Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

BALAYAGE - preporuka za frizera

Zdravo, da li neko moze da mi preporuci frizera koji bas dobro radi balayage i kolorisanje....a da nije previse skup :) Preko 6 hiljada mi je mnogo :(
2018 10 18
Zdravo, ja sam išla u Minjovic salon, tako nešto se zove, uvek imaju akcije. Nisam tražila nešto nemoguce, već realno na moju boju svetliju balayage. Uvek sam bila zadovoljna. Radila sam i keratin kod njih jednom prilikom. Mana je to što su zbog tih akcija uvek gužve i treba se naoružati strpljenjem. ;)
2018 10 18
A koja je cena? I ako bi mogla da mi ostavis njihov link od instagrama ili fb :)
2018 10 18
Hvala devojke ;)
2018 10 18
Molim te samo, ako budeš išla u Minjovic, ponesi im fotku šta bi volela, pitaj da li je moguće tako nesto, lepo da se ogradis. I računaj da je gužva u salonu uvek. Meni se isplatilo, ali ima dosta žena koje su nezadovoljne zbog gužve itd <3 E sad, to je bilo posl put pre skoro dve godine, tako da možda se nešto i promenilo
2018 10 19
Milan Scissorhands, modni frizer, najbolji u Beogradu, potpisujem . Malo skuplji, ali vredi svaki dinar
2018 10 19
> Zagica: > Molim te samo, ako budeš išla u Minjovic, ponesi im fotku šta bi volela, pitaj da li je moguće tako nesto, lepo da se ogradis. > I računaj da je gužva u salonu uvek. > Meni se isplatilo, ali ima dosta žena koje su nezadovoljne zbog gužve itd <3 > E sad, to je bilo posl put pre skoro dve godine, tako da možda se nešto i promenilo Pa 90% cu ici kod njih...svidjaju mi se slike sa instagrama i cena Ja vec imam balayage i to bas dobar, samo bih da odrzavam boju tj pramenove da osvezim...a devojka kod koje sam se farbala je fenomenalna ali mi je mnogo 7000din za farbanje, jer se farbam na svaka 3-4 meseca...bas mi brzo raste kosa i kad mnogo izraste ruzno izgleda zbog velikog kontrasta
2018 10 19
> Debela_devojka: > Milan Scissorhands, modni frizer, najbolji u Beogradu, potpisujem . Malo skuplji, ali vredi svaki dinar Videla sam ga na instagramu bas je dobar... Ja znam par frizera predobrih ali i skupih, bar su meni skupi jer sam student i ne radim :) Zato sam u nadi da cu naci dobrog frizera a povoljnog :)
2018 10 19
Jako, jako je dobar, a uvek se možete dogovoriti da platiš iz više puta, veruj mi da radi nemoguće, kad budeš imala neki dinar viška, obavezno idi kod njega :)
2018 10 19