Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zanima me vase misljenje za ALDO obucu

Koja je prava cena za ALDO obucu koju niko nije nosio? Prodajem ih po 2000din,iako su kod nas ALDO obuca bas bas skupa i mogu vam reci da ta obuca najteze se proda. Ne razumem sto?? Imate li vi ideju,o cemu se radi? 😂😂
2019 02 12
Tako se zalomilo, 2000 je povoljno za novu obucu, mada mislim da obuca ne ide nesto brzo. Ja sam jednom za 24 casa prodala nove cizme iz Shoestara, nikad nosene, za 5.000, a cena im je oko 8.000
2019 02 12
Imam par pari cipela koje prodajem mnogoooo ispod realne cene, niko me ne pita za njih
2019 02 12
Da i ja mislim da obuca ide sporoooo
2019 02 12
Aldo ima kvalitetnu kožnu obuću... I po meni im je asortiman obuće ok.. Što reče Marijana slabo obuća ide, možda samo sezonska tj čizme.. Mada ja sam skoro prodala i jedne baletanke pored čizama... Mene žene ovde uglavnom pitaju za šminku... Skoro sam postavila dva pudera i senke i u roku od dva dana sve sam prodala...
2019 02 12
Na ovom sajtu sam stvarno videla tonu dobre i povoljne obuce,nazalost ne u mom broju....I bas se svaki put pitam ,kako nije prodato..
2019 02 12
Jelena i ja, evo jedne cizme 41 950 rsd, kozne, predobre. Ali bi mi bile visak zaista.
2019 02 12
Ja dosta obuce imam ali sto vecina kaze, bas sporo idu. I do sad sam prodala samo cizme 2 para i to najskuplje, tako da nema pravila.
2019 02 13
Ima jos jedna po meni veoma bitna stvar.A to je higijena.Koznu obucu ne mogu da stavim u masinu i da operem.Hot Spot je odlicno objasnila,probleme vezno za obucu..S tim sto mislim da polovna obuca ne bi smela da bude skupa pa makar bila i dobra,bas iz razloga higijene,nacina gazenja..
2019 02 13
Bas sam htela da kazem da ne moze polovna da kosta ni kao 50 posto nove. Ja sam sad izbacila nove nikad obuvene van stana letnje cizme, a inace nosene i 7-8 puta je vec polovno.....
2019 02 13
> MARIJANA832: > Bas sam htela da kazem da ne moze polovna da kosta ni kao 50 posto nove. > Ja sam sad izbacila nove nikad obuvene van stana letnje cizme, a inace nosene i 7-8 puta je vec polovno..... Tako je.Pa samo kod nas se prodaju cipele izlozbene,koje su probane sto puta..To ne postoji nigde...Te cipele se nigde u svetu ne prodaju,jer je obuvena za probu nebrojano puta i ne moze da bude nova.Nego se pri kupovini dobija par cipela nikada obuven.Ne znam tacno gde zavrsava ta obuca,da li u outletima...
2019 02 13
Joj ja obucu bas dajem za dz,pogotovo novu(nikad nosenu ni na 10min) i pravu kozu..imam previse stvari i to mi je sve u 5ogromnih kutija u cosku sobe i jos dve torbe(sve ovo sto prodajem,tako drzim,da bi sto pre nasla) i toliko mi zauzima sobu,da je ne mogu nikako srediti kako zelim i zato dajem za dz. Ali je ocigledno devojkama jako cudna cena i misle da nije kao na slikama i opisu i zato ignorisu. Moracu onda da dognem cene,sta da radim 😂 svejedno cekam i kad je smesna cena i kad je realna 😂😂
2019 02 13
Ta probana zavrsava kod nasih profi prodavaca na Limundu a mozda i ovde...
2019 02 13
Anna ako mislis da brze prodas moras da spustis cene Jos....
2019 02 13
Aldo je veoma kvalitetan brand ,posedujem sandale koje sam kupila snizene na kraju leta za 2500 rsd pre 3 -4 godine inace su bile oko 5000 i danas izgledaju kao nove ,jeste da ih nisam ganjala ali sam ih nosila cesto . Ta cena je sasvim realna ( cak i jeftina ) koju ste spomenuli ,pogotovo ako su nove i u trendu . Probajte na nekim drugim sajtovima da postavite oglas ...a moj savet iako ih nisam videla je da dignete cenu . Ne astronomsku ali realnu za Aldo .Ne cenu iz prodavnice ali nesto izmedju . Pozz Spotter
2019 02 13