Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto ne razmena

Ja volim razmene, ali u istim ne povecam cenu, jer kod razmene nije poenta u ceni, vec da roba koja se menja bude slicne kategorije, ako je nesto novo menjacu za stvar koja je takodje nova i obrnuto.
2019 02 21
> MiciZara: > Sve što bih rekla bilo bi suvišno.. Ali evo rećiću bar nešto... > Bez ikakve namere da omalovažim Vašu robu, iskreno mislim da cene robe koju nudite nisu realne.. > Šta više ja svoje dronje ne bi sa Vama menjala sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. > Kao što rekoste stvar ukusa i možda ga ja za Vas i nemam ali je tako... > Ovde se prodaje jeftinija roba za 10.000 ili 5000 kupe žene zimsku jaknu npr.. > Uz to je jako čudo da odmah nudite razmenu za stvari od 10.000.. > A da za to nemate nikakvo pokriće neku pozitivnu npr... Bilo kako bilo uzdravlje da ih razmenite ili prodate...
2019 02 21
Svako voli nesto. Moja strast su haljine. Narucujem ih i kupujem bez povoda. I volim da ih razmenim za slicne. Nije sve racionalno. Te " precenjene stvari" su originalna dela mladih dizajnerki i samo ta cipka vredi tu cenu. Niciju robu ne smatram " dronjom'', naprotiv. Zato sam i nudila razmenu. Mislim da je lepota u tome sto svako ima svoj stil. Stvari ne dozivljavam emotivno, a kamoli cenu da formiram prema tome. Cene su sasvim realne. Nisam postavljala svoje licne slike u njima. Poenta je da ako stavis realnu cenu- ljudi ce je omalovaziti- cast izuzecima, a reci " ne bih svoje dronje dala za to tvoje, eto ti". Zasto sam htela razmenu? Zato sto pored tih skupih haljina koje su mi strast, nosim i vintage, i second hand. Nemam problem sa tim. Emotivno se ne vezujem za stvari- a kada bih se vezala- ne bih to bilo zbog marke ili cene. Sigurna sam da ima jos ovakvih ljudi na sajtu. Ne slazem se da je ovo '' mesto za dronje", kao ni za " VIP". Ovo je mesto za razmenu ideja, stilova i pozitivan duh.
2019 02 21
Nova sam, jer sam se skoro porodila, i haljine kupujem. Zao mi je sto nemate novca za njih. Zelim Vam da ih jedog dana imate. U pozitivnoj energiji
2019 02 21
A da bih se podigao nivo komunikacije, i ne bi se " takmicili u zlobi'', poklonicu nesto od predmeta. Nije nezamislivo da ljudi kupuju, poklanjaju i razmenjuju nesto od 10000. U svetu dobrih ljudi. Eto, sad znaju pozitivni. A vi ostali slobodno nastavite u negativnom duhu. Srdacan pozdrav, Jelena
2019 02 21
> Lila9292: > > AppleRed: > > A ja kad nudim nekome nešto za razmenu jer vidim da traže uvek je odgovor ništa nemate, hvala. Pri tom mislim da su mi cene više nego korektne. Jeste, to nisu brendirane i ultra moderne stvari ali su bez mana. > Vase cene su korektne skroz, i meni se to desava,sve zavisi sta ljudi traze, sta im treba Hvala, jasno je. Veliki pozdrav.
2019 02 21
> MiciZara: > > Lila9292: > > > MiciZara: > > > Sve što bih rekla bilo bi suvišno.. Ali evo rećiću bar nešto... > > > Bez ikakve namere da omalovažim Vašu robu, iskreno mislim da cene robe koju nudite nisu realne.. > > > Šta više ja svoje dronje ne bi sa Vama menjala sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. > > > Kao što rekoste stvar ukusa i možda ga ja za Vas i nemam ali je tako... > > > Ovde se prodaje jeftinija roba za 10.000 ili 5000 kupe žene zimsku jaknu npr.. > > > Uz to je jako čudo da odmah nudite razmenu za stvari od 10.000.. > > > A da za to nemate nikakvo pokriće neku pozitivnu npr... Bilo kako bilo uzdravlje da ih razmenite ili prodate... > > U potpunosti sam isto pomislila kad sam videla profil... > Znam i mnoge druge misle poput tebe i mene... Ali bilo kako bilo želim joj da sve sa profila razmeni ili proda.. Hvala na zeljama.Takodje.
