Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Razlog za dolazak na sajt

Oko Nove godine kupila sam novi telefon i stalno sam nešto čačkala i istraživala, tako sam na netu naletela na ovaj sajt. Videla sam neke lepe stvari, pa rekoh hajde da se registrujem i evo me...☺️ Super je ovaj sajt!
2019 02 14
2010 godine mi je drugarica rekla za sajt i ja se registrovala i pocela prvo da kupujem a onda sam se bacila i na prodaju .Puno lepih saradnji sam imala na sajtu ,nadam se da ce ih biti jos dosta i u buducnosti <3
2019 02 14
Ja sam jurila neki vintage parfem i jedini onlajn komad u srbiji sam nasla na ovom sajtu)registrovala sam se na brzaka preko fejsbuka i sad mi samo jos jmbg fali uz nik))
2019 02 15
Tu sam zbog retkih krpica, po mogucstvu starih. Ljubitelj sam mode iz proslih vremena, a ovome sto se danas nosi (a nije vintage) se cesto cudim. Koliko god to izgledalo lepo na drugim zenama, na meni ne mogu da zamislim. Kad su vintage i retro stvari u pitanju, tu sam pravo zensko i umem da potrosim sve pare pri ruci. Tako se stvorila potreba i za prodajom ovde posto cesto narucujem preko interneta i stosta mi ne odgovara ako pazljivo ne kupujem.
2019 02 15
Ne sećam se tačno kada sam otvorila profil, 2013 ili 2014. Razlog: čula sam od koleginice na poslu i pošto sam ko majmunče (volim sve da vidim, znam, imam 🤭) odmah sam se i registrovala. Imala sam neku jaknu koja mi je stajala i okačih je za prodaju misleći "ko će kupiti od mene sa 0 utisaka". Međutim, javi se devojka koja studira ovde i ode jakna. Onda me duuuuugo nije bilo i recimo da sam od 2016. ponovo ovde, sa dužim ili kraćim prekidima. Eto... 😀💕
2019 02 15
Ja od aprila 2017 posto su slikanje, izbacivanje, razgledanje krpica i posecivanje foruma bile jedna od retkih dogodovstina koje su uspevale da mi skrenu paznju sa tadasnjih problema :") I posto mi je ovo pozitivan sajt logujem se i prelistavm maltene svaki dan :")
2019 02 15
Veliki sam fan sminke i kozmetike i to svi znaju i malo sam se zatrpala sa sminkom a student sam.. Pored sminke kacim i visak iz ormara Tako da je ideja da zaradim neke parice za dzeparac :D
2019 02 15
Kad sam pocela da se bavim izradom nakita, trazila sam sajtove gde mogu kaciti komade za prodaju i slucajno naletela na Krpice. Kacila sam svuda, ali sad fotke imam samo ovde i na Instagramu :")
2019 02 16
Ja sam nova. Prosledila me isoba preko Kupinda da pogledam sta sve 8ma. Dosla,pogledala,zarazila se. Resavanje stvari i pravljenje mesta za nove Predivna je ta tapeta. Koji je link foruma na FB za MK?
2019 02 16
Definitivno da napravim mesta u svojoj kuci(nisam zatrpala samo svoj orman sa garderobom,vec celu kucu jer vec nemam mesta). Moze se reci da sam shopingholicarka 😆😆
2019 03 06
Svest l zagađivanju planete. ..... Ovako stvar kupim ovde umesto u radnji, kad mi dosadi prodam je ...... A nije kupljeno u radnji, znaci vec je izneta stvar i nekako se osecam korisno..... A inace sam sklona minimalizmu, koristim stvari do kraja nema uzaludne kupovine.....
2019 03 07
Sve po malo, ali prvenstveno da oslobodim ormar za nove stvarcice za prolece i leto. :D
2019 03 11
1 2