Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ovde se prodaje nešto??

> sladja014: > > LadyBlye: > > Sladja014, svaka čast i nazdravlje! ;) :) > > Najiskrenije uopšte nisam na ovom sajtu da bih prodala (nije da nema prodaje uopšte), pre sam tu ili da nešto razmenim, ili nešto kupim, a često i da poklonim ono što meni nije neophodno a nekome će ipak značiti i koristiti. > > Baš kao što reče Jelena2606 onaj ko hoće kupiće, a onaj ko neće njemu je i 100tinak din. mnogo. Nema tu nekih određenih pravila. > Hihi..hvala😘ma to mi se posrecilo verovatno ko zna 😀daj boze da nam svima krene ovako kao meni😊 > Meni iskreno znaci kad prodam neradim nigde i od tih para kupim sebi i deci ☺ vise njima😊☺ > Razmenim i ja kad sam u mogucnosti i ako mi se svidi nesto..Mada obicno mi nude razmenu one koje na profilu nemaju nista 😀😀razumete😄😄 Sve jasno, naravno ;) ;) Meni izvor prihoda nije ovde, tako da je kod mene "opuštenija" varijanta, ali naravno da razumem sve one kojima je ovde ceo ili delimičan izvor prihoda. Srećno i uspešno vam svima uvek bilo! ;) :)
2018 10 10
A tek o novim članicama neću ni da komentarišem :") , opušteno :")
2018 10 10
Šta o novim članicama nećete da komentarišete, Krpiceolja?
2018 10 10
> krpiceolja: > A tek o novim članicama neću ni da komentarišem :") , opušteno :") Koliko vidim Vi ste novi. Komentar je šala ili...?
2018 10 10
Komentar je naravno šala.
2018 10 10
Kao sto kaze <<Zagica>> , novi predmeti ne mogu ni da se ubace, barem ja ne mogu 🙃 A prodaja, mogu reci da sam se prijatno iznenadila u poslednjih mesec dana, bilo je par saradnji, i to posle ko zna koliko vremena 🙂
2018 10 10
U poslednje vreme sam mnogo toga prodala, naišao je iznenađujuć period. Nešto mi je jos ostalo, nešto cu tek da stavim. Vrlo sam zadovoljna kako je prošlo. Sada nedelju dana sigurno nije ništa otišlo, ali nisam ni obnavljala oglase niti bila aktivna. Planiram za vikend opet da se aktiviram ali u svakom slučaju, super :) :* Srećno svima!
2018 10 10
Ja ovih dana jesam puno ,ali sam krenula sa stalnim dodavanjem ,jer sam u (oooooj ,to ce trajati danima ) u raspremanju ,tj. prerasporedjujem zimsku i letnju garderobu . Mislim da je to dodavanje stvari pokrenulo posecenost profila ,pa aktiviralo i one ranije artikle . Srecno ,deco :-*
2018 10 10
Pozdrav svima, Nova sam na sajtu pa me zanima da li se moze obnoviti predmet tako da se opet pojavi na prvim stranama sajta ili se mora obrisati stari pa onda opet kreirati sve iz pocetka? Primetila sam da kada dodam sliku ili smanjim cenu nekog artikla on se pomeri na prvo mesto na mom profilu, ali mi se cini da mu nema ni traga ni glasa u samoj kategoriji prozivoda :)
2018 10 10
Mora se izbrisati i postaviti ponovo . Nema drugog nacina .
2018 10 10
Definitivno nema pravila, ja prodala juce i danas posle mesec i vise dana, meni je to ok :") Najcesce posecujem forum, cak me i mrzi da ponekad obnovim neki predmet, sto inace nije losa varijanta.
2018 10 11
Meni je sada zastoj, ne znam da li su cene previsoke ,:( Cak ni obnavljanjem oglasa se nista ne desava
2018 10 11
Odavno nisam prodala nesto...plus sajt nije dobro radio pre nedelju dve nisam mogla da izbacim predmet nisu mogle slike da se ucitaju. Sada je sve ok.sa sajtom koliko vidim, mada neki se jos uvek zale da im ne radi. Sledece nedelje ubacujem dosta zimskih stvari valjda cu nesto prodati. :)
2018 10 11
Prodala sam juce dve stavrcice i jos imam dogovorenih prodaja .Naidje mi nekad bas dobar period, nekad losiji, ali sve u svemu,uvek se nesto prodaje . Meni funkcionise ubacivanje novih predmeta i ponudu redovno osvezavam a obnavljanje vec postojecih predmeta radim retko,jednostavno ne stizem
2018 10 12
Ja devojke mogu samo da vam kazem da sam prijatno iznenadjena koliko su clanice sa kojima sam saradjivala ovde divne i postene. Ja sam se prikljucila sajtu pre par nedelja i imala sam do sada 6 saradnji od kojih je svaka bila sjajna, sve po dogovoru i bez ikakvih problema. Kada sam se prikljucila i pocela da citam komentare bila sam neprijatno iznenadjena koliko ima prevara, ali sam onda odlucila da probam svakako jer svakako stvari koje prodajem stoje u ormaru, pa sam prihvatila i rizik da budu izgubljene. Ali eto posle prvih par saradnji mogu reci da su devojke divne, da ima mnogo postenih i dobrih clanica (ili sam ja imala mnogo srece) :)
2018 10 12