Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

koristite li limundo?

Zbog svakakvih desavanja ovde okacila sam neke stvari na limundo, koristi li neko? Kakva su vam iskustva sa limunda? Da li uspete da prodate tamo?
2018 10 15
Ja limundo koristim mnogo redje no sto jesam, uglavnom za neke kategorije. Vise koristim kupindo, bez obzira sto su vece provizije, okacila sam oglase, povremeno neki obnovim. Nije lose imati oglase na vise mesta, negde ode ovo, negde ono i tako :) Moje iskustvo je sareno, naidje neki dobar period, potom zatisje i tako u krug.
2018 10 15
Prodala sam par puta nesto tamo, ali poslednji put kad sam kacila, a prodajem samo nakit rucne izrade - nista.. Tamo uglavnom kupujem i to vise pretrazujem na Kupindu nego na Limundu, nemam vise zivaca za aukcije, nisu mi toliko zanimljive kao kad sam tek otvorila nalog pre par godina.. :)
2018 10 15
Na Limundu idu konkretne stvari,iz svog iskustva govorim...Npr...ovde sa okacila duboke kozne starke sa skrivenom platformom,dva puta obucene za 2800 din...Niko ih nije stavio ni u listu omiljenih predmeta...Na Limundu su otisle odmah.....Tj mislim da nije isplativo stavljati neke "neutralne "majice ili bilo koji drugi odevni predmet...Prucite malo trziste na Limundu i bice vam jasno da li i sta bi mogli da okacite ,a da se proda brzo
2018 10 15
Da.i ja sam na limundu..i lepo ide :-)
2018 10 15
Slazem se sa Jelenom (kao i obicno ) , na Limundo ide nesto odredjeno ,upadljivo ,nesto sto se izdvaja iz one mase . Tamo sam Betty Boop torbu prodala za 2500 ,ovde je bila za 1000 ,samo je stavljali u omiljeno ... Ali ,volim da kupujem ,knjige ,ploce i sl. Pravo blago se moze naci za budzasto o:)
2018 10 16
Ja na limundu i kupindu prodajem od 2010 godine i mogu reci da sam zadovoljna.Naidje period kad ide bolje, nekad losije ali sve u svemu,proda se sve . Po meni uvek je bolje prodavati na vise mesta i veca je verovatnoca da se proda
2018 10 16
Ja sam tek godinu tamo i imam 522 utiska :-O ( Vise kao kupac ,naravno )
2018 10 16
Svaka ti cast, ja sam od 2008 godine tamo, a imam samo 603 utiska, isto kao kupac uglavnom. Prodala sam doduse gomilu decijih stvari i rekvizita jer ovde to slabo ide. Ponekad kada nesto ne nadjem ovde, gvirnem na Kupindo, i uglavnom ima, tako da sam i tamo i ovde. Kada ovaj sajt ne funkcionise, zanimam se na Kupindu😋
2018 10 16
Dosta predmeta sam postavila na Kupindu, iz mog iskustva tamo se najbolje prodaju bas jeftine i nove (ili kao nove) stvari, svakako prodaja je dosta slabija nego na krpicama, ali se moze prodati nesto i tamo, nije na odmet postaviti predmete na vise sajtova :)
2018 10 16
Koristim oba, najviše kao kupac, ali po meni je isto, ako ste rešili da prodate samo treba biti uporan i aktivan, prodaće se sigurno.
2018 10 16
irenasara , ma ja te utiske tolike dobila 80% kao kupac , knjige ,ploce , to se ne kupuje jedna-dve , obicno kupis vise zbog postarine .
2018 10 16
Ja sam Limundo koristila par puta za kupovinu, ali nikada nisam kacila stvari tamo. Da li pocinjete aukcije od najnize cene uvek?
2018 10 16
Ja pocinjem od one ispod koje ne bih prodala . Uzasno mi je kad vidim negativne nekim clanovima koji pocinju od 10 dinara da bi im artikal bio prvi vidjen (realno vecina pretragu pocne sa 'rastuci' ) ,a onda odbije da proda predmet jer nije postigao cenu koju je zamislio . Danas sam dobila Tom Ford Velvet Orchid 100 ml original koji sam izlicitirala za malo preko 1500 .Jedva mi je clan preko klinca dao podatke za uplatu . Danas mu javim da sam podigla posiljku i da se zahvalim . Nije mi ni odgovorio niti uzvratio utisak .Bezveze .
2018 10 16
Ja nista nisam prodala na Limundu, a jesam na MK i na KP, bas nema pravila. Tamo decije Adidas stavila od 10 rsd niko zivi nije licitirao 3 dana, pa sam onda prekinula aukciju i na kp su otisle za 1000 rsd odmah i to sam imala dve ponude. Za kupovinu je bolji od MK jer su stvari jeftinije
2018 10 18