Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA SAM! pomoc

> MarArt: > > LadyBlye: > > > MiciZara: > > > > LadyBlye: > > > > Ubi ovaj Error 502!!! 😠😠😠 > > > Ubi i mene.. Videh i taj utisak.. > > > A zamisli kupiš čizme, a neko ti nudi u zamenu da dobiješ haljinu??? > > > Pa i nije to loše nisam znala da i to može.. > > > Pritom napišemo haljina je Luj 14 i košta puno hoću reći unikat je.. Koga briga za cenu njenog iscepanog duksa.. > > > Pojedine misle da niko se ne kreće po gradu i da smo svi ovde sa Marsa stigle.. > > Videh nedavno kod neke članice polovina Avon mleka za telo (neko malo pakovanje, ne ono veliko) i pola Malizia dezodoransa "Samo" 600din. Sad, jel' sam ja oćoravela, ili...? Uđem na profil, kaaad ooonooo ceeeneee ŠOK- Došla ženska da proda dve stvari i plati zimovanje. 😁😁😁 > Jaaao ja sam jednom naletela na clanicu koja je prodavala pastu za zube, manje od pola je bilo u pakovanju i brijac, kaze u opisu,, jednom koriscen''... Nadam se da je ipak bila neka sala 😂 Aaaa?!? 🙄😂😂😂
2019 02 02
Ma ovoj Diksi u profilu samo sike i guza.. Malo mi nije jasno šta prodaje.. Joj kad ja zakačim moje batake i simfoniski orkestar ima da vidite rudna bogastva Srbije i Crne Gore😎😉
2019 02 02
> MiciZara: > Ma ovoj Diksi u profilu samo sike i guza.. > Malo mi nije jasno šta prodaje.. > Joj kad ja zakačim moje batake i simfoniski orkestar ima da vidite rudna bogastva Srbije i Crne Gore😎😉 Jaooo Miiiciii... 😎😍😃😉😘
2019 02 02
Ajde da su iste cene pa bih razumela,desi se da nece da se postave predmeti odjednom,pa se posle ponavljanja postave vise puta,ali isti opis i cena, a tri razlicite cene,to je vec bolesno i bezobrazno. Kako neke tako misle da zaradjuju na prevaru, ja bih se plasila Boga,majke mi moje.
2019 02 02
OVO JE KLASICAN PREVARANTIN.Pokusava pricom da zaplasi nekog da je sluzbeno lice da bi zatim kasnije rekla da se time bavi i da otoga zivi.Pa koga ona misli da pravi budalim.Nekultulna , bezobrazna i uz to sto je najgore prevarant.
2019 02 02
> Zlatana: > Ajde da su iste cene pa bih razumela,desi se da nece da se postave predmeti odjednom,pa se posle ponavljanja postave vise puta,ali isti opis i cena, a tri razlicite cene,to je vec bolesno i bezobrazno. Kako neke tako misle da zaradjuju na prevaru, ja bih se plasila Boga,majke mi moje. I, različiti datumi objava patika...
2019 02 02
> Bidermajer: > OVO JE KLASICAN PREVARANTIN.Pokusava pricom da zaplasi nekog da je sluzbeno lice da bi zatim kasnije rekla da se time bavi i da otoga zivi.Pa koga ona misli da pravi budalim.Nekultulna , bezobrazna i uz to sto je najgore prevarant. Službeno lice, žensko, se ne izražava tako kao ona- to je klasičan "ulični rečnik", a za takav prostakluk ja zaista komentara nemam.... Jadno bre, i toliko nisko da je više tužno nego strašno.
2019 02 02
> LadyBlye: > > Bidermajer: > > OVO JE KLASICAN PREVARANTIN.Pokusava pricom da zaplasi nekog da je sluzbeno lice da bi zatim kasnije rekla da se time bavi i da otoga zivi.Pa koga ona misli da pravi budalim.Nekultulna , bezobrazna i uz to sto je najgore prevarant. > Službeno lice, žensko, se ne izražava tako kao ona- to je klasičan "ulični rečnik", a za takav prostakluk ja zaista komentara nemam.... Jadno bre, i toliko nisko da je više tužno nego strašno. Službenik je za sebe...
2019 02 02
Kakav bujan dekolte o la la 8-) Salu na stranu, al pregledah joj profil,ja ne bih nikad porucila garderobu da ima samo jedna slika, i to je dokaz da nesto muti.. moralo je biti sumnjivo... recnik joj je strasan...
