Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako razlikovati original i fejk sat?

Evo sada gledam i Jean-Paul Gaultier...kupljen u inostranstvu...Takodje nema utisnut serijiski broj,ali na dnu flasice ima neku "nalepnicu"sa oznakom firme i serijiski broj...ali nije utisnut na flasici....
2018 10 22
Moji parfemi imaju na nalepnici i na kutiji. Mora negde biti kod. Kombinacija slova i brojeva.
2018 10 22
> jelena2606: > Evo sada gledam i Jean-Paul Gaultier...kupljen u inostranstvu...Takodje nema utisnut serijiski broj,ali na dnu flasice ima neku "nalepnicu"sa oznakom firme i serijiski broj...ali nije utisnut na flasici.... Pa neznam...Znam da je bitna ta cevcica a probajte taj kod da unesete na google pa vidite sta ce izaci..
2018 10 22
Svejedno mi je,koliko moze da bude fejk ako je kupljen u inostransvu u parfimeriji,nije u prodaji ovde, licno ga koristim....Ali me buni ovaj drugi..Pacco....kutiju sam bacila,ali svejedno kazete da bi trebalo da bude na flasici ,a na flasici nema nikakav kod...Ne vetri uopste do sledecag pranja ,:) Isto kupljen u parfimeriji ,samo ovde..Oba imaju po malo zakrivljenu cev....
2018 10 22
> jelena2606: > Svejedno mi je,koliko moze da bude fejk ako je kupljen u inostransvu u parfimeriji,nije u prodaji ovde, licno ga koristim....Ali me buni ovaj drugi..Pacco....kutiju sam bacila,ali svejedno kazete da bi trebalo da bude na flasici ,a na flasici nema nikakav kod...Ne vetri uopste do sledecag pranja ,:) Isto kupljen u parfimeriji ,samo ovde..Oba imaju po malo zakrivljenu cev.... ☺☺ pa neznam..Ako vas buni pitajte vekip60 zena se odlicno razume...
2018 10 22
> jelena2606: > Evo sada gledam i Jean-Paul Gaultier...kupljen u inostranstvu...Takodje nema utisnut serijiski broj,ali na dnu flasice ima neku "nalepnicu"sa oznakom firme i serijiski broj...ali nije utisnut na flasici.... Pa to je to original je...
2018 10 22
> Djulimun: > Super ste devojke > Da tako sam Mici i kucala za parfem, ali oper razmišljam, ako mogu kopirati sve, što ne bi mogli i kod. Da li biste kupili parfem od šanera čak i ako je kod ok? > Kad nađem adekvatan Fossil i Furlu, stavljam ih ovde da ih procenjujete :') Ma taj sajt za proveru je validan.. Ja sam kupila preko instagrama ima i kod ali odmah sam posumnjala jer je kod bio nalepljen.. . Naravno nije bio orginal..
2018 10 22
MIci ,a ovaj Pacco..?
2018 10 22
> sladja014: > > TatjanaMikulic: > > Uuuhhh..odlicna tema...i ja lovim neki sat, bas Esprit...ima ih i za 700 din..tesko da su to originali.. > Taj sto si videla je prodat ako si mislila na mk..ali nije obrisan.. Ne, ne, Esprit je, ali zamisli, nema ga vise...ispariooo
2018 10 22
Pa da..Tako sam i ja nasla casio i dodatne slike,zena tvrdi ovde na mk da je original..Par dana me vukla za nos za slike...Na kraju nisam dobila slike a i sat je obrisan sa profila..Navodno poslace za par dana i vise ni traga ni glasa od nje.☺☺ nemojte bre lagati vise original sat a ono kopija...
2018 10 22
Lepo ja kazem veki zna sve☺☺ :* :*
2018 10 22
Hvala vekip60 , jako mi je bilo zanimljivo i veoma edukativno Vase izlaganje. Veoma lepo ste objasnili , tek sada sam svesna kako je vrlo lako kupiti fake proizvod i cak biti ubedjen da je original. Toliko su veste kopije, cak i kodovi nisu garancija, da niste napravili ovakva poredjenja, ja prva ne bih uocila razliku. Hvala puno, meni ste bas pomogli i naucila sam neke stvari. :")
2018 10 22
> Djulimun: > Moji parfemi imaju na nalepnici i na kutiji. Mora negde biti kod. Kombinacija slova i brojeva. Evo sada sam na internetu gledala za ovaj moj Lady Million..kod njega na flasici ne postoji nikakav bar kod...Sem onoga "pisanija"na cepu koji sam spominula....
2018 10 22
@Vekip60..Sada tek znam ,da nista ne znam ,:) Stvarno treba biti profi,a da se prepozna fejk bez uporedjivanja sa originalom
2018 10 22
> sladja014: > E mene je jedna clanica ovde naucila kako da prepoznam original sat☺ > Mora da ima utisnut osmocifreni broj ugraviran malim sitnim brojevima,na deli gde se zatvara ili na samom satu..Svaki sat to mora da ima..i to je original > Mineralno stako kome nemozes nista > Mora sam sat biti tezak a ne lak to je fejk > Ima tu dosta caka.. > Sa parfemima isto cevcica nesme biti zakrivljena to nije original parfem i tdtd.. > Pitajte vekip60 ☺☺ zena se razume i zna dosta me je naucila tako da sad znam...Da na sajtu kruze original ali nije ni o od originala Slazem se sa svim osim da sat mora da bude tezak. To sam naucila tako sto sam iz inostranstva dobila Fossil sat, na ruci prelak - kao igracka, zbog cega sam se dvoumila oko toga dal je original , iako je dosao i u kutiji i sa sertifikatom. Odnela da proverim da li je original i tada su mi rekli da se mnogi satovi sad prave da budu sto laksi ☺️
2018 10 22