Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Saveti za početnicu

Drage dame, Od danas sam i ja članica ovog sajta. Imam par stvarčica za prodaju, sve je nenošeno i po pristupačnim cenama. Imam i ponešto minđušica koje sam sama pravila. Nisam preprodavac, prodajem stvari koje sam kupila bez isprobavanja ili koje sam dobila na poklon, pa se ispostavilo da mi ne odgovaraju. Nisam još stigla da unesem sve artikle, pa pre nego što nastavim sa tim, htela sam da vas pitam za poneki savet. Neki korisni "trikovi" recimo, saveti za fotke ili opis robe. I kako se sakupljaju pozitivni ustisci? Interakcijom sa članovima? Koliko sam videla ovde uglavnom vlada pozitivna atmosfera, pa se unapred radujem druženju sa vama. :)
2018 10 17
Ja sam takođe nova. Pre par nedelja sam napravila nalog tako da bi i meni takođe dobrodošao koji savet ♥️😇
2018 10 17
Saveti su ispisani gore ..Nema nikakve mudrolije ...Samo da se radi posteno i fer ..To je najbolji savet .
2018 10 18
Nadovezacu se na Spottera : Odstupanje od ovih pravila "jer videla sam da jos neke clanice tako rade ,pa mogu i ja " , nije oprostivo . To je siguran put ka prevarama . Ne ugledati se na muljatore .
2018 10 18
Hvala puno svima na savetima. Sto se tice "trikova" nisam mislila nista lose, nego nesto tipa - iz kojih sve uglova slikati predmet, da li pisati dimenzije, slikati na prirodnom svetlu, a ne sa blicem i slicne detalje koje iskusnije korisnice mozda znaju iz iskustva, a mogle bi da pomognu novim. Jos jednom, hvala puno svima. :)
2018 10 18
Cini mi se da su jako bitne slike,odnosno da slike predmeta budu lepe....Ne da se peglaju u fotosopu,nego da se dobro vide...Iz licnog iskustva,posto ja nikako ne umem lepo da uslikam predmet,pa vidim da du clanice dosta puta neodlucne...Naslov artikla takodje da bude konkretan,zbog lakse pretrage,tagovi isto,i ono sto je jako vazno precizan opis...
2018 10 18
Ja npr uvek saljem viberom snimak predmeta, lepo na svetlu, clanice mogu sve da vide i nema prevare. Kazes kako jeste i to je to, bar za nas koji se ne bavimo komercijalnom prodajom.
2018 10 18
Pianjem dimenzija ces sebi olaksati ,inace ces stalno meriti naknadno ,jer to su pitanja koja najcesce stizu u poruci .
2018 10 18
Nisam nesto dugo ovde, ali ima par dobronamernih "saveta". Uvek imaj vise slika proizvoda, cisto da ljudi znaju da je taj predmet tvoj, i u tvom posedu. Slikaj i sto vise da bi ljudi bili sigurni da nema nikakvih gresaka (cim se to krije ili ima jedna slika znaj da nesto ne stima haha), uvek detaljan opis, kako bi ljudi odmah znali da li im odgovara to ili ne. Naravno, ljubaznost u komunikaciji se podrazumeva. niko ne voli drske kupce kao ni prodavce. :*
2018 10 18
Hvala vam, drage dame. :)
2018 10 19
I ja sam takodje nova :) Prodala sam i kupila vec par krpica i sve je proslo ok... Ali mi se vec dva puta desilo da mi neka clanica klikne da zeli da kupi neki predmet, a posle toga se ne javlja?! Da li se to jos nekome desava ili samo meni? :) Ili kada nekog pitam za mere ostanem bez odgovora, a clan se redovno loguje?
2018 10 20
Svima, opusti se XD
2018 10 20
Ok ja vec pomislila da negde gresim :,'( ;)
2018 10 20
Moram da se pohvalim da sam prodala prvu stvarcicu i dobila prvi pozitivan utisak. :)
2018 10 24
> BojanaTatic: > Moram da se pohvalim da sam prodala prvu stvarcicu i dobila prvi pozitivan utisak. :) Sjajno! Dobro nam dosla :")
2018 10 25
1 2