Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

BOJENJE ODECE,molim pomoc!!

Evo ovako,oprala sam nov u jaknu u ves masini teget plavu,koja ima deo koji je pamucan na stomaku i po rukavima,iz tog dela se boja isprala. Posle toga sam pokusala da je "spasim "farbama iz DM nije vredelo,da je ofarbaju ne mogu jer nije cela od istog materijala. Molim Vas ko zna da mi predlozi neko resenje ili nesto sto ste vi koristili,bila bih bas zahvalna .Zao mi je da ne nosim jaknu koja je takoreci nova,pa da pokusam nesto ako se moze uciniti.Hvala svima unapred!!!
2018 11 14
Hemijska ciscenja nude profesionalno farbanje odeće.
2018 11 14
napisala sam u objasnjenju da hemijske cistione ne mogu da ofarbaju,jer nije cela od istog materijala.
2018 11 14
Mogu, jer u radnjama za hemijsko čišćenje imaju u ponudi i samo pojedine delove garderobe da farbaju. Samo treba naći hemijsku radnju koja je, ono, baš "razrađena" i rešen problem. ;) :)
2018 11 14
ja sam nosila u par i to bas popularnih ,gledali su i rekli da ne mogu... :'(
2018 11 14
Svašta, kod nas sve rade :P
2018 11 14
Nosila sam ovde kod nas (Vinča-Leštane) jaknu od poliestera na farbanje i nisu mogli da je ofarbaju zbog samog materijala koji se inače ne farba. Razočarenje. Zatim je moja drugarica kroz neko kraće vreme nosila jaknu koja je bila izbledela (crno) po rukavima, ima kombinaciju skaja i pamuka (rukavi jakne su pamučni), i ofarbali su samo rukave jer pamuk može da se farba. Sada, moguće da kod Vas "pravi problem" taj deo gde se pamuk nalazi na jakni, tj. deo kod stomaka, ali ne vidim iz kog razloga su rukavi problem... Da li su Vam objasnili iz kog razloga ne može?
2018 11 14
> marijana24: > Svašta, kod nas sve rade :P Ako farbaju ove klasične zimske jakne (poliester) tamo kod tebe, hajde da ti šaljem jaknu da je prefarbaju iz belog u crno. :D :D Neee moooguuu belu jaknu da nosim, pa to ti je, ali model jakne mi je extra, uz to je i baš prava zimska-pretopla, i žao mi je da je ne nosim. :( :(
2018 11 14
Koliko sam razumela taj deo nije cist pamuk,nego neka mesavina materijala.Kazu da ne mogu da ofarbaju jer se to radi na viaokim temperaturama i ako pokusaju sa tim delom ,boje se da se uniste celu jaknu.
2018 11 14
> marijana24: > Svašta, kod nas sve rade :P saljem i ja ,ako moze kod tebe :P
2018 11 14
Marijana, hajde neka ti ova devojka slika jaknu i napiše tačan materijal, pa pitaj tamo kod tebe da li bi se to moglo prefarbati.
2018 11 14
Vrlo rado cu slikati,ako devojka zeli da odnese na farbanje i ako to uopste moze kod nje da se uradi.
2018 11 14
> LadyBlye: > > marijana24: > > Svašta, kod nas sve rade :P > Ako farbaju ove klasične zimske jakne (poliester) tamo kod tebe, hajde da ti šaljem jaknu da je prefarbaju iz belog u crno. :D :D > Neee moooguuu belu jaknu da nosim, pa to ti je, ali model jakne mi je extra, uz to je i baš prava zimska-pretopla, i žao mi je da je ne nosim. :( :( Mogu da okrenem broj i pitam ☺ Fleka se zove hemijsko, ima kontakt telefon na netu. Ako moze, posalji mi i resavamo to ❤
2018 11 15
> marijana24: > > LadyBlye: > > > marijana24: > > > Svašta, kod nas sve rade :P > > Ako farbaju ove klasične zimske jakne (poliester) tamo kod tebe, hajde da ti šaljem jaknu da je prefarbaju iz belog u crno. :D :D > > Neee moooguuu belu jaknu da nosim, pa to ti je, ali model jakne mi je extra, uz to je i baš prava zimska-pretopla, i žao mi je da je ne nosim. :( :( > Mogu da okrenem broj i pitam ☺ Fleka se zove hemijsko, ima kontakt telefon na netu. Ako moze, posalji mi i resavamo to ❤ Javi mi kada budeš pitala, pa ćemo se dogovoriti. 😘😘😘
2018 11 16
> marijana24: > > LadyBlye: > > > marijana24: > > > Svašta, kod nas sve rade :P > > Ako farbaju ove klasične zimske jakne (poliester) tamo kod tebe, hajde da ti šaljem jaknu da je prefarbaju iz belog u crno. :D :D > > Neee moooguuu belu jaknu da nosim, pa to ti je, ali model jakne mi je extra, uz to je i baš prava zimska-pretopla, i žao mi je da je ne nosim. :( :( > Mogu da okrenem broj i pitam ☺ Fleka se zove hemijsko, ima kontakt telefon na netu. Ako moze, posalji mi i resavamo to ❤ u sustini ,koliko sam ja shvatila,Vi ste se javili da komentarisete,pritom niste ni sugurno da li to moze da se uradi,vec prvo morate da pitate,a javili ste se bez pokrica da komentarisite...prilicno samouvereno...
2018 11 16
1 2