2019 02 02
> MarArt: > > LadyBlye: > > > MiciZara: > > > > LadyBlye: > > > > Ubi ovaj Error 502!!! 😠😠😠 > > > Ubi i mene.. Videh i taj utisak.. > > > A zamisli kupiš čizme, a neko ti nudi u zamenu da dobiješ haljinu??? > > > Pa i nije to loše nisam znala da i to može.. > > > Pritom napišemo haljina je Luj 14 i košta puno hoću reći unikat je.. Koga briga za cenu njenog iscepanog duksa.. > > > Pojedine misle da niko se ne kreće po gradu i da smo svi ovde sa Marsa stigle.. > > Videh nedavno kod neke članice polovina Avon mleka za telo (neko malo pakovanje, ne ono veliko) i pola Malizia dezodoransa "Samo" 600din. Sad, jel' sam ja oćoravela, ili...? Uđem na profil, kaaad ooonooo ceeeneee ŠOK- Došla ženska da proda dve stvari i plati zimovanje. 😁😁😁 > Jaaao ja sam jednom naletela na clanicu koja je prodavala pastu za zube, manje od pola je bilo u pakovanju i brijac, kaze u opisu,, jednom koriscen''... Nadam se da je ipak bila neka sala 😂 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAH, UMIREEEEEEM, POLA PASTE I BRIJAC, AAAAAA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA
2019 02 02
> Volimpink: > > MarArt: > > > LadyBlye: > > > > MiciZara: > > > > > LadyBlye: > > > > > Ubi ovaj Error 502!!! 😠😠😠 > > > > Ubi i mene.. Videh i taj utisak.. > > > > A zamisli kupiš čizme, a neko ti nudi u zamenu da dobiješ haljinu??? > > > > Pa i nije to loše nisam znala da i to može.. > > > > Pritom napišemo haljina je Luj 14 i košta puno hoću reći unikat je.. Koga briga za cenu njenog iscepanog duksa.. > > > > Pojedine misle da niko se ne kreće po gradu i da smo svi ovde sa Marsa stigle.. > > > Videh nedavno kod neke članice polovina Avon mleka za telo (neko malo pakovanje, ne ono veliko) i pola Malizia dezodoransa "Samo" 600din. Sad, jel' sam ja oćoravela, ili...? Uđem na profil, kaaad ooonooo ceeeneee ŠOK- Došla ženska da proda dve stvari i plati zimovanje. 😁😁😁 > > Jaaao ja sam jednom naletela na clanicu koja je prodavala pastu za zube, manje od pola je bilo u pakovanju i brijac, kaze u opisu,, jednom koriscen''... Nadam se da je ipak bila neka sala 😂 > HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAH, UMIREEEEEEM, POLA PASTE I BRIJAC, AAAAAA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA :')
2019 02 02
Hahahhahaha sto je jos ludje, tema otvorena pre 12 dana covece ja mislila juce :') Auuuu
2019 02 02
> Volimpink: > > MarArt: > > > LadyBlye: > > > > MiciZara: > > > > > LadyBlye: > > > > > Ubi ovaj Error 502!!! 😠😠😠 > > > > Ubi i mene.. Videh i taj utisak.. > > > > A zamisli kupiš čizme, a neko ti nudi u zamenu da dobiješ haljinu??? > > > > Pa i nije to loše nisam znala da i to može.. > > > > Pritom napišemo haljina je Luj 14 i košta puno hoću reći unikat je.. Koga briga za cenu njenog iscepanog duksa.. > > > > Pojedine misle da niko se ne kreće po gradu i da smo svi ovde sa Marsa stigle.. > > > Videh nedavno kod neke članice polovina Avon mleka za telo (neko malo pakovanje, ne ono veliko) i pola Malizia dezodoransa "Samo" 600din. Sad, jel' sam ja oćoravela, ili...? Uđem na profil, kaaad ooonooo ceeeneee ŠOK- Došla ženska da proda dve stvari i plati zimovanje. 😁😁😁 > > Jaaao ja sam jednom naletela na clanicu koja je prodavala pastu za zube, manje od pola je bilo u pakovanju i brijac, kaze u opisu,, jednom koriscen''... Nadam se da je ipak bila neka sala 😂 > HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAH, UMIREEEEEEM, POLA PASTE I BRIJAC, AAAAAA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA Plus- brijač jednom korišćen. 😂😂😂
2019 02 02
Imamo pobednika, gasite krpice, ovo je kraj 😂😂😂😂😂
2019 02 02
> Volimpink: > Imamo pobednika, gasite krpice, ovo je kraj 😂😂😂😂😂 Aaaahahahahhahah luuudo
2019 02 02
1 2 ... 4 5 6 7 8 9