Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Koriscenje foruma?

Saki66, i ja sam se vodila time, kad mogu svi, valjda smem i ja :)
2018 10 06
.
2018 10 06
> MinaMasa: > Saki66, i ja sam se vodila time, kad mogu svi, valjda smem i ja :) Pa i ja bi ,nego cujem tu po forumu neka blokiranja su se desavala,pa me strah :D
2018 10 07
> jelena2606: > Pa ja vidim da nikada ne brisu ,pa sam i ja dosla do zakljucka da je dozvoljeno,a opet me je strah,posto nisam 100% sigurna,da me ne blokira....Znaci sigurna si Stars 100% ,da je tu dozvoljeno sve da se kaci . 🤔
2018 10 07
@MinaMasa, Vi i ja i jos koja clanica zaluta na podforumu Dom. 😁 😂 Valjda nas nece dirati, ne krsimo pravila, a i malo nas je tamo. 😁😂 😂 😂 Salu na stranu, ima tamo i divnih stvari za pronaci. Pozdrav svima.
2018 10 07
Videcemo sta kaze novi admin, bas me zanima, zaintrigirale ste me sad.
2018 10 07
> Saki66: > @MinaMasa, Vi i ja i jos koja clanica zaluta na podforumu Dom. 😁 😂 Valjda nas nece dirati, ne krsimo pravila, a i malo nas je tamo. 😁😂 😂 😂 Salu na stranu, ima tamo i divnih stvari za pronaci. Pozdrav svima. Tacno.Ja sam tamo pronasla neki akvarijum ,koji je vec nazalost bio prodat i dormeo jastuk sam videla po sasvim ok ceni
2018 10 07
> Saki66: > @MinaMasa, Vi i ja i jos koja clanica zaluta na podforumu Dom. 😁 😂 Valjda nas nece dirati, ne krsimo pravila, a i malo nas je tamo. 😁😂 😂 😂 Salu na stranu, ima tamo i divnih stvari za pronaci. Pozdrav svima. Tacno.Ja sam tamo pronasla neki akvarijum ,koji je vec nazalost bio prodat i dormeo jastuk sam videla po sasvim ok ceni
2018 10 07
Jeco,ne moras duplirati izjave,razumemo😂😂😂 Salim se,opet baguje sajt,al jedino ti ne vidis da duplo izlaze poruke😋 Elem,batali Dormeo,ja saradjujem sa jednom privatnom firmom,prodaju jastuke punjene vunom za 1000 din.😉
2018 10 07
Ne samo sto duplira,nego ne mogu "duplikat" ni da obrisem :/ U vise tema gde sam kucala sinoc,pa i u inboxu su duplirane...Cuti dobro je,zamisli da je po celoj strani ,:) ,:) Hvala....Jaljam ti se svakako oko toga....Imam problem sa kupovinom udobnog jastuka...Sve se prodaju meki jastuci doste napunjeni i vrlo "neprijatni"za vrat tolkom spavanja...Cak kod kuce imam i jastuke punjene perijem,pa oni mi nisu preterano udobni.
2018 10 07
Moja topla preporuka Wellpur jastuk. Skup kao sam đavo, ali , brate... nikada nisi spustila glavu na nešto udobnije :D
2018 10 07
> Saki66: > Ja na primer, obozavam home decor i stalno nesto novo kupim, pa nepotrebno prodajem. I oglasim to u podforumu Dom. E, sad, ja kapiram da tu mogu da oglasim prodaju za takve artikle, jer na regularnom profilu je to nedozvoljeno. Videh da tu clanice samo prodaju, pa rekoh i ja cu. 😉 Mada, bilo bi lepo da ukljucimo i neku konverzaciju na tu temu... Ideje, predloge, uredjenje enterijera i slicno... Ne znam Bogu mi, valjda ne krsim pravila. 😉 😊 I ja bih to mnooogo volela ... Obozavam te *home decor* stvacicee ... <3 <3 <3 <3
2018 10 07
Koliko često mogu da se postavljaju sniženja u podforum rasprodaja? Ne bih da pogrešim zato i pitam.
2018 10 07
Jednom dnevno,.
2018 10 07
> jelena2606: > Jednom dnevno,. Hvala Vam puno <3
2018 10 07