Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Strasno me nervira...

Mnogo me nervira to sto neke pitaju za mere,smanjenje cena i uz to jos govore sigurno cu kupiti i kad snizis cenu i odg na sva moguca pitanja. One se i ne udostaje da kazu da su ipak odustale od kupovine,nego ih kao budala cekam na odgovor i ne znam sta drugim devojkama da odgovorim..
2019 02 12
Isti slucaj je i sa prodavcima kojima trazis mere( uglavnom duzinu), za neki predmet koji im cami na sajtu par godina, jer osim opisa recimo" predivna, malo nosena" i sl..nista vise od podataka ne pise. I loguju se uredno, ali se ne udostoje da napisu bilo sta. Ne moras da meris ako ti je cimanje, ali imaj dovoljno kulture da odgovoris zainteresovanom kupcu bilo sta. Pricam uopsteno, to je u poslednje vreme postalo ucestalo. A ko odgovori, ljubazno se zahvalim. Ili se dogovaramo oko kupovine ili se izvinem ako mi predmet ne odgovara. Ima nas raznih, ali stice se utisak da ovde ima gomila stvari koje samo tako stoje, za reklamu ili sta god...
2019 02 12
Klasika. 😠😠😠😠
2019 02 12
A tek ovi sto kazu kupujem, pa da li moze pouzecem,kazem ne moze i bolje sto to kazem, uplacujem sutra ja sve spakujem i cekam uplatu i ono e odustala sam od kupovine, ili e javicu se za par dana, ili jel mozete da cuvate jedno 30 dana.....
2019 02 12
Bezobrazluku nema kraja na ovom sajtu, očigledno. Skoro mi se jako dopao jedan džemper kod članice koja ima oko 200 utisaka. Javila sam joj se da poručim i pitala sam da li je sa etiketom ili ne, ali tog dana nisam dobila odgovor, ni narednog, ni onog tamo... Uđem na njen profil i vidim oglas je obrisan. U redu je, prodala je, samo ne znam da li je to toliko teško da me je obavestila i rekla da je prodato, a ne da čekam. Takodje, jedna članica je dodala nešto od mojih predmeta u omiljene, ponudila sam joj popust i oduševila se, ali je tražila da joj pošaljem slike preko vibera. Naravno da sam uslikala i poslala. Očekivala sam bar da vidi slike, ali nije ni ušla da ih pogleda, već mi je ovde na sajtu napisala da odustaje. Stvarno ne razumem, prvo ogromno oduševljenje, pa traži još slika, a ona ih ni ne otvori i napiše da odustaje. Razumela bih da je možda videla, pa je odustala, ali ovako... Mislim da je pojedinim osobama ovde dosadno i eto, tako ‘’ubijaju’’ dosadu. Drugo objašnjenje ne postoji.
2019 02 12
Nema sta da nervira. Mere bi trebalo svako da trazi obavezno, a dok ne kaze "kupujem" i posalje svoje podatke nema razloga da cekate osim ako se niste tako dogovorili.
2019 02 12
Mene je to ranije nerviralo,sad sam vec oguglala😏
2019 02 13
> angelap: > Nema sta da nervira. Mere bi trebalo svako da trazi obavezno, a dok ne kaze "kupujem" i posalje svoje podatke nema razloga da cekate osim ako se niste tako dogovorili. Slazem se
2019 02 13
Mene vise nervira kad neko posalje zelim ovo.. Onda ne udje pet dana... Ili ne odgovori vise nikad... Ili prestane da odgovara pri dogovoru... Ili kaze uplatice i nikad ne uplati ali uredno ostavi svoju adresu da posaljem predmet.. Bilo je tu svega..
2019 02 14