Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Fotografije se vide odlicno sada

Da li je neko primetio novinu kod gledanja fotografija? Na to su svi imali zamerku, sada je namesteno kako treba i izgleda fantasticno! Kliknite na fotografiju nekog predmeta i listajte… Eto i to je sredjeno sada🤗
pre 15 dana, 10:58
Super 👍
pre 15 dana, 11:15
Bas je dobro sad, bilo je i vreme da srede 😄
pre 15 dana, 12:22
Supeeeer!!! 💖💖💖 Ja sam takodje mnogo zadovoljna sto sada mozemo ubaciti fotke bilo kojim redosledom, pa ih naknadno posloziti… Kao na KP sajtu :)))
pre 15 dana, 14:37
Primetila!
pre 14 dana, 20:23
Ovo mi je najvise smetalo! Zbog toga sam stvarno htela zauvek da odem sa sajta. Druga stvar bi bila kad kliknem na predmet,a iznad je i nick prodavca,da pored nick-a stoje utisci kao i ranije... meni je ostalo prilicno ok.
pre 14 dana, 00:53
Meni je i dalje isto kao pre 😫
pre 14 dana, 14:34
> Milica.1994: > Meni je i dalje isto kao pre 😫 Probajte da obrišete keš memoriju na pretraživaču, to bi trebalo da pomogne
pre 14 dana, 14:37
I meni. Možda je preko kompjutera drugačije, 🤷‍♀️ja sajtu pristupam sa telefona.
pre 14 dana, 14:37
> emilyy: > I meni. > Možda je preko kompjutera drugačije, 🤷‍♀️ja sajtu pristupam sa telefona. Za telefon i kazem🤗
pre 14 dana, 14:41
Meni se i dalje cini da su naslovne fotografije mutne
pre 13 dana, 19:15
Jesu naslovne mutne i meni preko telefona.
pre 13 dana, 19:57
Ljudi... Samo su vratili bukvalno najosnovniju funkciju da mozemo da listamo slike kako treba. To smo imali i pre. Problem je sto su slike i dalje u VGA kvalitetu kao da slikamo soni eriksonima a ne telefonima sa vise desetina megapixela. Otvorite bilo koju fotku i pogledajte rezoluciju... Uglavnom je 397x550 a JEDAN megapixel je 1280x1024. Treba da bude kao na KP da moze da se zumira i vidi sve lepo, posebno ovde gde nam to bas i treba jer uglavnom gledamo polovnu robu.
pre 13 dana, 02:38
Kvalitet fotografija mora da se poboljsa i to drasticno, slazem se. Ipak je ovo sajt na kojem se najvise uvaljuje i vara, a ovo mutno im pogoduje da mogu lako da sakriju sve mane i posle da se vade da "smo imali sve na slikama" mutnijim od Dunava.
pre 13 dana, 12:32
Pozdrav, Da li neko jos ima problem, da kad objavi oglas slike se ne vide??? Imam utisak da se samo meni to desava a razlog ne znam..hvala
pre 9 dana, 14:49
1 2