2019 02 21
> MiciZara: > Sve što bih rekla bilo bi suvišno.. Ali evo rećiću bar nešto... > Bez ikakve namere da omalovažim Vašu robu, iskreno mislim da cene robe koju nudite nisu realne.. > Šta više ja svoje dronje ne bi sa Vama menjala sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. > Kao što rekoste stvar ukusa i možda ga ja za Vas i nemam ali je tako... > Ovde se prodaje jeftinija roba za 10.000 ili 5000 kupe žene zimsku jaknu npr.. > Uz to je jako čudo da odmah nudite razmenu za stvari od 10.000.. > A da za to nemate nikakvo pokriće neku pozitivnu npr... Bilo kako bilo uzdravlje da ih razmenite ili prodate... Nije cudno. .Imam haljinu koja mozda treba nekome za posebnu priliku, a meni jakna, ili druga haljina. Meni tu nema nista "cudno ", а ucila sam psihologiju na fakultetu. Malo pozitive i sirine uma, ljudi
2019 02 21
> ZoeZoeBg: > > AppleRed: > > I malo off topic Ali zašto mi se u poslednje vreme često dešava da želim nešto da kupim a članice mi uopšte ne odgovaraju na poruke? Jesam ja jedini baksuz? > Nikako. Imam isti problem. I jos kao sto me smaras samo sto ne kazu, a ja hocu da potrosim pare. :s Svi smo ovde da nabavimo nove krpice, potrosimo novac. To je krug. Razmena ili prodaja, ali da se odvija
2019 02 21
Oprostite,ne bih da vredjam ali vasa Visnjasta haljina kosta 4 000 dinara,takva haljina moze da se nadje u seknd hendu za 300 dinara. Po meni takva haljina nema veze sa tom cenom. Kako onda nisu precenjene stvari? I u seknd hendu ima i cipke i svile i svacega... znaci nije vredjanje samo je konstatacija. Vi ste ocigledno emotivni prema vasim stvarima i zato su cene tolike.
2019 02 21
Vi ste ucili psihologiju na fakultetu a meni je majka psihoterapeut. Sto znaci da je zavrsila psihologiju i specijalizirala psihoterapiju. Ni njoj nije jasna cena visnjaste haljine. To je samo primer. Druge su vam jos skuplje haljine. Oprostite ali to nije sirina uma,to je preterivanje u cenama. Stavili ste ogromne cene da biste mogli da se razmenite sa nekim za ZIMSKU jaknu. Znaci vrlo svesno uradjeno. Ne treba biti psiholog ili imati psihologiju na fakultetu da bi svako to zakljucio.
2019 02 21
I Mici i Lila su u pravu..... ali...devojka BIH sada zelela i nesto da pokloni :D ... pa ko zeli nek izvoli
2019 02 21
Ja sam cak mnogo i spustila cene i imam bas dobre stvari i opet ne odgovara, pa ne znam sta hoce. Sa druge strane kada me pitaju da li moze razmena, stvarno detaljno pogledam da li mogu nesto da uzmem, ali jednostavno ne mogu da menjam za nesto sto ne nosim i za losije stvari za haljinu koja je npr matkirana i kvalitetna.
2019 02 22
Možda je devojka sasvim slučajno na 1000 dinara dodala još jednu 0 preko. Kakva god da je haljina, uz dužno poštovanje 10000 je previše.
2019 02 22
Nije ova devojka jedina koja prodaje haljinu za 10 000 i makar zna zašto je prodaje za te pare. Ovde se prodaju po 6, 7, 8000 ps fashion, h&m , zara, c&a stvari, kao da su to neki vrhunski brendovi. Fali dosta realnosti na ovom sajtu... zato i imamo temu Precenjeno.
2019 02 22