Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li neko moze da mi objasni????

Zaista ne razumem neke clanice.Ovde smo VALJDA svi da bi prodali visak garderobe ili kupili nesto sto nam se dopadne.Ja vec tri dana pokusavam da kupim jedne pantalone.Poslala sam devojci poruku na MK da mi izmeri dimenzije,nista mi ne odgovara,a ulazi non stop na sajt.Posaljem joj poruku i na viber da sam joj pisala na MK i da mi nije odgovorila,da su mi potrebne dimenzije pantalona koje prodaje jer zelim da ih kupim,ona mi napise da ce mi kasnije napisati .I tako prodjose jos dva dana od te poruke na viberu ja i dalje ne dobih dimenzije pantalona a ona i dalje vidim ulazi na MK.Meni nije jasno,zasto pojedine clanice postavljaju stvari za prodaju a tesko im da izmere i da odgovore na poruku??
2018 11 14
Verovatno je predmet prodat a drzi ga i dalje da bi dizala rejting svog profila pregledom tog oglasa i da bi ljudi ulazili na njen profil
2018 11 14
> leptirica: > Verovatno je predmet prodat a drzi ga i dalje da bi dizala rejting svog profila pregledom tog oglasa i da bi ljudi ulazili na njen profil Sto je najgore,nije prodat.Odgovorila mi je na viber da ce mi poslati dimenzije,ali ih nije poslala.Niste meni ovde nije jasno 😂
2018 11 14
CallMeDarling, na žalost ništa novo... Ima dosta takvih članica koje postupaju upravo ovako kako ste Vi sada opisali. Takođe, ima i dosta onih koje traže mere, dodatne slike i onda samo naprosto "ispare", niti "Hvala, ne odgovara mi" što bi bio najosnovniji red, zar ne? Isto tako ove članice koje obećavaju mere kada im se to zatraži, a ne šalju ih, smatram da je daleko više ljudski odgovoriti nešto u smislu da nema vremena, da će se javiti i sl. nego se tako ponašati. Po mom mišljenju, najbolje je odmah kod stvari ispisati mere, pa ko želi odmah će pročitati i znati da li mu ta stvar odgovara ili ne. Mada, ni to više nije nekakva "garancija", jer vidi se u nekim od nedavnih tema su neki kupci uplaćivali novac unapred, a da je sa slanjem kupljenih stvari baš odugovlačeno, plus laganje o tome kako je poslato a zapravo nije bilo poslato. Zaključak (moj) je da, ukoliko Vam članica daaaniiimaaa ne odgovara na poruke gde su mere zatražene i to bez ikakvog objašnjenja, dignete ruke od te stvari jer ima sigurno onih članica koje poseduju istu ili sličnu stvar i koje će Vas odmah udistojiti odgovora, a naravno i slanja paketa kada se za to budete i dogovorile.
2018 11 14
Kao sto rece Lady, nista novo, same here.
2018 11 14
Postoji dosta clanica kojima stvari nisu pri ruci,ostale kod rodjitelja ,u vakumima,zatrpane u ormanu i hiljadu drugih stvari....isto tako i onih koje su neodgovorne. Ako vam clanica ne odgovori za par dana dignite ruke.
2018 11 14
Ja od dve clanice cekam odgovor od avgusta. Naravno davno sam odustala ali predmeti su im i dalje na krpicama. Ja bi letela da me neko pita. Tuzno.
2018 11 14
Evo ja cu da Vam odgovorim jer sam ja jedna od tih koja izbegava dodatne slike i merenja prvenstveno ZATO sto sam to radila bezbroj puta, a da na posletku ne dobijem ni odgovor od clanice da je odustala, a cimanje mi je jer moram da kontaktiram moje iz Srbije da im objasnjavam sta da mere i kako, a posle ni jedno "ok" ne dobijem od clanice. I nije mi zapelo da prodam iskreno, ne zivm od prodaje, i uglavnom od mene kupuju clanice koje su i pre kupovale. Eto nadam se da sam objasnila svoj ugao gledanja.
2018 11 14
Da se nadovezem...upravo sam postala ova s druge strane price 😂 jer mi se svidjaju jedne patike koje ovde ne mogu naci, i posto nisam saradjivala sa clanicom i nema utiske, trazila sam dodatne slike na viber, posto bas trazim nove . Tako da, eto ima raznih uglova gledanja na jednu te istu stvar....(naravoucenije) 😂
2018 11 14
Ako njoj nije stalo da ih proda,zasto bi Vama stalo da ih kupite .
2018 11 14
Ja za jednu kosulju pišem devojci, koja je inače takođe iz NS, već peti put od letos da mi izmeri samo ramena. Prvo se nije ni logovala dva meseca, ja sam već odustala i skoro ponovo pogledam, košulja u ponudi, ona ulogovana, ja opet pošaljem pitanje, ona ništa. Sada sam stavila da ,,želim,, baš da vidim hoće li se javiti. Sa svima se slažem ali izgleda da nema leka nego tražiti nešto drugo. Ja sve izmerim i dodatno ako treba ali stvarno mi nije jasno, meni uvek stigne mail kada me ovde neko kontaktira, pretpostavljam svima, ne mogu da veruem da neko ni to ne čita barem jednom nedeljno. I ja bih letela...
2018 11 14
> Spotter: > Ako njoj nije stalo da ih proda,zasto bi Vama stalo da ih kupite . Potpuno si u pravu.Vise ih ne zelim i da mi ih proda po ne znam kakvoj ceni.😊
2018 11 14
Po mom misljenju takve clanice ne treba ni da budu ovde,jer oduzimaju i nama potencijalnim kupcima vreme.Ako si lenja da odgovoris kupcu na pitanje i da prodas svoju garderobu ja ne razumem svrhu postojanja takvih persona na ovom sajtu.😏😏
2018 11 14
Ja i dalje mislim da ti predmeti zapravo nisu na prodaju, da su reklama, mamac ili sta vec.
2018 11 14
Pa zar nije lakse, barem za vecinu stvari napisati mere, a ne svaki put cimanje. Ja izdetaljisem samo da ne bih xy puta vadila iz ormara, trazila metar, merila, pisala i sl. Barem sam to olaksala sebi i drugima, jer ja ne mogu unapred znati da li su nekome potrebne jer je zainteresovan ili eto, samo pita. Za neke marke verovatno i znamo koja ce velicina odgovarati, ali za mnoge nemamo pojma. I pored mera omasimo, a kamoli bez mera. Nije problem ako neko ne moze, ne zeli da meri, samo neka kaze da to ne radi, na drugoj strani je da li ce kupiti ili nece.
2018 11 14
1 2