Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Odluke za 2019—tu

Da li ste počele da donosite odluke i da pravite neki spisak želja za sledeću godinu? Svake godine napravim nekih par ciljeva, neke ispunim , neke ne, zavisi od mogućnosti. Evo mojih za sledeću godinu: 1. Kada stigne novi član porodice, bolje se organizovati, nego sa prvom bebom. Nadam se da će sad biti lakše, jer već poznajem teren i moguće situacije na istom 2. Pisati više, možda i završiti zapoćeto delo i juriti izdavače. Poslednja priča je objavljena pre 3 godine i sledeće to želim da promenim. 3. Vratiti jogu u život, makar jednom nedeljno, dok deca spavaju 4. I obavezno želim da naučim da sviram akustičnu gitaru. To želim već neko vreme, ali nikako da dođe na red
2018 10 16
DD na osnovu svog dosadasnjeg skromnog iskustva i "kraduci" zivotne stavove od ispostavilo se mudrijih od mene, zakljucila sam da "dzabe planovi", gotovo uvek se izjalove, iskomlikuju...slazem se nesto poput planova za bebu je neminovno, ali ovo drugo sto zavisi iskljucivo od nas SVAKOGA DANA, bez izuzetka i sa svim glupostima koje nosi taj dan! Npr, napisi pricu danas, nesto te inspirisalo...nemas za cas joge, na internetu nadjes super vezbice i za trudnice itd da ne davim. Poenta je planiram dan kad ustanem, od toga najvise veruj mi zavisi buducnost! I naravno, bez ocekivanja od drugih, jer onda nema ni razocarenja od neuspeha! Super je samokriticnost, ali kada je konstruktivna 😉. I najbitnije, nema odustajanja, bez obzira na padove i misljenje drugih, isplati se u nekom trenutku trud 😉
2018 10 16
Istina! Samo mi, nekako, lepše počne godina kad postavim sebi neke ciljeve. Inače, kod pisanja je bitno pisati stalno, pa i kad nema inspiracije, neophodan je kontinuitet. Baš zato zacrtavam sebi svakodnevno pisanje, makar i par rečenica dnevno, jer se ispodtavilo da sam najbolje priče pisala, kada sam najmanje bila inspirisana :)
2018 10 16
Ja sam celog zivota neorganizovana, i to smatram kao svoju veliku manu, tako da se i ja vodim onim "Planiram dan od ujutru". Nisam uvek raspolozena za sve, i sta se mora, jos je teze 😆 Moja najbolja drugarica je, npr, moja susta suprotnost i ona svuda pored kompa ima napisane motivacione poruke, a na prozoru pored glave spisak obaveza koji precrtava 😆 Recimo da bih od sledece godine volela da se posvetim usavrsavanju engleskog i francuskog jezika, i da naucim da nadjem malo vremena za sebe. Svasta sam morala da zapostavim zbog klinca (kao i svaka mama) a posto jos ne ide u vrtic, zajedno smo non stop. Zivela organizacija! (Ako neko zna kako, molim ga da podeli) 😂
2018 10 16
Potpisujem :D kraljica sam neorganizacije :D i sve nešto jurim u 5 do 12 :D
2018 10 16
Ne pravim planove...posto ono sto se mora,je tesko ,:) ,:) Naravno imam uvek neke stvari na umu i guram lagano ka tome,A pisem i ja pisma Deda Mrazu,samo nesto me ne cuje :') :')
2018 10 16
Eeee ovog puta sam odlučila da zacrtam neke ciljeve za 2019. godinu!!! Recimo, da konačno prevaziđem svoju odbojnost prema vožnji! Vozim odlično, ali stalno izbegavam da sednem za volan-ne umem to da objasnim uopšte.... Što se organizovanosti tiče ja sam majstor kreativnog haosa hahahah....uopšte pojma nemam kako uspevam da postignem sve tokom dana pošto sam jedna od onih koji moraju da bukvalno zapišu svoje dnevne obaveze inače bih dan provela mirišući cveće kao Ferdinand! :') :') :') :') :')
2018 10 16
ali stalno izbegavam da sednem za volan-ne umem to da objasnim uopšte....Isto,posebno ovo za objasnjenje,ne umem ,:) ,:) Mora da je nesto iz prethodnog zivota :') :') :')
2018 10 16
Samo se ti smej, ja sam.u prethodnom životu sto posto izginula od groma, jer kad grmi, bukvalno jecam od straha :D :')
2018 10 16
Možda je Loki u past life—u bila kočijaš, pa izginula u sudaru sa divljom svinjom :D :D
2018 10 16
> Debela_devojka: > Možda je Loki u past life—u bila kočijaš, pa izginula u sudaru sa divljom svinjom :D :D Hahahahahahah mene i sada napadaju neke divlje svinje! A i razni kočijaši mi se ukazuju hahahha:') :') :') :') Tokom vožnje imam panični strah da ne udarim kuče ili mačku. Posebno kad onako krenu da se zatrčavaju na kola i da laju....uhhhhh ne bude mi dobro! ,:(
2018 10 16
> Debela_devojka: > Samo se ti smej, ja sam.u prethodnom životu sto posto izginula od groma, jer kad grmi, bukvalno jecam od straha :D :') Mozda je grom izginuo od tebe pa ti sada vraca :') :') :') :') :')
2018 10 16
Buhahahhahahahahahahha!! Ubila sam munju :D
2018 10 16
Jaooooo, evo majke mi, samo muz zna da se plasim kad grmi!!! (A sad i vi 😆 ) Uvek mi je bilo SKROZ glupo da kazem ljudima, dovoljno je sto imam fobiju od visine, dubine i buba 😆😆😆
2018 10 16
Fobiju od buba sam prevazisla ,tako sto sam dete "obucila"da mlatne bubu metlom i pocisti je djubrovnikom :') :')
2018 10 16
1 2