Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upravo videh

Crop top koji sam u Newyorkeru pre 4 GODINE platila 700, prodajem ga za 200, a kod jedne devojke na profilu 1200!!! Znam da se svaki dan polemiše o cenama, ali u kakvoj rupi bi trebalo da neko živi, pa da toliko plati najobičniji, polovni crop iz NewYorkera??
2018 12 29
Ovde ima svakakvih cena, prednjace previsoke... Svaka roba ima svog kupca... :| Ja sam nasla super povoljne stvari... Smatram da ko trazi neku stvar moze i da nadje, da je u super stanju, kvalitet i cena... :")
2018 12 29
Ko zivi negde u unutrasnjosti nema priliku da ode u taj Njujorker i eto. Prodaje se i bundica ps za 8000, a nova je 6000! A vidim dve Guess bundice kupljene po 3.000 su prodate. I to obe za po 7-8.000. Kozne helanke u Mangu nove su 1500, a ovde su i polovne toliko. Idem danas do TC Kapitol pa cu videti te helanke u Teranovi ili Berskoj
2018 12 29
Ma, strašno. Nemam.ništa protiv, neka svako stavkja svoju cenu, njegov problem, samo se šokiram povremeno
2018 12 29
Au... ma to je bezobrazluk..niti su kvalitetne stvari niti ista a oni stave kao da je marka i po..videla sam to kod raznih devojaka... dizu se neke marke do nebesa... ali dobro ne mogu da kazem da uzmem tamo super pamucne majicice i da mi traju..al poliester ubi...
2018 12 29
Ma, kupila sam i sama tamo krpicu 100X, uopšte ne bežim od toga, ali to je roba u rangu turske, čak su neke turske stvari kvalitetnije. Ali za ovaj crop sam se vaš zgranul od pre par godina kolekcija, sasvim običan i nov je bio jeftin, a prodaje ga za soma i dvestA, užas
2018 12 29
> Lila9292: > Au... ma to je bezobrazluk..niti su kvalitetne stvari niti ista a oni stave kao da je marka i po..videla sam to kod raznih devojaka... dizu se neke marke do nebesa... ali dobro ne mogu da kazem da uzmem tamo super pamucne majicice i da mi traju..al poliester ubi... Potpuno se slazem. Ubedljivo najgori kvalitet. Ps. Ni za nove ne bi dala toliko.
2018 12 29
Mene su prosle godine uzasavale cene koje su pojedine kacile na stvari iz Zare a koje su kupile na snizenju pa prodavale po prvobitnoj ceni pa cak i visoj nego pre snizenja. Doslo mi je da saljem u inbox linkove sa Zarinog sajta svim devojkama koje su ih stavljale u Omiljeno. Cisto da vide koliko ih obmanjuju.
2018 12 29
Oduvek je ovde cirkus sa cenama, ja videh, pre neki dan, dok sam trazila obicnu jednostavnu, tuniku, dzemper haljinu,4000,5000,6000 JEDNOM OBUCENO, ali novo, a na instagramu moze da se nadje za 1500 tip top😂
2018 12 29
Ma, ne bih dala za polovnu no name stvar nikada toliko. Samo za neke retke, dizajnerske i vanvremenske komade, koji traju i trajaće. Sve iznad 1000 dinara, a potpuno je viđeno i svakidašnje odem, probam i kupim.
2018 12 29
Debela devojka,u potpunosti se slazem sa.svim sto ste napisali.Medjutim svaka roba ima svog kupca.Evo ja npr.ne pitam za cenu nekih zarinih cizmica,jos bi i castila onog ko bi mi ih pronasao.Jakne kozne u newyorkeru su sad 1899,meni ovde u najtrazenijim njihova jakna 3700.😀😀😀
2018 12 29
Ma, slažem se 100% da svaka roba ima kupca, samo.mi je neverovatno da neko može biti toliko alav, pa posle otvaraju teme sa kuknjavom kako prodaja ne ide. Mi što nismo pohlepni sasvim lepo prolazimo , čini mi se
2018 12 29
Ja zato kada vidim tako nesto,tj precenjeno ,a kupila bih...Dajem svoje ponude,koje su dosta puta i duplo manje od onoga sto traze...Pa da Vi samo vidite kako se uvrede!!!Pa onda krecu da mi pricaju koja je to firma i koliko je to kostalo,kao da zivim u bunaru!!...E to su trenutci ,kada i ja odlepim,na kojekakve curke,koje se postavljaju na taj nacin..Pritom,kada dajem ponudu vrlo sam dobro informisana o tom predmetu....Samo sam jednom dala ponudu od koje me je blago receno bilo sramota..Ali to je bilo zato sto mi ta stvar nije ni trebala,a dopala mi se i u tom trenutku sam skupljala kintu za nesto sto mi je bilo neophodno...I na tu sramotnu ponudu, devojka je bila preljubazna i zavrsile smo posao na obostrano zadovoljstvo
2018 12 29
Naravno, kad su ljudi normalni, sve može lepo i da se odradi. Najviše me nervira licemerje velikog broja članica koje samo hoće da se oslobode viška stvari, da obraduju nekog svojim predivnim krpicama, nisu nikako tu da zarade.. bla, truć, a kad pitaš za popust, dobiješ pušangiju, a same retko spuste cenu. Reci, brate, k'o čovek, tu sam da zaradim, stvari su mi u fullu, ne spuštam cenu :D mnogo sam moćna
2018 12 29
Ta prica "Nisam ovde da zaradim",meni je nebulozna....I razmena je neka vrsta zarade,zato sto si dao nasto sto ti skuplja prasinu za nesto sto ces da nosis....Ja sam pola zivota ili poklanjala svoje stvari ili ostavljala porecd kante...E to nije zarada....A sada koju god kintu da uzmem ili razmenim ,smatram zaradom...I naravno da sam ovde da zaradim,na ovaj ili onaj nacin
2018 12 29
1 2