Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sta obući za Novu godinu?

Devojke 31. Se blizi. Ceo grad vec svetli. Jeste pocele da razmisljate o doceku 2019. ? Gde cekate? Sta cete obuci?😁
2018 12 05
S obzirom da mi momak radi (hvala bogu od kuće preko kompa 😂) verovatno u pidžami, u novom stanu,uz neki dobar film 😊
2018 12 05
A vi? 😊
2018 12 05
Kod kuće, obući ću bade—mantil i zlatne štikle :D
2018 12 05
Ja cu imati porodicnu zurku u kuci sa sve decom,na 15 ak,klinci ,paketici i pecenje,tradicija kod mene😁 A obucicu verovatno jednu divnu braon dzemper haljinu . Mozda posle ponoci malo odemo do trga,da osetimo atmosferu...
2018 12 06
Kućna varijanta sa prijateljima, kao i prethodne godine. 😊😊 Obučena vazda sportski, zna se već... 😉😁😁😁
2018 12 06
Obzirom da smo ove godine dezurni za kucne ljubimce, jer su nam se babe organizovale za ekskurzije, ostacemo u toplini doma svoga 😁. Inace uvek preporucujem (ko ima mogucnosti) odlazak van granica, videti sto vise gradova, cini mi se da u vreme praznika najbolje upoznate kulturu jednog naroda 😁. Milica ce da blista u bordoj haljinici koju je kupila ovde na sajtu za 400din 😀 i dizajnerskim mindjusama, poklonom uz kupovinu. Ove godine cu se malo pozabaviti dekoracijom, dobila sam gomilu dobrih ideja listajuci pinterest, sto znaci nabavka granja pre, eto meni ekskurzije 😆. Moja cestitka, narode zabavaljajte se kao da je Nova Godina (praznik) svakog dana 😘.
2018 12 06
> Debela_devojka: > Kod kuće, obući ću bade—mantil i zlatne štikle :D 😘 nisam ni sumnjala u originalnost kombinacije. Sa kasikom i cinijom ruske salate u ruci 😂 izostavi viklere molim te 😂
2018 12 06
Ruska se podrazumeva, a viklere nemam na šta da metnem :D kratka mi kosa
2018 12 06
Despare meni je ovo PUN POGODAK, muz mi se frapirao kad sam obukla ovo za svadbu kod prijatelja, kaze "Ali.. ali... ali ici cemo isto obuceni" 😆 A oko mene sve sljokicasto i gologuzo, prava prikladna garderoba za podeliti sa nekim radosti vencanja 🙄😆 Ja sam sam isto u pidzami za Novu, sa klincem, a i odavno mi te Nove nisu neki dozivljaj, osecam se kao da sam ih prerasla. Jedino joj vadi prosek ruska salata! (Nisi jedina DD, mogla bih samo nju da jedem svaki dan) Mozda mogu da se podignem nivo doceku i nadjem neku pidzamu sa irvasima 😁
2018 12 06
> TinaKris: > Despare meni je ovo PUN POGODAK, muz mi se frapirao kad sam obukla ovo za svadbu kod prijatelja, kaze "Ali.. ali... ali ici cemo isto obuceni" 😆 > A oko mene sve sljokicasto i gologuzo, prava prikladna garderoba za podeliti sa nekim radosti vencanja 🙄😆 > Ja sam sam isto u pidzami za Novu, sa klincem, a i odavno mi te Nove nisu neki dozivljaj, osecam se kao da sam ih prerasla. Jedino joj vadi prosek ruska salata! (Nisi jedina DD, mogla bih samo nju da jedem svaki dan) > Mozda mogu da se podignem nivo doceku i nadjem neku pidzamu sa irvasima 😁 I ja sam tako 15 godina, dok deca nisu porasla. Sada ponovo lumpujem! Pedesete su nove tridesete ako se ja pitam:)
2018 12 06
> despare: > > TinaKris: > > Despare meni je ovo PUN POGODAK, muz mi se frapirao kad sam obukla ovo za svadbu kod prijatelja, kaze "Ali.. ali... ali ici cemo isto obuceni" 😆 > > A oko mene sve sljokicasto i gologuzo, prava prikladna garderoba za podeliti sa nekim radosti vencanja 🙄😆 > > Ja sam sam isto u pidzami za Novu, sa klincem, a i odavno mi te Nove nisu neki dozivljaj, osecam se kao da sam ih prerasla. Jedino joj vadi prosek ruska salata! (Nisi jedina DD, mogla bih samo nju da jedem svaki dan) > > Mozda mogu da se podignem nivo doceku i nadjem neku pidzamu sa irvasima 😁 > I ja sam tako 15 godina, dok deca nisu porasla. Sada ponovo lumpujem! Pedesete su nove tridesete ako se ja pitam:) Manite se irvasa, crveni veš je obavezan!
2018 12 06
Mene je nekada radovao novogodišnji vašar, ali sam se na svemu 100X provozala, pljeskavice nisu tamo kao nekada što su bile, šećernu vunu ne volim, tako da mi ni to nije doživljaj. E , jedino neka planina ili grad u kom nisam bila, mogli bi da me izvuku iz kuće :D ili neki restoran ovde kod mene u selima, prema Grockoj, gde ima neki opadan švedaki sto za malu lovu ahahahahah
2018 12 06
Ne volis secernu vunu???!!!Debela,razocarala si me potpuno ,:) ,..Ne mogu toliko da naprave,koliko ja mogu da pojedem :') ...Secam se ,kada sam bila mala,isla sam na vasar,novogodisnji.....I mojima se vise smucilo ,kukanje oko secerne vune,tata mi je kupio onoliko koliko sam trazila....Vracamo se kuci,a ja na zadnjem sedistu ulepljena od secerne vune ,roze boje,pola lica i cele ruke..mukaaa mi ,hocu da crknem :') A tata me pita,da me zeza,posto vidi situaciju,hoces jos :') :')
2018 12 06
Vec tradicionalno- ves naravno mora biti crveni! 😁 Ja imam 29, i otkad sam dobila dete ne mogu da zamislim da cu ikad vise lumpovati 🙄 Stvarno je sve u glavi i kako se covek oseca, ja sam postala kao neka baba- samo opterecena koliko mi je dete pojelo, da li lepo napreduje i sta sve zdravo mogu da naucim da skuvam 😆 Dakle trenutno sam vise za neku ususkanost i porodicnu atmosferu, ali Vama zelim da se divno provedete i da radite sve sto Vam prija, koliko god godina imali, jedan je zivot 😊
2018 12 06
1 2