Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Na sta najvise trosite novac?

Ne racunajuci recimo hranu i racune? 😁 Ja (osim na klinca) na sminku, cipele i knjige ubedljivo najvise!
2018 12 13
Odeća, odeća, odeća, obuća, odeća, kozmetika, kozmetika, kozmetika, igračke, igračke, stvari za kuću i gedžeti.
2018 12 13
Hmmm...odeca, putovanjaaa i suveniri sa istih (sad stedim za Peru i Cile), knjige..nesto ode na nakit..da, ali knjige me ubijaju..ne izadjem iz Lagune bez 3 kom :) 📚💰💰
2018 12 13
Uh uglavno odeća mada u poslednje vreme se zaista trudim da samo kupujem ono sto mi treba...tako da ne bacam pare mimo liste na kojoj su stvari koje su mi zaista potrebne mada volim da trosin pare i na knjige,stvarno ne zalim ni jedan diran dat za knjigu
2018 12 13
Srebrna nove igracke sam ukinula do daljnjeg! Treba mi jos jedan stan da imam gde da ih stavim, i onda uzme cediljku iz kuhinje i igra se 3 sata! Inace svidja mi se redosled jako! 😁 Tatjana ja sam naucila da se dobro "pripremim" pre nego sto odem u knjizaru, jer zaista volim knjige koje mogu da se citaju vise puta. Ranije udjem i izadjem sa masom nekih glupih naslova koje posle ispoklanjam. Imam wish list pa redom 😊 Inace nikad nisam bila ljubitelj putovanja, sto smatram da je potpuno sumanuto i neka izuzetno glupa crta kod mene, ne volim da se vozim dugo kolima ili autobusom, aviona se plasim, valjda i to ima veze.
2018 12 13
> TinaKris: > Srebrna nove igracke sam ukinula do daljnjeg! Treba mi jos jedan stan da imam gde da ih stavim, i onda uzme cediljku iz kuhinje i igra se 3 sata! Inace svidja mi se redosled jako! 😁 > Tatjana ja sam naucila da se dobro "pripremim" pre nego sto odem u knjizaru, jer zaista volim knjige koje mogu da se citaju vise puta. Ranije udjem i izadjem sa masom nekih glupih naslova koje posle ispoklanjam. Imam wish list pa redom 😊 > Inace nikad nisam bila ljubitelj putovanja, sto smatram da je potpuno sumanuto i neka izuzetno glupa crta kod mene, ne volim da se vozim dugo kolima ili autobusom, aviona se plasim, valjda i to ima veze. Joooj, ja sam se nakupovala npr. Pekica, ima on dosta knjiga, pa se isplatilo to po tri.. hahah...a za putovanja bih dala poslednji dinar..i to je, pored citanja, divan nacin da obogatis dusu..tako da get over it i pakuuuj seee ...pa makar i bajsom 🚲..bolje se vidi okolina ;)
2018 12 13
Definitivno na kozmetiku, u stanju sam sav novac da potrošim i to vrlo i veoma često na neke preparate za koje već unapred znam da ih neću ni koristiti. 😁😁😁
2018 12 13
Uglavnom na sminku i kozmetiku.. pa kad shvatim da sam preterala, pola prosledim sestri a da nisam ni otvorila.. a nesto i ovde na sajt 😂😂 da ne zaboravim nakit 😂
2018 12 13
@TinaKris Još je malo dete, šerpe, lonci, varjača i neka udara, flaša i pasulj unutra, lako je sa njima, samo da je buka, da se baca :) videćeš kad poraste pa zatraži Lego Minecraft ili Shopkins butik, ne znam kog je pola. Ide Nova godina, greotica da im se ne kupi nova igračka. Njima toga nikad dosta, da li jeftina, da li skupa... A kad krenu da sve to razvlače, koliko puta legnem u krevet i dočeka me kontigent barbika smeštenih i uredno pokrivenih, autići me nabadaju u noge po mraku... Slatki su, Indijanci mali :
2018 12 13
Jes' da pise "ako zanemarimo hranu" ali meni DEFINITIVNO najvise para ide na hranu :') Garderober i cipelarnik su mi skroz minimalisticki, knjige koje volim, nalazim povoljno, putovanja takodje razna - vrlo povoljnih ima, makar dvodnevnih-trodnevnih izleta po gradovima Evrope, sminku i kozmetiku godinama koristim 5 istih stvari (ne preskupih) ali hraaaanaa me ubija. Jer zivaca za spremanje nemam i onda umem i do 3x dnevno da porucujem klopu, bukvalno ne smem da saberem na kraju meseca koliko to ispadne sa sve ukljucenim cenama dostave ,:) uh da, i cigare...
2018 12 13
Na krpice sa Krpica (čim nešto prodam odmah čistim listu omiljenih tj. presipam iz šupljeg u prazno) i na šminku😊
2018 12 13
Tatjana u pravu si potpuno, stavicu to pod "must have" za sledecu godinu 😊 Lady i Jelena, kozmetiku sam skratila na minimum, samo ono sto BAS znam da mi sigurno treba, zali Boze bacenih para na gluposti! Karmini pogresne nijanse, 7 000 pudera neodgovarajucih, mleka za telo koja samo lepo mirisu, sprejevi za kosi ovakvi/onakvi, sto krema za lice...🙄 Srebrna za Novu svakako ide full paketic, sa bar jednim autom, to je ljubav beskrajna! Mislila sam na "Jao vidi sto je slatko, moram da mu kupim" onako usput, stalno, meni xa dusu, i onda se gomila u beskonacno. Slazem se inace potpuno. Pufnice ismejah se slatko za klopu 😁
2018 12 13
Ivanamand apsolutno, krpice dodju dusevna hrana 😁
2018 12 13
Putovanjaaaaaa <3
2018 12 13
Na krpice i kozmetiku.. Ja sam ti od onih koja nikada ništa nema i sve joj treba... 😉
2018 12 14
1 2