Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Spirulina- iskustva

Da li je neko koristio Spirulina tablete? Ja sam ih uzela,pijem ih vec dve nedelje. Prvo sam primetila da povoljno uticu na probavu ali sad mi se cini da nije tako. Prilicno su ekonomicne,uzela sam u Liliju pakovanje od 600 tableta za 1100din a uzela sam prvenstveno zbog mrsavljenja....
2019 01 12
Nema mršavljenja bez teške muke :D nisam koristila spirulinu, ali jesam neke silne preparate i jedino što je delovalo bila je teretana :D
2019 01 13
Jao znam...koristila sam i sagorevace i vezbala,trcala i korigovala ishranu,izbacila hleb i slatko i veruj mi nikakvog efekta. Jedino sto je imalo efekta,smrsala sam pet kilograma za 4 meseca kad sam radila bila na nogama celih 8h i jela minijaturno jednom dnevno. I onda cim sam prestala da radim,za mesec dana sam vratila 3kg. :'( :'( :,'( :,'(
2019 01 13
Nista od toga ne pomaze.Od trdunoce je proslo tacno 7m,sa 48 otisla sam na 68kg i sada imam 2kg viska.Nista nisam pila sve je samo otislo ali ova 2 kg na meni deluju kao da imam 5 kg vise,jos sam imala carski pa je tu iznad reza malo stomacic ostao.Nisam debela nosim S i dalje,ali nije to to.Vec 2meseca ja stojim na istoj kilazi.U decembru mem je drugarica nagovoroila da kupim Herbafast i ajde reko 2kg nije puno mozda mi pomogne,i jeste.Ispila sam 2 kutije,skinula 1.5kg ali sve se vratilo kako je i otislo cim sam prestala da ga pijem.Herbafast je samo izbacio visak tecnosti iz mene i to je to.Sada sam porucila sirup Honey & Slim,pijem ga vec 3dan.Videcemo hoce li pomoci.Nemam sta da izgubim,osim 1000din koliko sam ga i platila :)
2019 01 18