Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA SAM! pomoc

Saradjivala sam sa Dijanom. Kada smo nas dve imale saradnju, imala je identicne slike na svom profilu i sto se mene tice, njena stvar je sta ce staviti, da li ce se slikati gola i to postaviti na svoj profil i napisati da prodaje lak na noktima, apsolutno njena stvar. Ja je pamtim kao jednu totalno pozitivnu osobu, laku za saradnju, koja zna sta zeli. Od mene je takodje trazila da joj slikam kako stoje farke pozadi, i onda nije ni cudno sto ima takve slike na profilu, jer njoj je prosto to bitno-da izgleda seksi. E sad, sto je nekome to neukusno, to je sve okej. Mnoge od nas su ovde postavljale slike za prodaju bluze, majice, a ispod se vide bradavice, pa ne vidim da su iste ismevane. Sto se slanja flekavog duksa, bez pogovora je trebala da vrati novac devojci jer ne vidim opravdanje za tako nesto. Trebala se postideti toga jer nije u redu. Svako od nas opere stvar koju dobije ali ako stvar na prvu loptu ima fleku/skidala se ona ili ne/ta stvar je flekava i to nije za slanje. Ako clanica ne zeli da vrati novac, to je za negativnu ocenu i nije u redu. Tako da, Dijana, znam da citas ovo, ja te pamtim kao izuzetno prijatnu osobu koja mi je ulepsala dan svojom harizmom, ostani takva i vrati devojci novac, to je jedino ispravno ovde. Ne vraca se novac ako se curi ne svidja kako nesto stoji, ali kad je tvoja greska, a ovde jeste, nisu to neke pare zbog kojih bi svoj obraz prljala.
2019 02 03
Имала сам и ја сарадњу са Дијаном,девојка ме је одушевила,продала ми је тренерку и чекала је 20 дана да примим плату.Дала ми је на образ,и ја сам је испоштовала и частила сам је.Знам девојку,весела прелепа ,згодна и добра душа,и имам само речи хвале.То што она слика атрибуте и избаци служи да би експонирала своју робу јер углавном и ми саме после тражимо слике како стоји.Слика продаје робу,исто тако не би купила нешто што не знам како стоји.А ове што се смеју њој могу само својој мами и свом тати да глуме поштење и да је ово сајт за продају а не за адвокате и особно дељење правде.
2019 02 03
Ma svaka joj cast i tebi i njoj. Zasto onda kad je tako divna, devojci nije vratila novac? Svesno je prodala prljavu, isflekanu, pocepanu stvar? Ona je na to vredja, kada je devojka trazila novac nazad, pritom joj ponudila mogucnost da rese sve? O CEMU VI? Devojka je bezobrazna i za svaku osudu, i mi cemo ovde podrzati clanicu koju je ostecena, a ne bezobraznog prevaranta koji svesno salje ostecenu stvar. Za**bi me tog tvog postenja, molim te ;)
2019 02 03
Ја када би се сада расправљала са тобом контам била би гора од тебе.Подржавај кога хоћеш али немој друге да дираш,претерујеш.Зајеби овај виртуелни круг ајде.Ако оне нису могле да реше,нећемо ни ми сигурно.Ј*бе ми се за туђе неразрешене ствари,немају оне 10 година да им треба тутор.> Volimpink: > Ma svaka joj cast i tebi i njoj. > Zasto onda kad je tako divna, devojci nije vratila novac? Svesno je prodala prljavu, isflekanu, pocepanu stvar? > Ona je na to vredja, kada je devojka trazila novac nazad, pritom joj ponudila mogucnost da rese sve? > O CEMU VI? > Devojka je bezobrazna i za svaku osudu, i mi cemo ovde podrzati clanicu koju je ostecena, a ne bezobraznog prevaranta koji svesno salje ostecenu stvar. > Za**bi me tog tvog postenja, molim te ;)
2019 02 03
> Monika993: > Saradjivala sam sa Dijanom. Kada smo nas dve imale saradnju, imala je identicne slike na svom profilu i sto se mene tice, njena stvar je sta ce staviti, da li ce se slikati gola i to postaviti na svoj profil i napisati da prodaje lak na noktima, apsolutno njena stvar. Ja je pamtim kao jednu totalno pozitivnu osobu, laku za saradnju, koja zna sta zeli. Od mene je takodje trazila da joj slikam kako stoje farke pozadi, i onda nije ni cudno sto ima takve slike na profilu, jer njoj je prosto to bitno-da izgleda seksi. E sad, sto je nekome to neukusno, to je sve okej. Mnoge od nas su ovde postavljale slike za prodaju bluze, majice, a ispod se vide bradavice, pa ne vidim da su iste ismevane. Sto se slanja flekavog duksa, bez pogovora je trebala da vrati novac devojci jer ne vidim opravdanje za tako nesto. Trebala se postideti toga jer nije u redu. Svako od nas opere stvar koju dobije ali ako stvar na prvu loptu ima fleku/skidala se ona ili ne/ta stvar je flekava i to nije za slanje. Ako clanica ne zeli da vrati novac, to je za negativnu ocenu i nije u redu. Tako da, Dijana, znam da citas ovo, ja te pamtim kao izuzetno prijatnu osobu koja mi je ulepsala dan svojom harizmom, ostani takva i vrati devojci novac, to je jedino ispravno ovde. Ne vraca se novac ako se curi ne svidja kako nesto stoji, ali kad je tvoja greska, a ovde jeste, nisu to neke pare zbog kojih bi svoj obraz prljala. 👏👏👏 Zasita ste situaciju objasnili najbolje od svih i u potpunosti se slazem sa vama od prve do poslednje reci
