Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

PREPORUKA ZA PALETE SENKI

Drage clanice, u potrazi sam za dobrom paletom senki. Najvise me interesuju vasa iskustva sa ovim malo skupljim paletama- NAKED, HUDA BEAUTY, TOO FACED, TARTE, ANASTASIA BEVERLY HILLS...pa me interesuju vase preporuke?? Trebaju mi neke koje se ne truse, trajne i sa dobrom pigmentacijom. Ako sam neku izostavila, slobodno je ubacite u spisak. Unapred vam se svima zahvaljujem.
2018 10 28
Moja sminkerka me sminka Anastasia BH Subculture paletom i sjajna je, ali se trusi. Uostalom, vecina dobro pigmentovanih paleta se trusi. Sminka me i Revolution i Nyx paletama, one su takodje pigmentovane ali se manje truse od ABH. Koliko pratim yt tutorijale, Tarte je nezanimljiv sto se paleta tice jer je sve na foru bazicnih, zemljanih boja. Huda ima sjajne palete, ali se truse, dok se Naked i TF truse najmanje, a imaju dobru pigmentaciju.
2018 10 29
> MinaMasa: > Moja sminkerka me sminka Anastasia BH Subculture paletom i sjajna je, ali se trusi. Uostalom, vecina dobro pigmentovanih paleta se trusi. Sminka me i Revolution i Nyx paletama, one su takodje pigmentovane ali se manje truse od ABH. Koliko pratim yt tutorijale, Tarte je nezanimljiv sto se paleta tice jer je sve na foru bazicnih, zemljanih boja. Huda ima sjajne palete, ali se truse, dok se Naked i TF truse najmanje, a imaju dobru pigmentaciju. Hvala ti puno. Ja sam do sada uglavnom koristila mono varijante ali sam se sad nesto zainteresovala za te paletice. Meni i treba neka bazic varijanta...mislim da ce odluka pasti na Tarte ili Naked. <3
2018 10 29
Ja imam naked paletu, zaista se ne trusi, mozda po koja senka mat i to minimalno ali pigmentacija mi je samo ok. Mnogo bolja od nyxa, cije sam 3 palete imala u sve su bile bzvz, ali imam i aurinu i radi mi isti posao. Ovo pricam bez baze. Posto za dnevnu varijantu ne stavljam bazu.
2018 10 31
Ako ti trebaju zemljani tonovi onda Naked ili ABH soft glam, sultry ili modern renaissance. Mada i ova nova Hudina je perfektna, ja sam vec bacila oko na nju. ABH palete se sve truse. A naked palete su mi oduvek dosadne, ne mozes se bas nesto igrati sa njima... Mada mi je ova nova cherry bas po ukusu. I koliko znam prvu naked paletusu povukli iz prodaje... Ali su svakako te paletice klasika u make up svetu. :)
2018 10 31
@mmikalacki da, ta Hudina je bozanstvena 😁 merkam jos od kad je prvi put izbacila na instagram 😂 mada sam ja sad uzela JH pa sam malo presusila sa novcem 😔 ali sam sebi obecala prvo Thristy, pa ova 😁
2018 10 31
Ko ce docekati da dodje u Sephoru.... 😂 Ima devojaka koje nabavljaju originalnu sminku, platis hiljadu dinara skuplje ali makar te ne boli glava 😁 a u svakom slucaju mozes uvek naruciti i sa sajta..... Ovde kod nas dok dodju noveti i zaboravim da mi se nesto svidjalo.... 😁 Inglot zaista svi hvale, mislim da nisam nikad ni cula ni procitala losu recenziju....
2018 11 06
Tamara, baci pogled i na onu diamond seriju, ja sam odusevljena :D
2018 11 06
<3 devojke, zs jednu pocetnicu vo jr i vise ngo dovoljno infooo.
2018 11 10