Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Omiljeni džank fud u gradu!

Razmišljam danas kako me nikako put ne nanosi u Skadarliju, a dok sam živela na Dorćolu stalno sam svraćala kod Spase na jednu lepinju sa kajmakom. Ili kajmakom i urnebesom. Moja mama je volela sa gulašem. Na Vračaru ima Čobanov odmor, ali nije to-to.... Koji je vaš omiljeni džank fud i da li tamo svraćate samo zbog hrane ili vas vuku i neke lepe uspomene. Recimo kod mene burek kod Kirćanskog izaziva nostalgiju, samo ga tamo i kupujem..... :)
2018 11 30
Joj, naravno da sam prva u redu koja će ovo da prokomentariše :D ima ih previše, ali ovom prilikom bih izdvojila pizzu kod Mare i pekaru Taze, ali onu malu preko puta Narodnog, gde sam svraćala posle dobre žurke u Filozofu da jedem neka peciva punjena fetom i maslinama :D nije neka vrh hrana, ali su mesta koja bude ta neka sećanja. A kvaliet klope Pile i prase trenutno no1
2018 11 30
Misliš pljesku kod Mare? Ako mi veruješ još dok sam bila u pionirima (u klubu ne u Titovim pionirima :) ) posle treninga je obavezna bila pljeska kod Mare uz rendani kačkavalj kao obavezni prilog mmmmm......povremeno odem na onu novu lokaciju, ali onaj mali kiosk ispred OS Jovan Miodragović, bivša OŠ Sava Kovačević koji su onako nasilno sklonili mi je draži naravno
2018 11 30
O oo Loki lepinja sa kajmakom mmmmm...Bila relativno skoro, nije ono sto je bilo :( I ja pamtim pljeskavice kod Mare,picu ne pamtim...Mene nostalgija najvise hvata za crvenim kioscima sa onim malim virslama :) To je definitivno bio No 1!!
2018 11 30
Sada nemam vise omiljeno mesto,sem naravno ovih modernih,Mek,KFC I Burito...Ali ni blizu ne izaziva onaj divan osecaj dok prilazim kiosku sa virslama ili pekari u Skadarliji....Mmmm ona vruca lepinja ,pa kutlacom sipaju gulas ili kajmak,a ono lije na sve strane :D
2018 11 30
A, ne mislimo na istu Maru :) Mara je bila na Trgu, ali ne znam da li se još tako zove, mislim da ne, u staklencu :) ne znam.za tu pljesku, prosvetlite me gde da je pojedem sad :D e, ne znam da li ste probale dupli sendvič u Zvoncetu na Tašu i Jimmy viršle kod TC Stadion? Nema boljih viršli, rade i dostavu :D
2018 11 30
Nije bas junk food, ali ja sam nedavno otkrila Poslasticarnicu poslasticarnicu, ubedljivo najlepsi sladoled ikada, ljudi maksimalno prijatni, daju vam da probate svaki sladoled pre nego sto ga kupite. Ulica je Marsala Birjuzova, kod Zelenog venca Tu su oni sladoledi od ajvara, kackavalja, rakije o kojima sam citala. Njih se nisam usudila da probam ali sam sigurna da su i oni divni 😁 Decko i ja smo se odusevili, pa eto - za ljubitelje sladoleda, verujte necete pogresiti
2018 12 01
Omiljeni džank - Dupli čiz, veliki pomfrit bez kečapa i Fanta! Stomak prestaje sa varenjem instant i prerasta u dasku makar do sutra.
2018 12 01
Najbolje slatke palačinke Pinokio u Zemun, a slane u Glumcu iza Narodnog pozorišta. Pljeskavice behu meni najbolje u Dafu i nekada u Stepi. Giros mi je najbolji u mom selu zvano Leštane, u Planktonu. Pekara u 27.marta blizu parking servisa gde je nekad bio.... Uh, sad sam gladna.... Love junk food... Pa kad se sve zalije pivom... Ma... Al se nekad dobro jelo...
2018 12 01
Vidi lokal patriote majke ti 😁 pa dobro i mi iz unutrasnjosti moramo jelte da jedemo kad dodjemo 😂. Posto moji bas dobri prijatelji oduvek drze po neki kafic, cesto sa klopom, ako ne stignem do Male Kolubare, onda vicem Cakanog da spremi najbolji sendvic od rebaraca ikada (Cetinjska, Zuta Kamilica, preko puta Dvoristanceta). Ljudi to morate da probate!
2018 12 01
> Sara20: > Najbolje slatke palačinke Pinokio u Zemun, a slane u Glumcu iza Narodnog pozorišta. Pljeskavice behu meni najbolje u Dafu i nekada u Stepi. Giros mi je najbolji u mom selu zvano Leštane, u Planktonu. Pekara u 27.marta blizu parking servisa gde je nekad bio.... Uh, sad sam gladna.... Love junk food... Pa kad se sve zalije pivom... Ma... > Al se nekad dobro jelo... Jao, glumac, jao pinokio, jao duff, jao stepin vajat hahaha. Jedino u planktonu nisam bila, a faktički sam u kraju, moraću da probam
2018 12 01
> LunaLuBeka: > Vidi lokal patriote majke ti 😁 pa dobro i mi iz unutrasnjosti moramo jelte da jedemo kad dodjemo 😂. Posto moji bas dobri prijatelji oduvek drze po neki kafic, cesto sa klopom, ako ne stignem do Male Kolubare, onda vicem Cakanog da spremi najbolji sendvic od rebaraca ikada (Cetinjska, Zuta Kamilica, preko puta Dvoristanceta). Ljudi to morate da probate! Nisaaaam tu jela, ali valjda nas vodiš kad dođeš? :D
2018 12 01
DD, obavezno, pijemo kafu dok ne stigne klopa, a posle neki mozemo i pivom da zalijemo 😁
2018 12 01
Može jedno pivce, neće da škodi :D
2018 12 01
Joj ja radim danas a posle posla idem na remont, tj.kozmeticke tretmane hahahah....i proci cu pored ove pizzerije-mislim, nadam se da cu samo proci hahahhaa
2018 12 01
1 2 3 4