Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto ne razmena

Ja sada upadam sa levom konstatacijom Clanicla prodavala patike za 7.000, druga kupila ( razmenile utiske ) sutradan ta sto je kupila prodaje za 10.000 te patike od 7.000 Morala sam da posaljem poruku, posto trazim takve patike. I ona posle moje poruke stavi PRODATO Mozda ih je stavrno prodala, ali braaateeeeee
2019 02 22
Hvaaaalaaa!💝
2019 02 22
Opet reklama na pogrešnom mestu.
2019 02 23
Nije reklama, verujte mi.🙂 Niste pratili temu od početka, bilo je reči o nekoj “višnjastoj” haljini👗koja košta 4000 dinara.😰 Samo sam se nadovezala sa komentarom za koliko bih ja prodala svoju “višnjastu”🍒haljinu, kada i AKO bih je prodavala.🙂 (nije na profilu i nije u mojoj ponudi)
2019 02 23
Da,ja sam pomenula visnjastu haljinu,ona mi je hit dana bila juce :D vasa je stvarno lepa :D ne mislim ni ja da je reklama,ja sam juce svoju bundu slikala pa je nisam reklamirala nego pokazala da imam i ja to krzno cuveno koje svi nose :D
2019 02 23
Naravno, 😊samo komentarišemo,☺️ćaskamo,🙂družimo se....😉 Zašto i da ne pokažemo nešto od svojih stvari, sve je u kontekstu teme/tema.☺️
2019 02 23
Pa da :)
2019 02 23
> AppleRed: > A ja kad nudim nekome nešto za razmenu jer vidim da traže uvek je odgovor ništa nemate, hvala. Pri tom mislim da su mi cene više nego korektne. Jeste, to nisu brendirane i ultra moderne stvari ali su bez mana. Tačno!
2021 10 03
1 2 3