Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA SAM! pomoc

Znam da je moja obaveza da je ocenim negativno, ali moze li se jos nesto uciniti kako bi se svi buduci kupci upozorili i kako se ovo lose iskustvo, bar sa njom, ne bi ponovilo?
2019 05 31
U redu, hvala.
2019 05 31
> Bidermajer: > Clanica @Dijanaa_M. Narucila sam Nike duks, na slici je bio kao nov, nikakvo ostecenje naznaceno. Kada mi je stigao duks, imala sam sta da vidim, toliko prljav duks, neprijatan miris, oprala sam da vidim da li ce se skinuti, medjutim fleke od masnoce su ostale, jos vidim da je pocepan na nekoliko mesta. Obratim se clanici da mi vrati novac, ona kaze kako nema. A dan pre toga joj je stigla uplata. Kazem da zamenimo onda za nesto od sminke, ona kaze da nema sminke. Nema sminke, nema novca, a prodaje dior puder.. Pritom kaze da je pogresila ali nije ubila coveka? 🙄 i da se ja izivljavam sto trazim svoj novac nazad? nisam ocekivala tako prljavu stvar i pocepanu, imam i slike. Videla sam da ima negativnih i da su bas zbog toga. Recite mi sta mogu da uradim?
2019 08 01
Kakva je to majica koja košta 19000?😱 Može li fotografija majice? Hvala.
2019 08 20
> LidijaM: > Ako kaput od svilenih cvetova od D&G koji je Melanija nosila košta nov ,5.308,870 RSD , što je čudno za Gucci majicu da je 19k dinara > Ja sam se razbolela od stresa a tebi je smešno :( Kome je smesno?! Clanica pokusava da ti pomogne, a ti ispadas smesna....shvatite da ovde z bilo kakvu optuzbu moraju da postoje dokazi. Nema tu "biranja strane".
2019 08 20
> emilyy: > Kakva je to majica koja košta 19000?😱 > Može li fotografija majice? > Hvala.🙂 Verovatno je u pitanju dizajnerska krpica
2019 08 20
Cao devojke,i ja sam imala problem i vec sam ostavila negativnu ocenu ali evo i ovde da napisem ,bas sam razocarana. U pitanju je korisnica BojanicaM . Kupila sam od clanice torbu bez ostecenja,da je bez ostecenja pisalo je i u oglasu a i pitala sam je preko poruka. Stize meni torbica sa ostecenjem. Slikam joj ostecenje i posaljem. Kaze verovatno je tako kupila posto je samo jednom nosila,ona to nije ni primetila. Pritom ostecenje uopste nije malo. Izrazim zelju da je vratim,ona se slozila. Posaljem paket sa otkupom i ona meni salje poruku zasto je paket sa otkupom 😮 Ne znam sta je ocekivala kad je vec jednom pokusala da me prevari(jer nema sanse da nije videla ostecenje) . Kaze kao navodno smo se dogovorile da ona meni uplati pare post netom .Da je ona htela meni sa vrati bilo bi joj svejedno za nacin! Medjutim,ona nije ni preuzela paket !! Imam ostecenu torbicu za koju je naglasila da je kao nova i imam dupliranu postarinu. Sramota! Poruke na viberu njoj nisu ni stigle,kapiram da me je blokirala. Slala sam i na krpicama poruke da li planira da preuzme paket nista mi nije odgovorila. Imam za sve ovo i slike naseg razgovora ,nego nesto nece da se ucitaju trenutno.
2019 09 19
ENAHELENAP, mlada članica, oglašavala je prodaju jednog predmeta koji sam želela. Dogovorile smo se, telefonom, da ćemo se sresti. Javila mi, dok sam je čekaka 2da ne može da nađe predmet zbog koga sam došla ispred zgrade u kojoj stanuje". "Izvinjava se, nada se da nije problem".... Nije bio problem, ali se posle nikada nije javila- da objasni, da kaže da je predmet našla, ili da otkaže moje čekanje.... Premlada da bi bila učtiva
2019 10 14
Drage korisnice ja imam ozbiljan problem sa jednom clanicom, dobijam razne uvrede a sinoc sam dobila i pretnje! Naima clanica juhulihuli je zelela da kupiod mene body koji je vrlo skupocena a prodavala sam ga za neke sitne pare, receno mi je da ce biti novac uplacen na racun, poslal sam joj u subotu paket koji je urucen doticnoj u ponedeljak, naravno uplate nije bilo proslojedvadana i rekla sam da joj poklanjam stvar jer necu da se ponizavam kao ona, kada sam je negativno ocenila pocela je dame vredja i preti ukoliko ne obrisem komentar. Ja sam joj rekla da ga vrati ilida uplati pare na racun mojoj sugradjanki koja boluje odraka( slika joj je poslata znaci nije nista lazno i mnoge poznate licnosti su je delile) ona je rekla da joj ne padana pamet i jos zustrije pocela da vredja i preti. Kontaktirala sam pomoci na krpicama i slala mailove ali odgovor nisam dobila koliko znam ovde je zabranjena bilo kakva pretnja, da li mozda neko zna kako mogu da pronadjem kontak telefon krpica i da im objasnim problem i posaljem silne poruke,kako bi clanicu sankcionisali?! Molim vas pisite mi i uprivatnoj poruci unapred zahvalna ❤
2019 10 16
Sta je epilog? Vidim ona nema negativne,dogovorile ste se?
2019 10 29
Što se tiče rečnika dobro je prošla.Ja sam nova u MK,ali na internetu sam duuže prodavala i zato kao pravilo ,neko može da pogreši ali vidite da se ovde radi o bezobrazluku i ako to ponavlja ,onda kvari i vaš ugled i robu-jer će neko reći ma MK to su prevaranti..zbog jedne osobe koja je bezobrazna i lopov.Može dobiti još dve loše a onda pa,pa.Gledala sam vaše stranice jer ne znam kako da napravim svoju odakle da počnem i MK imate puno predmeta dobrih razne cene -super ste..Zaštita od prevaranata.
2019 12 02
1 2 ... 7 8 9