone ili haljine i zbog čega? Anketica.... :)
2018 09 11
Pantalone :D Volim haljine,medjutim od kada imam dete,sedim u pesku,na travi,po parkovima, igram fudbal(koji ne podnosim)tako da nije mi bilo bas udobno da to sve radim u haljinama i suknjama.Pritom nisam muskobanjasta.Sada je malo veci, pocela sam da se opustam...pa sam ovog leto posle ko zna koliko vremena nosila i bele pantalone ,:) Posto je belo takodje bila boja koja se nije uklapala u moj nacin zivota neko vreme :D (zbog prljanja naravno).Manje vise kombinujem sve stilove sem sportskog,trenerke su mi iskljucivo za sport
2018 09 11
Farmerke sa svim i svačim...pa onda haljine, razne.....
2018 09 12
Trenerke i helanke iz razloga što mi je to najudobnije i najkomotnije. Haljine povremeno leti i to neke više na sportski fazon, a farke nikada, helan-pantalone da. :)
2018 09 12
Ja bih zivela u haljinama i stiklama. Tako bih zivela u ono vreme kada su sve devojke/zene bole u suknjama i haljinama. Ali nazalost, previsoka sam za stikle, to nikada necu preboleti 😁
2018 09 12
Zimi helanke, pantalone, leti haljine i suknje, ne volim da me ista steze kad je toplo ;)
2018 09 12
Haljine nosim leti, kad pocrnim :'). Volim ih ali više volim pantalone i farmerice, baggy model.
2018 09 12
Haljine leti jer sam smršala, a zimi uglavnom farmerke, trenerke... Ko želi rado ću mu poslati sliku mog zmiskog tela ahahah.. 😎
2018 09 13
Haljine i sortseve celo leto bukvalno, a farmerke zimi uglavnom, volim dobre farmerke. :D
2018 09 26