Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

tolerancija :)

Letos na Haniotiju :) jedan momcic u najboljim godinama, 47-8, mlad-lud heh :) baskari se na peskiru do nas...u tangama...razvijen, lep, do struka, a onda taj kupaci i namazani nokti...namesta se, sunca se...ja ga gledam i u sebi se odistinski zapitam kome je on sebe namenio. Lezi on, lezi...mi igramo odbojku u vodi...On se dize, pusi...ceka...gleda... I sad on, ne nasavsi nista, ode u vodu...mi u vodi, sve vreme...izlazi on, a moje dete podje za loptom i pravo za njim...ccc ... i dolazi mi, pita - zasto se cika tako obukao...Ja kazem, ne znam, mozda za neku predstavu, znas da ide cirkus...a moja drugarica kaze - Znas, mozda je za cirkus, ali jesi li ti nekada video one ljude sto pricaju po ulici? E pa, oni su malo bolesni...tako i ovaj. A Mikac kaze - uf, ma dobro je, ja sam se pitao kad sam video liniju, kako li je organizovao napred :) Pre toga, jednom prilikom, pricaju moj muz i brat (od tetke). I dodjose na to sta bi radili da im dete (sin) dodje i kaze da je peder...j A bra tmoj kaze: "Ja bih se ubio." A muz: "Ja bih GA ubio." "Da, ili to!" - kaze Misa a pomislih da ja ne bih nista radila, bila bih mozda malo tuzna...prosto mi to nije poznat nacin da budes srecan... A vi ? Imam i drugara koji hmh se tako opredeljuje, volim ga i mislim da je divan, ali ne razumem ga.
2019 02 21
Meni je sreća moje dece bitnija od svega. Ako ih osoba istog pola čini sretnim nek bude. Naravno objasnila bi da su izabrali težak životni put i čeka ih dosta teškoća, nek se pripreme dobro. Ps. Ovaj čika mislim da je više perverznjak ili sugar daddy.
2019 02 21
Al ti price Sandokanka su vrh. 😂🤣😂🤣😂🤣
2019 02 21
Apsolutno razumem, nemam proble, poznajem mnogo predivnih gej osoba. Uostalom, voli se OSPBA, a ne njeno/njegovo telo i hormoni. Potpuno sam širokih shvatanja i sasvim mi je ok da se svako nosi sam sa sobom kako mu je volja. Ako se on oseća dobro u tangama i, namazanih noktiju, ja se osećam još bolje. Dete nikada neću učiti da je neko bolestan, posebno ljudi sa mentalnim problemima, nažalost imala sam u kući i imam još uvek dva teška sličaja, potpusujem da je to PROBLEM, a ne bolest. Nikakav govor mržnje neću usaditi detetu, posebno ne prema homoseksualnosti, mentalnim oboljenjima, ljudima i deci sa posebnim potrebama, bilo kakvoj različitosti. Eto :) ja volim da se družim sa gej muškarcima, bolje slušaju od žena :D a i uglavnom su najbolji frizeri :D
2019 02 21
Nemam problem sa gej osobama. Poznajem jednu devojku sa cijom sam zivotnom pricom upoznata, i, kad sam sve to cula iz njene perspektive, strasno sam se rastuzila. Zasto, ne znam...Verovatno zbog svog tog odbacivanja na koje je kroz zivot nailazila.
2019 02 21
Inače primetila sam da muškarci mnogo teze prihvataju homoseksualnost od zena, pogotovo kod svog pola. Svima koji još nisu, savetujem da pogledaju film Parada. Odlična slika našeg društva.
2019 02 21
:) Ja sam se zadesila u Izraelu bas kad je bila parada...meni je bilo zao kad vidim da se dva momka,lepi,kao izvajani,na plazi drze za ruke...steta za zenski rod 😂 😂 Ja malo tamponiram ovakvo Tatino glediste...kao stav npr neka deca su debela,ne Znaci da su Losi ljudi niti da sa njima ne treba da se Druzis...a ne Znaci. Ni da treba da budes takav :) Mozda nisam bas lepo objasnila,ali tako ja nekako mislim 😊
2019 02 21
Ali homoseksualnosti je nešto što ne možeš sam sa sobom u glavi da rešiš na taj način: e , ja neću da budem to. Homoseksualci su to što jesu, takvi su rošeni, kao i životinje homoseksualne, dakle nije nešto što je stvar izbora. Biti debeo, nevaspitan, neobrazovan su stvari koje čovek može menjati kod sebe, a seksualnu opredeljenost teško— možda ako je neko eksperimentisanje u pitanju. Šta znam..
