Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

nekorektan i nefer prodavac

Kupila sam kaput, bez pregovaranja, cenjkanja, za jedan dan zavrsila uplatu i sve ok, ali kada je stigao, zaista divan spreda, na ledjima ima dva zalepljena broja od tekstila. Prodavac se buni jer hocu da ga vratim, jer u njenim pravilima pise da novac ne vraca, a to sto je prekrsila prvo pravilo prodaje- detaljan opis predmeta, nema veze, jer zaboga, sama sam trebala da pretpostavim da ima nesto na ledjima ili bar da je pitam, posto je to tako uobicajeno?!!!! odbija da mi da podatke kako bih joj kaput vratila, iako sam joj napisala, da cu joj ga vratiti, a povracaj novca ostavljam njenom moralu. Zbog ovakvih ljudi, sajt propada...prva se necu usuditi da kupim bilo sta vise ovde.
2013 08 16
i da osecam se prevareno i besno, jer zaista svima izlazim u susret, i to ocekujem i od drugih [:besan]
2013 08 16
i meni je sladak skroz,ali izgleda ozbiljno i nikako mi ne ide da su brojevi na ledjima mogu misliti na sta to lici
2013 08 16
Mozes li nekako da sredis te brojeve da se ne vide? Da ih odsijes, ili preko njih nasijes nesto lepo sto ce ti se svideti? Znam da nije to to, ali da ga bar nekako nosis ako je vec spreda lep, da bude da je bas uzalud bacen novac... A sto se kupovine tice, izgleda da ce biti sve popularnije pitanje: "Treba li jos nesto da mi napomenes u vezi predmeta koji kupujem,sto ne stoji u opisu, a meni nikad ne bi palo na pamet da pitam? [:isfrustriran]
2013 08 16
nemoj da se srdis jer od toga samo sebi skodis... [:vrtoglav] a ona kulira i briga je... zato od sada pamet u glavu a njoj mozes ostaviti ocenu....a ako nista kaputic stavi kod sebe pa mozda se proda, pa da ne budes na gubitku, a mozda se bas takav kakav je sada svidi nekome... [:tuzan]
2013 08 16
Pa reče ti administratorka sinoć da joj daš negativnu ako ne želi da ti vrati. Bilo je još tih bisera: kao zašto kupac nije pitao ima li oštećenja [:smejati] Van pameti, valjda se zna da treba navesti sve što nedostaje. Ajd i da razumem da se možda ne primeti neka malena rupa, ali pobogu [:isfrustriran]
2013 08 16
i meni je prelep ali bas brojevi na njemu nikako nebi bili lepi pokusaj lepo ako nece zavali joj negativnu a verujem ti da si besna i mene su tako par puta ali sve nam je rizik [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2013 08 16
@Majce: baš tako, nažalost [:smejati]
2013 08 16
Ima nas raznih, tebala je da stavi sliku sa zadnje strane kaputica [:uplasen]
2013 08 16
joj volela bi da vidim jel ona nasila ili tako je fabricki [:tuzan]
2013 08 16
stavi sliku da vidimo kako izgledaju brojevi mozda neko ima ideju kako to da popravis da nebude bas steta
2013 08 16
Nemam komentar... [:tuzan]
2013 08 16
Da znate za ubuduce, ja kad vidim da nema slike predmeta od nazad uvek trazim. Sve trazite, nemojte da vam je glupo. Ja slikam sto puta ako je potrebno, jer bih se osecala jako lose da se nekome ne svidi sta dobije. Stavi sliku brojeva, pa da vidimo sta bi moglo da se uradi [:besan]
2013 08 16
da nije mozda bilo neko ostecenje pozadi pa su zato nasiveni brojevi? nesto mi nikako ne ide uz taj kaputic da ima brojeve. Ajde da ima neke ranfle oko rukava ili dole pa da bude kao sportski, ali ovako mi bas nesto ne ide.
2013 08 16
a stavila je 3 skoro iste slike od napred
2013 08 16
1 2