Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Bebisiterka na duže

Ovako, žene: ostajem mesec dana sama sa ćerom, a tad ću biti već 8—mi mesec trudnoće. Mala mi je jako zahtevna, a u toku dana neću imati nikakvu pomoć sa njom, jer mi majka radi od 2 do uveče. Dakle, trebaće mi neki devojčurak koji bi par sati dnevno pomogao sa malom, da je odvede u šetnju, dok ja završim po kući šta imam, da bude pored nje dok odem u radnju i slično. Ništa po kući da mi pomaže, niti da je maltretiram da na nju padne sve oko deteta, već ono što mi je već sad teže: da je okupa, izvede malo u šetnju, eventualno ode umesto mene u radnju , bude sa njom dok kuvam ručak, jer je previšeeee živahna , puna energije i ne može da provede mirno ni sat vremena dnevno. Bila bi korektno plaćena, sve po dogovoru, samo da nije bezobrazno skupa usluga, jer bi to stvarno bila minimalna vrsta pomoći. Otpr bi to bilo od polovine marta do kraja aprila, pa ako obe strane budu zadovoljne, zvala bih je i preko leta kada dođe beba da opet malo pomogne samo sa starijim detetom, ne bi imala ni najmanju obavezu prema bebi. Nemam nikakve posebne uslove, tipa da mora biti nepušač, pedagog bla bla. Bitno mi je samo da ima konjske živce :D i da je ne mrzi da se igra sa malom, da je pazi napolju i tako to. Ako znate neku takvu curicu, javite mi u temi, pa ću vas kontaktirati. Beograd je u pitanju :D može na par sati i svojoj kući da je vodi, ako joj je tako lakše hahahahaha :D
2019 02 21
Daj je meni :) kod nas je veselo, cetiri decaka i seka :) Mi smo u RIpnju, moja jetrva (29god tad) je cuvala jedno malecko (bas tvoja prica, druga beba, bio je Vidikovac), moja komsinica (45-6) ali sada obe rade...pitacu drugarice. Da li moze biti kao tetka Mira, oko 45? Pitam zato jer su to nezaposlene zene-domacice, stpljive i pune razumevanja za malu decu,a sa dobrim sistemom vrednosti i bez prihoda. Sa njima bi se lako dogovorila. Pitacu i koleginicu, mada one sve studiraju...
2019 02 21
Nije bitno koliko ima godina, ako joj nije teško da se sagne, potrči malo i slično :D raspitaj mi se :D ili ću ti je dovoditi u Ripanj svaki dan aahahahhaahah
2019 02 21
Hahahhaha,mozes i kod mene u Banovce,ja imam devojcicu 16 meseci.. uvek je loooddoo i veselo.. bar drustvannac,jer ja jos ne planiram drugo..
2019 02 21
AKo je malena i debeljuckasta, svidece se svim mojim sinovima :) Uzivace kao kod kuce :) Nego, @DD - gde bese ona tema sto smo pisali smesne dogadjaje, setila sam se jednom, da vas nasmejem :)? Hvala :)
2019 02 21
Joj, ja sad ne znsm jel u ovom pdfu ilije o korisnicima sajts :D morsš da potražiš
2019 02 21
Zasada nemam rezultat za bebisiterku :( Svi su poceli da rade u Maksiju...da znas...
2019 02 22
Jel moze da bude starija? nekih 65, imala je vec iskustva sa cuvanjem dece, izgleda i mladje i u top formi je, moze da se igra sa detetom,ma sta god,moze da pospremi, da skuva, sve.. sa Vozdovca...
2019 02 23