2019 02 21
Moj muž na to reaguje kao i tvoj. A ja naprotiv. Nemam ništa protiv, zapitala sam se kako bih reagovala da su mi sinovi gej i nemam apsolutno nikakvu lošu emociju po tom pitanju. Iskreno. Nadam se da će pored sebe imati osobu koja će da ih voli...
2019 02 21
E pa to ne znam. Ovaj moj drug je bio, kako bih rekla, straight. Imao je devojku. Cak prvi od nas...bio je stvarno kul, kod prvog poljupca ide prica - frka njoj, frka meni, ja joj kazem, znas sta, hadje da se poljubimo, bice nam odmah lakse :) :) Uvek je bio meditativan, malo egocentrican, glumio, druzio se sa filozofima...i onda je krenuo u BG da studira..i na semaforu doziveo svasta.....naime, neki lik, visok, zgodan, sa naocarima za sunce, ga je osacovao i startovao. Dobro, on se nasao sludjen. Zabezeknut, ali pomalo zaintrigiran i u neku ruku pocastvovan. Ali posto je bio zbunejn, otidso je \(respekt) u Palmoticevu na savet. Naisao je na lekara koji je popricao sa njim, rekao da mu ne moze pomoci ili da bar ne moze da se potpuno posveti tu, nego mora doci privatno. I onda je isao...tu mu je lekar ispricao pricu da je razlicit, da treba da izrazi sebe, da je verovatno gej, da je to zbog odnosa sa majkom, da je ona menjala muza sinom, muz je bio problematican ... i tako... e sada, da li je to on uvek osecao, ne zna ni sam... mada se ja nekad ljutim na tog lekara, cini mi se da mu nije ni bilo stalo sta on jeste ili nije, nego samo do para...a onda mi drug kaze - u svakom od nas ima te crte, priznaj da si i ti nekada osetila...ali ja zaista nisam...mogu da volim jako drugu zensku osobu, da joj dam kompliment (to cak redovno radim, sto je zena starija, istrosenija, sivlja u licu, za kasom u marketu, trafici, pomocna radnica...kazem usput, kako su ti/vam lepi pa sad, sta vidim / okvir od naocara, kosa, nokti, tasna, ogrlica, bluzica, ....i odmah vidim da blista, ali mislim da to nije obo o cemu on prica). Da, mozda si u pravu, DD :( Nisam pametna, sto bi rekla moja nbaba. Svakako bih volela da imam tri snaje :) zene ... smorih za medalju :)
2019 02 21
Hahahahah, ja ponekad pomislim, ako je ovo drugo muško, radije bih dva zeta, nego jednu snajku XD vipe volim mužjake da imam u životu ahahhaha baš sam grozna. Ne znam, ja sam baš otvoren tip osobe, nemam problem skoro ni sa čim. Samo da jedu deca dobro, da mi budu na'ranjeni, sve ostalo će sami da reše. Moja su dec, moraju biti pametni :D
2019 02 21
Nemam nista protiv gej populacije,a ni moj muz...Moj jako dobar drug je godinama tajio od svih nas svoju opredeljenost...Imao je bas problema sam sa sobom zbog toga.Pitao se da li ce ga prihvatiti okruzenje i tako to...Na kraju je rekao javno i podmladio se 20 godina ,:) Tesko breme je imao za vratom...Roditeljima nije ni rekao....Poznajem ih jos nekolicinu...Imala sam razgovor sa detetom kada je prvi put u skoli cuo rec peder...Objasnila sam mu sta je to.Iz vise navrata :D ....Sto se mene tice nek su nam deca ziva i zdrava,a koga ce imati pored sebe jednog dana...Samo neka su srecni!
2019 02 21
:* :*
2019 02 21
Moj muž je imao gej kapezana na brodu, koji se, ja mislim, ložio na njega :D i zahvaljujući tome što je bio ok sa njim, imao je sve moguće povlastice :D
2019 02 21
Ijaooo, znaci, imala si konkurenciju sa vise strana haha
2019 02 21
1 2