Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevaranti oko nas

Ja ne znam da li ste primetile, ali cini mi se da nikad nije bilo vise prevaranata na sajtu! I onih u stanju da za 500 din prodaju svoj obraz ali i onih brutalnih preko 12000 din... ocajno..
2018 12 21
Primetila sam....😰
2018 12 21
Na žalost, da...sve ih je više. Uglavnom su tzv. prevaranti povratnici sa novim profilima, ili neke nove curice koje traže žrtve. Nedavno je jedna ojadila dve članice za 14000 i 18000din, postoji tema o tome. Mada mi nije baš najjasnije i dalje kako se prevarene članice ne potresaju, ali šta znam... Ja bih Iz sopstvene kože iskočila da mi se tako nešto dogodi, ali sa druge strane pazim sa kim sarađujem i na taj način u neku ruku štitim samu sebe. Tako moramo kada nemamo aktivnog admina.
2018 12 21
Makimarija prodaje kaput iz Bershke polovan za 8000, U radnji sada nov kosta 6490.... Sramota!
2018 12 22
ahhahahahah pa to je uzas.
2018 12 22
> Sara1000: > Makimarija prodaje kaput iz Bershke polovan za 8000, > U radnji sada nov kosta 6490.... > Sramota! Da, jedna na kp prodaje bundu iz PS-a za 70 evra, a nova kosta 5500. Juce sam bila u Uscu posle 100 godina i bas ima ok cena. Ovde se isplati kupovati samo dobru koznu obucu tipa Labrador, Antonella Rossi i tako. Recimo Metro i slicna obuca ovde su cene i vece nego da kupis ili porucis kod njih.
2018 12 22
Zbog linkova, Kimberly, zbog linkova ka drugim sajtovima. A super ti bila tema, korisna. Čudna pojava ovde ali neki sajtovi prolaze, neki ne otkad je letos bila ona "čistka" sajta i tema. Obično nestaje nakon ponoći, tako je podešeno verovatno- Meni nestaju i komentari, dugi, kratki... neki i nakon 48 h ali ti su prijavljeni.
2018 12 24
Da svi bi trebalo da provere pre kupovine. Sad su bas velika snizenja. Steta za tu temu:(
2018 12 24
Obrisana mi tema a sad i komentar :/ Tema je trebalo da pomogne protiv namernih i nenamernih prodaja skuplje nego u prodavnicama. Ti brendovi i drogerije su se bezbroj puta vec pomenula, pa mogu da objavim i bez linkova. Milion puta sam proverila tako i videla da je ovde na sajtu skuplje. Neko se mozda i ne seti da proveri. A moze preko neta, ne mora da ode do prodavnice.
2018 12 24
Ja isto proverim mada mislim da se i ja zeznem ponekad. Na drugim sajtovima je jeftinije ali nema ovako dobre ponude, ja bih odavde svasta pokupovala:)
2018 12 24
Ima ovde uspesnih kupovina, prodaja i razmena. Nije sve crno :) Ali adminko draga gde mi ode tema pa sad i komentar? Bas me voli izgleda, pomno me prati :)
2018 12 24