Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako poboljšati prodaju?

Drage dame, Par meseci sam aktivna na sajtu, i do sada sam uspela da prodam samo 3 predmeta. Koristim i promocije, i reklamu specijalnog artikla, ali nije bilo do koristi. Takođe sam par puta otvorila temu sa akcijama, ali bezuspešno. Da li imate neki savet kako brže doći do kupaca? Jer robu koju prodajem više ne nosim uopšte i samo stoji umesto da možda pronađe nekog ko bi je koristio :) Hvala na pomoći :)
2018 09 24
Isti slucaj kod mene. Imam gomilu stvari koje su kao nenošene i isu starimodne nego bas ovako aktuelne ali slabo... doduse dosta stvari nisam postavila na sajt jer nemam vremena pa cu se potruditi uskoro da ubacim na profil sve sto imam mozda krene prodaja s tim stvarima > svejeftino: > Drage dame, > Par meseci sam aktivna na sajtu, i do sada sam uspela da prodam samo 3 predmeta. > Koristim i promocije, i reklamu specijalnog artikla, ali nije bilo do koristi. Takođe sam par puta otvorila temu sa akcijama, ali bezuspešno. > Da li imate neki savet kako brže doći do kupaca? > Jer robu koju prodajem više ne nosim uopšte i samo stoji umesto da možda pronađe nekog ko bi je koristio :) > Hvala na pomoći :)
2018 09 24
Da li ste probali obnavljati oglase? Kazu devojke da dosta pomaze, ukoliko imate vremena za to... Verovatno se u pretrazi brze naidje na predmet, jer, znam i po sebi kada krenem da trazim neki pojam, odustanem posle par strana. :")
2018 09 24
Ja nisam verovala da pomaze obnavljanje oglasa dok nisam pre dve nedelje sve obnovila- i zapravo ovde prodala nesto (sto mi je bas cudno jer prodje i cela vecnost, a ja nista ne prodam). Takodje sam shvatila da pomaze kad promenim sliku predmeta. Recimo slikam opet predmet ako nije imao 'odziv' ili drugu sliku stavim za glavnu. *Da neko ne pomislim da mi ide sjajno, da se razbijam od prodaje, plivam u parama i prehranjujem 4 dece od krpica- i dalje slabo ide ali bar nije na nuli 😂😂
2018 09 24
Probacu to definitivno, nego sam u poslednje vreme bas bas zauzeta pa nemam vremena, ali mislim da je to dobar nacin > Zagica: > Da li ste probali obnavljati oglase? > Kazu devojke da dosta pomaze, ukoliko imate vremena za to... > Verovatno se u pretrazi brze naidje na predmet, jer, znam i po sebi kada krenem da trazim neki pojam, odustanem posle par strana. > :")
2018 09 24
Ja koristim promocije i ovde na forumu se trudim da komentarisem svaku temu o kojoj imam nesto da kazem,i tako se valjda reklamiramo sta znam...
2018 09 25
Pokusajte da napravite neku razmenu ,kupovinu ,da dobijete jos koji utisak . Obnavljanje oglasa mozda pomaze ,ja licno nisam primetila (poslednjih dana sam dodala par stvarcica cije su slike nestale , nemam neko iskustvo s tim ,moram probati ) ,ali svakako brisati prethodni oglas , cim vidim da se nesto ponovi kod nekog ,ja ne listam dalje profil . Ja budem odsutna sa Krpica mesecima ,cak i godinu ,tada stane . Ali cim ponovo pocnem dodavati ,krene . Nemojte postaviti sve odjednom ,stalno ponesto dodajte , najcesce odu tada i neke ranije postavljene stvari . Srecno :")
2018 09 25
Hvala na savetima, isprobaću, pa ćemo da vidimo :)
2018 09 25
Meni se cini iz svega sto sam citala na forumima ,nekome ide ,a nekome ne..tj nema pravila.Cak mislim da ni cene nemaju veze,a ni reklama.Ja mislim za sebe onako neskromno ,:) da imam odlicnu gardedrobu i smesne cene,pa opet prodam nesto s vremena na vreme i to mi za neke stvari koje su odlicne, a kostaju kao krpa za patos u radnji, traze popust...A kao sto rekoh videh ovde na forumima da se itekako placaju zestoko neke stvari i to prolazi.Znaci prodaje ima,love ima.....
2018 09 25
Ja sam nova clanica i isto sam primetila da obnavljanje dostaa pomaze :D to prvo A u potpunosti se slazem i sa drugim tvrdnjama, tipa, ako neko nesto zaistaaa zeli, nece mu biti problem da izdvoji pogolemu sumu novca da to i kupi. A ako je onako djene-djene, trazice popust i na artikal od 100 dinara :D
2018 09 26
Nije bas tako sa cenama . Jedna nerealna cena moze da pokopa ceo profil. Ako vidim na necijem profilu nesto sto znam koliko vredi ili kosta , a tu je cena nerealna ,odmah bezim ,onda i ostale stvari mislim da imaju nabudzenu cenu ,a one sto su na tom profilu povoljne smatram ostecenim ,jer neko ko prodaje nesto po nerazumnim cenama ne bi tek tako nesto dao budzasto . Jos jedan savet : Sto vise slika ( svojih ,naravno , ) , em pokazujete da je predmet vas , em ne terate clanice koje mrzi da pogledaju sta je iza onog sto ste pokupili na nekom sajtu . Ja licno nikad ne otvaram te kolazne slike ,slike sa sajta ,slike na onim ruznim sivim lutkama (prva asocijacija -smrdljiva prepotopska roba iz second handa . Nemam nista protiv A klaseiz second handova , ali zar mislite da ce onaj koji pokusava ovde da zaradi na tome platiti nesto vise od SJL klase -dakle smece ) . Reklame povremeno , narocito mislim sa nekim konkretnim artiklom u naslovu . Ali stalno vristanje "totalna rasprodaja " nikom zarade nije donelo :') :')
2018 09 26
Korigovanje cena definitivno, moj savet😂😂😂
2018 09 27
> akobasmoram: > Ja sam nova clanica i isto sam primetila da obnavljanje dostaa pomaze :D to prvo > A u potpunosti se slazem i sa drugim tvrdnjama, tipa, ako neko nesto zaistaaa zeli, nece mu biti problem da izdvoji pogolemu sumu novca da to i kupi. A ako je onako djene-djene, trazice popust i na artikal od 100 dinara :D nova sam a ne vidim opciju za obnavljanje oglasa,da li ona uopste postoji ili moram postavljati iznova?
2018 09 27
Ne postoji opcija za obnavljanje oglasa . Obrises i postavis ponovo . Ne znam da li to narocito deluje ,a time gube iz vida taj predmet clanice koje su ga stavile u omiljene .
2018 09 27
> TatCat: > Ne postoji opcija za obnavljanje oglasa . Obrises i postavis ponovo . Ne znam da li to narocito deluje ,a time gube iz vida taj predmet clanice koje su ga stavile u omiljene . da,zbog toga i pitam ,a vidim ni promociju ne mogu da pokrenem jer nije dostupna opcija dopune novcanika ako sam iz Srbije
2018 09 27
1 2 3