Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Drske I bezobrazne clanice!

Ja sam jednostavno morala da objavim deo prepiske sa clanicom koju sam ljubazno pitala za razmenu, a da pritom u opisu tog predmeta jasno stoji da je "za razmenu"!
2018 10 09
Morala sam copy-paste jer screenshot nece da se uploaduje
2018 10 09
Zara29 Pitam mozda zato sto ste u opisu vrlo jasno napisali da MOZE I ZAMENA?! pre 11 sati Anita1 to sto sam napisala da može zamena ne znači da cu po svaku cenu menjati. Stvari na vašem profilu su sranje i ne svidja mi se ništa. A sad ODJEBI!!! pre 29 minuta
2018 10 09
:-O Odvratno ,krajnje odvratno ....
2018 10 09
Odvratno.. Mada i ja bih njoj odgovorila u njenom stilu..
2018 10 09
Stvarno strasno, ne razumem zasto neko ne moze jednostavno da kaze NE HVALA, ovde niko nikog ne primorava da kupi, proda ili razmeni!
2018 10 09
Ja ocekivala kod nje nekakav luksuz ,a ono .... Bas sramota .
2018 10 10
Užas
2018 10 10
Zara .... 😤😔 Strasno!!!! Tako da odgovori, bas ruzno...
2018 10 10
Zara29, ovde više ništa čudno nije, na žalost. Jako mi je žao što ste doživeli ovakvu užasnu neprijatnost, znam koliko ste ljubazna i kulturna članica. Ova koja Vam je ovakve reči uputila jasno se vidi da nema ni stida ni srama, očito da joj je najosnovnije vaspitanje daaaaleeekooo ispod nule- dno dna.
2018 10 10
A i stvarčice su ti bar 3X lepše nego njene
2018 10 10
Debela_devojka , isto sam pomislila . Kakav gad . Kako neko ume da preceni svoje .... Lady , ova vaspitanje cuva u konzervama za potencijalne kupce ,onda otvori konzervicu i pocne : Draga , postovana ...
2018 10 10
> Anita1 > to sto sam napisala da može zamena ne znači da cu po svaku cenu menjati. Stvari na vašem profilu su sranje i ne svidja mi se ništa. A sad ODJEBI!!! > pre 29 minuta Ja se izvinjavam ali moram da se 😂😂😂 Taman kad pomislim da se ovde desilo sve što se desiti može, stigne iznenadjenje u vidu Anite1 🤔
2018 10 10
Tat, na takve mi se bljuje u mlazovima- čuj to "Draga moja...bla, bla..!", aman nisi mi ni oči videla a draga sam ti, miljakaš me i srcakaš- providno foliranje, uvlačenje ali totalno, i svakako ni u kom slučaju ni najmanje bistro! Što se stvari tiče, slažem se da su lepše stvari na profilu kod Zara29, ali opet to je sve stvar ličnog ukusa i ukoliko se nekome ne dopada lepo ili odgovoriti "Nisam pronašla ništa", "Nisam trenutno za razmenu", ili br'te mili bolje da nije ništa ni odgovorila nego onako, užas...šta više reći?
2018 10 10
1 2 3 4 5 ... 6