Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pitanje za iskusnije korisnice

Pozdrav devojke! Nova sam korisnica i zanima me sta vi mislite koji je najbolji nacin slanja i placanja za pocetak, tako da zastitim i sebe i potencijalnog kupca? Svesna sam toga da nemam utiske i da ce me uzimati sa rezervom, ali od necega se mora poceti. :) Ja sam devojkama uglavnom placala pouzecem, to mi se cinilo najsigurnijim. Izvinjavam se ukoliko vec postoji ovakva tema, mozete mi poslati link i uputiti.
2019 02 04
Najsigurnije za prodavca nije, a za kupca je skupo pouzecem. I dosta njih nece dati da plate pouzecem kupci sa 0 utisaka.
2019 02 04
> angelap: > Najsigurnije za prodavca nije, a za kupca je skupo pouzecem. I dosta njih nece dati da plate pouzecem kupci sa 0 utisaka. Pretpostavljam da nece. Medjutim, pitanje nisam postavila kao kupac, vec kao prodavac. Samo sam navela da sam ja kupovala od devojaka koje su mi slale postexpressom i ja placala pouzecem bez ikakvih problema. Koje su sigurnije i manje skupe alternative? Hvala ti na odgovoru!
2019 02 04
Poverenje igra znatnu ulogu ovde.. Što se tebe tiče ti za početak šalji kako se dogovorite, tj kako obema odgovara.. Ubaci i mogućnost ličnog preuzimanja u Novom Sadu.. A kad skupiš neku pozitivnu onda postavi svoje uslove koji prvenstveno tebi odgovaraju pa članicama.. Ko hoće da kupi taj će kupiti, ko neće hvala lepo.. Istina je da to što neko ima 300 pozitivnih ne znači da ne vraća pakete i da je fer igrač... Polako biće pozitivnih.. A pozitivne možeš dobiti i kupovinom kao i slanjem poklona... Srećnooo🤗😘
2019 02 04
> MiciZara: > Poverenje igra znatnu ulogu ovde.. Što se tebe tiče ti za početak šalji kako se dogovorite, tj kako obema odgovara.. Ubaci i mogućnost ličnog preuzimanja u Novom Sadu.. > A kad skupiš neku pozitivnu onda postavi svoje uslove koji prvenstveno tebi odgovaraju pa članicama.. > Ko hoće da kupi taj će kupiti, ko neće hvala lepo.. > Istina je da to što neko ima 300 pozitivnih ne znači da ne vraća pakete i da je fer igrač... > Polako biće pozitivnih.. > A pozitivne možeš dobiti i kupovinom kao i slanjem poklona... Srećnooo🤗😘 Hvala ti puno na odgovoru! <3
2019 02 04
Za tebe kao prodavca je najbolje da ti uplate na račun jer si tako osigurana od korisnica koje naruče i ne preuzmu pakete (pa ti onda da moraš da plaćaš duplu poštarinu), a to je dobro i za njih jer im je poštarina manja. Opet, neki vole da plaćaju pouzećem jer im je efikasnije i sigurniji su da neće doći do prevare, tj da uplate i ne stigne im paket. Tako da sve ima svoje mane i prednosti, sve je stvar dogovora i poverenja, kao što to kažu i članice iznad. Srećno! 😘
2019 02 04
Draga Ivana , delim misljenje devojaka sa prethodnim komentarima ... Sve je stvar poverenja .Na pocetku na primer pocni kako clanice zele ,da steknes poverenje i utiske i da clanice preko tih nekoliko prvih saradnji vide da si postena . Se smo bile pocetnici bez utisaka . Uvek se pokaze kakav je ko . Za pocetak moj ti je savet da clanicama sa pozitivnim utiscima saljes kako zele , jer naravno nemaju poverenja , a clanicama sa negativnim ili bez ipak trazis uplatu unapred :) ..Dobro dosla , i nadam se da ces dokazati svoje postenje. Zelim uspesne saradnje <3
2019 02 05
Isto mislim sto i Icka89 i slicno sam radila na pocetku izuzev sto sam bukvalno svima slala kako zele, dok se nije nakupilo malo utisaka i dok mi se nisu vratile posiljke, onda sam malo korigovala nacin slanja. Dobrodosla, lake i uspesne saradnje zelim :)
2019 02 05
Ja ne šaljem pouzećem, niti plaćam pouzećem. Neću da plaćam nešto što ne moram. Samo je jedna članica nedavno tražila da plati pouzećem, ali kada sam joj objasnila kolika je razlika u poštarini, sama je tražila broj računa.🙂 Desilo mi se par puta, kada sam kupovala, da mi članice kažu da nemaju račun, ali pošto im odmah kažem da ne želim da mi šalju pouzećem, onda su mi ostavljale broj računa mame, tate,...bez pogovora, uvek se nadje rešenje.🙂 Takodje sam uplaćivala na račun i članicama sa malo utisaka, tipa 2-3, sve je stvar procene. Ne polazim od toga da će me neko prevariti, pa mi se to, hvala Bogu, nije ni desilo.😉
2019 02 05
Hvala vam devojke, divne ste! :") <3
2019 02 05