Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Grcka 2019

> despare: > Ja sam išla pre 7 godina u Siviri, Stathis hotel, sada je renoviran, na plaži je, ima parking, plaža je prelepa a malo je mesto. Direktno sam ih kontaktirala i bilo je prelepo, Apartman je sa odvojenim sobama i terasom duž obe sobe, bilo je super . Izgugajte, ne zam kakva je sada cena, nije džabe ali je lepo... 90e apartman,stvarno prelepo ali 1000e samo za nocenje nemam🙁
2019 02 04
Da se pohvalim ,po preporuci koleginice kontaktirala sam grka u Nei pori i danas mu uplatila 50e kaparu za period 10-20 jul ,studio je ali sa 4 kreveta,za taj period 40e noc,na plazi,mislim da sam dobro ubola. Sto je najvaznije ima mnogo preporuka na sajtu Grcka info.com
2019 02 04
> sandokanka: > Wow, @MiciZara, kako dobra ideja da se izvuce papiric :) !!! Meni ne bi ni palo napamet. > @ Srebrna - putovanje u autu bez klime ...mi smo (jedan od dva puta kada smo letovali u CG) isli jugicem, naravno bez klime (a posle smo se unapredili bas ;)), a moj muz kad krene, ne staje...i ja sad pricam pricice, izmisljam igrice, spavali, pevali, i kmecim da malo stane da se istrcimo bar...i onda stane da natoci gorivo i kaze - evo, pa trcite :) i nista, mi stvarno trcali iza pumpe, po nekom obronku, proplanku, sta ga znam ... > Mi uvek idemo sa prijateljima i oni potraze, pa nemam neki savet za smestaj. A isli smo u Hanioti, Kriopigi, Vurvuru, Toroni, Neas Panagias i sve je uvek bilo bas top :) Ma bilo kako bilo ja na kraju uvek iskukam Grčku.. On bira zimi gde putujemo a ja leti.. Dobrih ponuda ima i preko Booking. com tamo čekamo zadnji minut i apartmane nađemo upola cene.. Sad smo pronašli Beč npr za oko 100 e za oboje tri dana... Naravno naš prevoz.. A to je đžaba..
2019 02 04
> *STARS*: > > despare: > > Ja sam išla pre 7 godina u Siviri, Stathis hotel, sada je renoviran, na plaži je, ima parking, plaža je prelepa a malo je mesto. Direktno sam ih kontaktirala i bilo je prelepo, Apartman je sa odvojenim sobama i terasom duž obe sobe, bilo je super . Izgugajte, ne zam kakva je sada cena, nije džabe ali je lepo... > 90e apartman,stvarno prelepo ali 1000e samo za nocenje nemam🙁 I ja nemam evo već sedam godina:(
2019 02 04
Ja lično preporučujem Tasos. Mi smo imali smeštaj u Potosu i prezadovoljna sam. Ostrvo je 100km u krug i može celo da se obiđe i ima super plaže ko voli da obilazi :) Inače smo takođe otišli na slepo kolima, smeštaj našli na Booking-u i to je to
2019 02 04
Ja nikad nisam bila u Grčkoj :/ ove godine zbog dece ćemo juriti neke all inclusive varijante, ne mogu da se šećem sa dvoje malih, ali sledeće godine Grčka def, ja bih na Lefkadu :)
2019 02 05
> *STARS*: > > srebrna: > > Šta se Tasosa tiče, letovali smo tamo jula 2010 i išli na slepo, bez agencije. > > Smeštaj smo našli veoma brzo, bukvalno u treću vilu kad smo ušli, dopalo nam se i platili smo gazdarici 10 dana a posle produžili i ostali 15. Smeštaj je bio 30 evra dnevno sa klimom, dok su agencije za to tada uzimale 55 evra. Studio je bio pošto tada nismo imali decu. > > Vila je u Limenariji, na samoj plaži, uz more. Prelepo nam je bilo, s tim da šta se Tasosa tiče, preporuka je da se ide kolima da bi se ostrvo obišlo kako treba, ima baš puno toga za videti, ne samo zaista fantastičnih plaža nego i arheoloških lokaliteta i planinskih visova. > Mmmm bas me mamis,Tasos mi je san,ali dosta skup. Mozda na blef bih bolje prosla,sve sto mi se tamo sad dopalo u julu je 60-90e, kao prosecan apartman,ne nesto luksuzno. Tako da ove godine ostaje ipak Nei pori,ali dogodine spremam 2000e i 😀😀😀😀😀 Sirens fresh apartmani,ima ih i na fb Bila sam 2018,preporuka😃 Nije bio skup,direkno vlasnik
2019 02 09
Irena mozes mi poslati link sa fb,moze i u pp,,cisto da bacim pogled za sled.god.😀
2019 02 09
Tasos nista posebno. Sitonija 6 gidina zaredom vec okupirana. Lefkada ove godine treci put . Savrsena. Svaki put kontaktiran sajt Nikana kazem svoje uslove oni mi podalju sta bi mi odgovaralo,stupe u kontakt sa vlasnicima ,uplatim depozit 20 do 30% i gotovo. Ja to resim jos u novembru. Nikana je za svaku pohvalu .
2019 02 10
https://www.halooglasi.com/odmor/more/grcka-agia-triada-perea-thermaikos/5425634150962?kid=1&sid=1643184952690 Izbegavajte ovaj smestaj. Izuzetno lose iskustvo. Smestaj je u podrumu, prljavo je veoma, ljudi koji izdaju smestaj su neprijatni i neljubazni.
2022 01 26
1 2