Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Help,help,help

Treba mi pomoć. Imamo novu garnituru, svetlo zelenu, može se videti namojim fotkama. Materijal je nešto kao mikrofiber, onaj što se sve lepi na njega. Moja ćerka je već uspela na par mesta da isfleka, prospe mleko, čak i od vode ostaju fleke. Čime da skinem to? Čula sam sodom, ali ne znam kako se koristi, da naprskam ili pospem, pausisam? Ako neko zna , bila bih zahvalna da podeli tajnu sa mnom
2018 12 02
Pospete sodom,kupite ono pakovanje vece pola kg ili kg ostavite nekoliko sati a onda usisate, tacno ce se pojaviti fleke gde ih ima i soda ce upiti necistoce.Na suve fleke, ne na mokre samo da naglasim.
2018 12 02
Soda se pospe pa usisa,ali me pomaze mnogo... Nema nista dok ne uzmes vrucu vodu,prasak za ves i onu vrecicu od papirika pa ne oribas... naravno lepo iscedis da ne ode mnogo vode... uvece to uradis do ujutro kao nova...
2018 12 02
Nema spasa za novu garnituru i malu decu osim dubinskog pranja od strane profesionalnog servisa. Dok porastu, biće tu svega i svačega. Bolje investiraj u dva prekrivača koje ćeš menjati na par dana, mada ni to nije velika uteha jer i oni probiju. Moja je nakićena svim i svačim, a još sam bila pametna i kupila jedva bež. Još malo da porastu i leti napolje sa apetitom. Za prvu pomoć nije ti loše DM sredstvo u spreju, oko 250 din. je, nasprejaš obilato penu, istrljaš i posle usisaš. Nije da skida sve fleke ali osveži lepo nameštaj.
2018 12 02
Mozda ce nekom zvucati smesno, ja sam cula za Micelarnu vodu, sto koristimo za skidanje sminke. Ja sam skinula jednu fleku sa majice... :) Nista ne kosta da probate, ne moze da naskodi jer je i sama providna... Ako probate javite da li skida i te fleke :D
2018 12 02
Hvala na savetima, ako ništa ne pomogne, zvaću servis i potražiti neke povoljne navlake ovde na sajtu za prvu pomoć :D
2018 12 02
Moguće da ima u DM-u da se kupi nešto na tu temu. Već sam navikla da tamo kupujem sva ta sredstva za skidanje svakakvih fleka.
2018 12 02
Imaju na fb odlične navlake za garniture u boji po želji pogledajte to kao neko trajno rešenje lako se stablja i pere
2018 12 02
Debela,dizi ruke od garniture,jos malo pa Boze zdravlja dolazi i drugo.Duplo polivanje ce biti. ,:) Ocisti koliko mozes..Takodje imas one museme ili neke tanje najlone da kupis na metar,pa stavis ispod ,a preko toga prekrivace,cisto da ne bude mokro....P posle ,a to je za jedno 8 godina ,:) ,kada se flekanje i polivanje malo razredi,ili kupi novu garnituru ili promeni presvlake na jstucicima na garnituri....Nisam krecila stan 8 god posto je bilo besmisleno..Svakodnevno se dodavala neka linija od hemiske olovke,vodenih boja,a i otisci saka i stopala ,:)
2018 12 03
Mislim, Jelka, da si 100% u pravu :D
2018 12 03