Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

CENEEE :o :*

Da li vi nalazite dosta predmeta koji su koliko toliko okej sa realnim cenama? Jer ja ili nailazim na preevisoke cene, ili na niske cene a los kvalitet :/ Mislim, i ja prodajem stvari koje ili su potpuno nove, ili obucene jednom, ali sam gledala da maksimalno spustim cenu. ne znam sta bolje prolazi, sta vi mislite??
2018 10 01
Ja sam dosta stvari kupila po bukvalno smesnim cenama u odnosu na kvalitet i stanje stvari. Dok ima clanica koje stavljaju visoke cene,skuplje nego nove u radnji. Toga je uvek bilo i uvek ce biti,jer se mnogi zalete u fazonu skuplje,pa verovatno je i bolje,jos ako je 'kao zara' e onda se odmah proda😂 To je samo moje misljenje😊
2018 10 01
> Zvezdica32: > Ja sam dosta stvari kupila po bukvalno smesnim cenama u odnosu na kvalitet i stanje stvari. Dok ima clanica koje stavljaju visoke cene,skuplje nego nove u radnji. Toga je uvek bilo i uvek ce biti,jer se mnogi zalete u fazonu skuplje,pa verovatno je i bolje,jos ako je 'kao zara' e onda se odmah proda😂 > To je samo moje misljenje😊 Hahha, za ovo "kao zara" si potpuno u pravu :D Ja sam naletela na par clanica, koje imaju super stvari, a jeftine. Ne kazem da sad treba da se proda nova jakna za 500 din ili tako nesto, ali ima cena kao u buticima, i na sve to kad; dodje postarina :O
2018 10 01
Ne razmisljaju svi isto😊 Ali kada se malo pretrazi,moze se naci dosta stvari po povoljnim cenama😊
2018 10 01
Mislim da skuplje stvari bolje prolaze ako su trenutno aktuelne, pogotovo ako je na fotografiji manekenka, tada je sansa za prodaju 99% :) Ako njih izuzmem mislim da brze odu povoljni, kvalitetni i ocuvani komadi. Takodje su jako vazne dobre fotografije, jer slika prodaje predmet. Mada, na ovom sajtu dominiraju razmene kao najpovoljnija opcija za neku novu ili polovnu stvarcicu :")
2018 10 01
> Marija-Maja: > Mislim da skuplje stvari bolje prolaze ako su trenutno aktuelne, pogotovo ako je na fotografiji manekenka, tada je sansa za prodaju 99% :) > Ako njih izuzmem mislim da brze odu povoljni, kvalitetni i ocuvani komadi. > Takodje su jako vazne dobre fotografije, jer slika prodaje predmet. > Mada, na ovom sajtu dominiraju razmene kao najpovoljnija opcija za neku novu ili polovnu stvarcicu :") I ja se slazem za razmene :O definitivno najbolje prolaze.
2018 10 01
I jos kad ne bi bilo tih manekenki koje nose jedno,a u stvari se prodaje nesto drugo😄
2018 10 01
Kad ste vec pomenule- mnogo me nervira kad stave sliku samo manekenki (i to ne sa zvanicnog sajta nego odokagivno neku sliku). ili sliku s*sate napucene devojke u kupacem i onda ja verovatno treba da pomislim da ce moja Vojvodina dobro da izgleda u tako nekom zavoju koji glumi kupaci. A sto je najjace- to bolje ide.
2018 10 02
Ne mislim da ovde prolaze samo nize cene,ovo vise nema pravila,vidim da se naocare prodaju po 15.000 i kupuju...zavisi ko sta trazi,nemojte potcenjivati svoje stvari i snizavati cene,da bi se prodalo,npr.patike koje kostaju 10.000 i nosene su 3 puta pa logicno je da ce biti upola cene,necete ih dati za 1500 din.a clanice koje traze takve patike znaju koliko zapravo one kostaju...ako razumete sta hocu da kazem...to je neko moje misljenje...
2018 10 02
> oljapp: > Kad ste vec pomenule- mnogo me nervira kad stave sliku samo manekenki (i to ne sa zvanicnog sajta nego odokagivno neku sliku). ili sliku s*sate napucene devojke u kupacem i onda ja verovatno treba da pomislim da ce moja Vojvodina dobro da izgleda u tako nekom zavoju koji glumi kupaci. > A sto je najjace- to bolje ide. Pa to definitivno bolje ide. To je ono "u kako dobro stoji", da, stoji dobro toj sa...atributima :') sto ne znaci da ce i meni ili nekoj koja eto, nema te iste atribute ahahahhaha :D
2018 10 02
> Stankulovka: > Ne mislim da ovde prolaze samo nize cene,ovo vise nema pravila,vidim da se naocare prodaju po 15.000 i kupuju...zavisi ko sta trazi,nemojte potcenjivati svoje stvari i snizavati cene,da bi se prodalo,npr.patike koje kostaju 10.000 i nosene su 3 puta pa logicno je da ce biti upola cene,necete ih dati za 1500 din.a clanice koje traze takve patike znaju koliko zapravo one kostaju...ako razumete sta hocu da kazem...to je neko moje misljenje... to svakako, ja kada trazim nesto konkretno, ja znam kolika je cena toga, i ne ocekujem da nadjem za 500 din. Ali evo primera, danas, kod kineza, ni manje ni vise, naletim na prelepi kaput od velura, cena?1700. A ovde sam iste vidjala za 2000. I postarina na sve to. Znaci ne isplati se nikako :/
2018 10 02
Zavisi i da li je veštački velur ili prevrnuta koža. Mislim da se ovde mogu naći baš povoljne stvari od prirodnog velura i, svakako je isplativije kupiti, nego kod kineza. Ali da su mnogim stvarima napucane cene, jesu
2018 10 02
> Debela_devojka: > Zavisi i da li je veštački velur ili prevrnuta koža. Mislim da se ovde mogu naći baš povoljne stvari od prirodnog velura i, svakako je isplativije kupiti, nego kod kineza. Ali da su mnogim stvarima napucane cene, jesu Ma da, razumem sta govoris. Nego bzvz navedoh primer. Al ruku na srce, ja evo preko slike ne umem da prepoznam da l je pravi velur il ne. Tako da se laiku poput mene moze uvaliti vestacki i nabiti visoku cenu :D
2018 10 02
Pa, zato uvek tražiš više slika, etiketu, na mjoj mora da piše :D
2018 10 03
> akobasmoram: > Da li vi nalazite dosta predmeta koji su koliko toliko okej sa realnim cenama? Jer ja ili nailazim na preevisoke cene, ili na niske cene a los kvalitet :/ Mislim, i ja prodajem stvari koje ili su potpuno nove, ili obucene jednom, ali sam gledala da maksimalno spustim cenu. ne znam sta bolje prolazi, sta vi mislite?? 🙄
2018 10 03
1 2