Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako prodajete decije stvari?

Zelim da cujem neke vase savete :) Moja situacija: Imam brdo decije garderobe, mnogo novih stvari, mnogo decijih jakni- nista nije kina i sve ekstra jeftino kad se poredi sa cenom u radnji.
2018 09 22
Zapravo sam prosle nedelje prodala 2kg stvari za 2600 i to mi je prva veca prodaja decijih stvari otprilike ikad.
2018 09 22
I ja imam deciju garderobu,imala sam samo dve prodaje decijih stvari ovde,nisam ni upit za iste imala bilo kakav.I meni je bilo neverovatno,da se nista ne prodaje.Garderoba odlicno ocuvana,brendirana i jeftina.Probajte na sajtu KP..tamo sam uspela da prodam po nesto.
2018 09 23
Ja sam dosta prodala na KP i FB ali to sve jakne,cizmice i ta skuplja garderoba,jednom je jedna devojka kupila paket bebi stvari na fb,ali ovako trenerkice i majicice se slabo prodaju,ovde nista.Jednom sam ja ovde kupila kosulju sinu ,valjda ljudi ne vole,ili je to jeftino po tc ,na popustu pa kupuju novo. Ja generalno za rodjendan nadobijam stvari za celu godinu. Jos mi sinovi i nasledjuju,tako da kupujem samo obucu .
2018 09 23
> jelena2606: > I ja imam deciju garderobu,imala sam samo dve prodaje decijih stvari ovde,nisam ni upit za iste imala bilo kakav.I meni je bilo neverovatno,da se nista ne prodaje.Garderoba odlicno ocuvana,brendirana i jeftina.Probajte na sajtu KP..tamo sam uspela da prodam po nesto. Ja imam upite- spustanje cena u nedogled. A ja necu da prodam perjanu italijansku jaknu za 800din, pa nema sanse. Kod kineza su 5000! Probacu ba kp, nemam jos nalog tamo. Na Fb mi je 80% prodaja
2018 09 23
> *STARS*: > Ja sam dosta prodala na KP i FB ali to sve jakne,cizmice i ta skuplja garderoba,jednom je jedna devojka kupila paket bebi stvari na fb,ali ovako trenerkice i majicice se slabo prodaju,ovde nista.Jednom sam ja ovde kupila kosulju sinu ,valjda ljudi ne vole,ili je to jeftino po tc ,na popustu pa kupuju novo. Ja generalno za rodjendan nadobijam stvari za celu godinu. Jos mi sinovi i nasledjuju,tako da kupujem samo obucu . Otvoricu taj nalog na KP da okusam srecu 😂 Nemam pojma da li ne vole, ja ni jakne ne mogu da prodam 😅
2018 09 23
Probajte,ovde stvarno ne znam iz kog razloga ovde ne ide
2018 09 23
Ovde ne ide iz prostog razloga što većinu članica čine jako mlade devojke bez dece i njima ta vrsta robe apsolutni nije interesantna. I ja mahom prodajem dečiju garderobu, i kada vidim da ski jakna koja je plaćena više od 100e ne može da se proda ni za 2000 ne znam šta da mislim...
2018 09 26
Zene mene zanima odeca za decaka 4-5 godina i to donji delovi trenerke i tanki duksici naravno u dobrom stanju
2018 09 27
MARIJANA832...Svi jure trenerke..,kod mog deteta ne znam da li je jedna ostala da nije pukla na kolenu :') :') Pa cak i sada kada je veci,isto su sve po kolenima onako istanjene.Ne znam da li su losi materijali u pitanju ili sta vec..Sto se ostale odece tice ,imam jos svasta sto i nisam okacila i naravno oko necega moze i dogovor
2018 09 27
> jelena2606: > MARIJANA832...Svi jure trenerke..,kod mog deteta ne znam da li je jedna ostala da nije pukla na kolenu :') :') Pa cak i sada kada je veci,isto su sve po kolenima onako istanjene.Ne znam da li su losi materijali u pitanju ili sta vec..Sto se ostale odece tice ,imam jos svasta sto i nisam okacila i naravno oko necega moze i dogovor Stavila sam te na pracenje:) Nego druga clanica mi se javila i ugovorile smo posao:).
2018 09 27
Ja prodamajem ali cene su mi bas niske a prodajem samo ocuvane i nove stvari i za vise stvari dajem popust, poklon ili gratis ptt.
2018 09 27
I ja trazim trenerke 10/140 za decaka,menjala bih stvari sa profila,samo ocuvano
2018 09 28
xxx
2018 09 28
.
2018 09 30
1 2