Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Nestajanje fotografija, novih

Pozdrav svima, apsolvirali smo nestajanje starih fotografija 2016 i ranije. Da li nekome nestaju fotografije novopostavljenih, danas / juče. Iskustva, saveti? Admin ne odgovara? Pozzz i hvala unapred
2018 10 14
Svima
2018 10 14
I kod mene nestaju,otvorene su vec dve teme povodom toga i nikome nije jsano sta se dogadja
2018 10 14
Sad sam htela da napravim temu na forumu... znaci definiivno se desava kod vecine clanica... ja uopste ne razumem u cemu je fora.... da li ce se ovaj sajt ikada srediti 😭😭😭
2018 10 14
Hvala, nisam videla te nove teme. Pomislih, novi fenomen još neregistrovan. Nema baš smisla stavljati novo, ni obnavljati staro. Šteta. Teško se bilo ko opredeljuje za kupovinu na osnovu jedne ili nijedne fotke. Čudno je da se išta proda
2018 10 14
Devojke otvorila sam prodajnu grupu Moje krpuce na fb,pa ko hoce nek se prikljuci,samo uz link sa krpica. Na fb sam Stars Zvezdice
2018 10 14
A taman sam počela da kačim stvari ponovo na sajt jer sam mislila da je proradio, tj juče je sve funkcionisalo. Danas mi je nestala jedna slika, ne mogu da izmenim predmet i vratim sliku, a ne mogu ni nove predmete da postavim...
2018 10 14
Ne vredi gubiti vreme, sve što stavite nestane skoro odmah. Uglavnom ostane 1 fotka. Mada mi je za nekoliko predmeta sve nestalo. U tom slučaju sa predmetom ne mogu ništa da uradim, ni da izmenim ni da dodam fotografije.
2018 10 14
Ja sam pre 2 dana okacila as dosta novih stvari i nemam jos problem sa brisanjem itd. Tj.nikada ih nisam ni imala. Ali dzabe sto meni sve ok kada druge clanice nece moci to da vide jer je brze bolje pobeci sa ovog sajta ako se tako nastavi, a na kraju i ja :)
2018 10 15
Sve se vratilo u normalu sa fotografijama pod uslovom ds nista niste dirali i pokusavali da okacite ponovo fotke. Ja sam "pametovala" i pokusavala pa su sve izgubljene. Naravoucenje, ponekad je bolje samo predati se. Znaci, business as usual. Veceras recimo ne mogu da oznacim proizvod da je prodat...🤔🤐
2018 10 15
Devojke, pomoć nestale su mi usluge specijalni artikli 5-6 predmeta i ostadoh bez kredita i bez reklama, prvi predmet je trebao izaći danas, da li se nekome desavalo da nestanu ili samo trenutno nisu vidljivi??? ne znam kako doći do administratora jer ni za nepravednu negativnu ocenu ne dobih nikakav odgovor na mailu? :( Hvala na svakoj informaciji unapred i pozdrav svima!
2018 10 31
Na odgovor administraaora se čeka nesto duze. Poslednji put sam cekala 10 dana. Ukoliko ste sigurni da je danas termin za koji ste platili samo administrator to moze da resi, meni se jednom dogodilo i tako sam resila problem. Nisam mnogo pomogla....
2018 11 01
Devojke, meni nestalo pola fotogtrsafija, sad tek videh, dugo me nije bilo.. Ima li leka_ Fotke su uglavnom od prosle godine. Hvala. Pozdrav.
2018 11 16