2019 02 03
Drago mi je da delimo isto misljenje. 😊
2019 02 03
Поздрав свима. Преварена сам од стране чланице Наташе Нешић из Ниша. У размену ми је дала под гаранцијом ОРИГИНАЛ ПАРФЕМ,добијен за свадбу из иностранства,бла,бла... Од мене добија 5,6 пудера и руж,све брендирано и оригинал. Парфем који сам добила је мало рећи *смеће*,јер оно се купује на бувљаку за 5 е. СВЕ ЈЕ ТО МЕНЕ КОШТАЛО 5000 ДИНАРА ПРОТИВВРЕДНОСТ. Не жели да врати моју робу,наводно не зна где је,нити жели да плати. Имам све преписке у телефону,зовем је не одговара данас...певачица је из Ниша и сви је знају. Данас уђем на сајт и видиммммммммм.....шта??????? Променила је место боравка и слику...гардеробер јој је празан,па страшнооооо!!! Помоћ требам
2019 03 18
Ja sam stvarno toliko besna, ej,gde je admin ovde????
2019 03 18
Vidim da ste relativno dugo na sajtu i razumem taj osecaj kad ste nemocni a doje vam da puknete od muke.Nazalost to je ovde uobicajeno.Ako joj date negativnu ona ce uzvratiti sa obrazlozenjem to je taj predmet koji je na slici i sl.Zato ovde izbegavaju da daju negativne i nemamo pravi uvid u stvati.ja dam negativnu kad me zestoko prevare one uzvrate.Onda kad saradju sa vama vide negativne,Vi da objasnite(ko ce da poveruje) i to je taj zacarani krug zbig kog nemamo realan uvid u to kakve su clanice.ja sam ugovorila razmenu sa jednom clanicom i bas pre slanja paketa rekla mi je da hoce da kupi jednu kosulju.DA ne bi placala proviziju stavice mi noac u paket koji je spremila za razmenu.Naravno sve sam uredno poslal.U paketu koji je poslal nije bilo novca.Naravno ne javlja se.Preko adrese nadjem fiksni telefon javi se njena majka koja je podrzava u tome sto me op;kackala(kosulja je bila nova isa etiketom),uz to izmislja kako cipele za koje smo se razmenile nisu u dobrom stanju i sl.Kad ih je nosila za priliku zbog koje ih je uzela ,stavila ih je na prodaju za duplo vecu ceny nego sto su bile kod mene.Toliko misu valjale.Da ne duzim od svega toga ja imam negativnu jer je uzvratila na moju,,kao i od svih drugih koje su me zestoko prevarile.Zalis se adminu ,nista..Sve u svemu kad nas prevare ostaje nam da ludimo i nista vise.Nerviras se zoves nekoliko dana onda vidis da nema nista od toga i ostane na tome.Uz to ako das dobijes negativnu.
2019 03 20
Prevarena sam, uz to dobila negativnu ocenu kome sad da se obratim.
2019 03 24
Ko vas je prevario? Ne razumem
2019 03 24
Ova clanica
2019 03 24
Narucila sam novu elegantnu haljinu. Dobila haljinu od trikotaze izbledelu i ucebanu. Predlozila vracanje uz moj ptt. Ona tvrdi kako sam se predomislila, kako je poslala novu haljinu. Imam sve dokumentuvano. Sta da radim sad?
2019 03 24
Predložite članici da joj pošaljete/vratite preporučeno kaiš, a ona Vama isto tako neka pošalje drugi. Poštarina će i Vas i nju koštati po nekih 80 dinara. Bolje i tako, nego da Vam stoji kaiš koji ne možete da koristite. 🙂
2019 04 04
Pozdrav svim clanicama. Zelim da podelim sa vama moje najsvezije iskustvo u saradnji sa clanicom vanjicamamica. Naime, clanica ima par desetina oglasenih predmeta, ali nema ocena... uplatila sam joj Adidas trenericu na racun, koju je ona i poslala, medjutim ono sto je stiglo je u neprihvatljivom stanju (pocepano, usivano, izgubilo boju i elasticnost od nosenja pa je pojas probusen i stavljen neki u pravom smislu kanap kao uckur). Odmah sam je obavestila o tomer, i zamolila da joj trenericu vratim - odbila je sa obrazlozenjem da je nezaposlena i da je novac potrosila istog dana (!?). Nakon moje primedbe da ja nisam kriva ni za jedno, ni za drugo, ustvrdila je i da trenerica koju je poslala nije imala nedostatke o kojima govorim.
2019 05 31
1 2 ... 6 7 8 9