Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kada prodaju kinesku sminku kao original?!

Sve vise vidjam fejk sminku na sajtu Iskreno smeta mi. Sastav nije ispitan,nije testirana,ne prolazi rigorozne kontrole kao proizvodi koje kupujemo u drogerijama. U njenom sastavu pronalazeni su tragovi pacovskog izmeta,teski metali,nedozvoljene supstance.. Iskreno mi je i zao kad neko misli da kupuje original a ustvari rizikuje zdravlje i kozu zarad imena brenda. Da li bi vam znacilo da se u ovoj temi stavljaju linkovi fejk kineske sminke? Posebno one cije su cene kao originali. Nisam sigurna za koji je podforum jer se radi o korisnicima. Pisite misljenja🌸
2019 02 26
Slazem se. Pisano je vec o tome, ja se uvek najstrasnije iznerviram kad vidim Kajli, Naked, Mac itd. sminku po 100, 200 din, a realna cena npr. jednog Mac ruza je 2000-2500 din. Uvek sam bila zagovornik toga da je bolje kupovati recimo Essence maskaru od 300 din koja sadrzi proverene sastojke, a ne neku kvazibrendiranu koja sadrzi bogznasta u sebi.
2019 02 26
Ja sam oguglala. Medjutim... Upravo sam videla kopiju Revolution srca hajlajtera... Revolution vazi za povoljan brend . Znaci kinezi su i do njih stigli, a ja se sve cudila sto me ovde zene pitaju da li mi je Revolution sminka sa profila original. Kad su njih iskopirali, tesko nama. Namirisem fejk sminku na kilometar Samo ne bih da se neko uvredi ostavljanjem linkova pa pitam. Zao mi je da neko nasedne i ugrozi svoju kozu,nas najveci organ.
2019 02 26
> MinaMasa: > Slazem se. Pisano je vec o tome, ja se uvek najstrasnije iznerviram kad vidim Kajli, Naked, Mac itd. sminku po 100, 200 din, a realna cena npr. jednog Mac ruza je 2000-2500 din. Uvek sam bila zagovornik toga da je bolje kupovati recimo Essence maskaru od 300 din koja sadrzi proverene sastojke, a ne neku kvazibrendiranu koja sadrzi bogznasta u sebi. Slazem se od reci do reci. I mogu samo da kazem da je jedno garderoba, ali ipak sa sminkom i kozmetikom treba biti oprezan. p.s. Nakon sto su moju omiljenu Maybelline maskaru povukli iz prodaje, posle mnogo isprobanih, nasla sam neku Essence maskaru, bolju nikad nisam koristila. Koristim je vec 2 godine... Toliko o tome, koliko nesto sto je skupo ne znaci da je dobro i obrnuto. :)
2019 02 26
Naravno. Ja imam od too faced-a do essenca i sve podjednako volim, gledam ucinak a ne cenu. Elem,kineska sminka je najveci problem odeljka za kozmetiku ovog sajta. Jeste da je 21.i vek i da svi treba da provalimo ali nikad dosta otvaranja ociju, ako vas zanima ucinak takve sminke na lice ,proguglajte i pripremite zeludac. Cekam jos mislienja pa da krenem da kacim linkove,ako se niko ne nadje ozlojedjen i povredjen 😄
2019 02 26
Nisam znala da su poceli da proizvode i kopije Revolution-a, to mi je skroz nerealno :') :') Oni nemaju ja mislim nista skuplje od 1500 dinara u asortimanu... Imam isto njihov hajlajter i paletu, uopste nisu skupi, samo jednostavno nisu toliko dostupni mozda svima jer imaju samo u Alexandru da se kupe i mozda na jos par mesta, ali da prave kopije toga OMG :')
2019 02 26
Naci ce se uvredjenim, to je problem...Uostalom, ako nekog zanimaju kodovi i ostalo, uvek moze da izgugla, ovo sto mi pricamo ide u vetar jer je ljudima vaznije da kupe jeftino i imaju da se nasminkaju, a da pritom bude "brend"...Da, VBarbarez, potpuno je drugacija prica sa garderobom...Prvi put cujem da Revolution ima kopije, onesvesticu se sad :o
2019 02 26
Postavite linkove, bolje da se neko nadje uvredjen nego da neko unisti kozu. U fejk sminku se svasta stavlja. Aj da je prodaju po ceni od 200/300 din pa da znas na cemu si nego po pravoj ceni koliko kostaju originali.
2019 02 26
Toliko puta sam htela da otvorim ovu temu ali nikad nisam ne znam ni sama zasto.Ne kazem da nema da se nadje original jeftino,ali opet,da li znaju koliko steti licu sva ta sminka i sta se moze dogoditi licu,posebno ako neko ima osetljivu kozu ?Pa nekima i od originala bukne lice , sve zavisi od sastava lica..
2019 02 26
Ja imam Golden Goddess hajlajter, moj je sa belim poklopcem u kombinaciji sa zlatnim pakovanjem, kod nje skroz zlatan :') Sto je najcrnje, ja sam ga platila u Alexandru oko 700-800 din, ne secam se tacno, kod nje je 650... Ako je kopija, onda nije uopste jeftiniji puno od originala :')
2019 02 26
Slazem se. Veruj mi i ja ali me je dokrajcila ova kopija Revolution srca. U srce pravo🤣 Pa bukvalno imaju tekstovi gde se ta sminka pravi(zamislite mracne memljive podrumcine i kineze kako sklapaju nesto da zalici na MAC, naked.. ) da,zaista su pronalazeni tragovi buba u sastavu,pacovskog izmeta..
2019 02 26
> VBarbarez: > Ja imam Golden Goddess hajlajter, moj je sa belim poklopcem u kombinaciji sa zlatnim pakovanjem, kod nje skroz zlatan :') > Sto je najcrnje, ja sam ga platila u Alexandru oko 700-800 din, ne secam se tacno, kod nje je 650... Ako je kopija, onda nije uopste jeftiniji puno od Originala Ovde zene obozavaju revolution, ja prva. Potraznja je velika jer je kvalitet daleko iznad cene kod vecine stvari. Jednom sam videla da je jedna clanica stavila cenu 3600 za paletu koja je u alexandru 1300😂😂😂 Ok je njoj cena (ovoj sa srcima) gledas cinjenicu da alexandar naplacuje skupu postarinu, da ne daje neke popuste znacajne i da nema u svakom gradu radnje..ali ..kopija,no comment. Napisi barem kako jeste.
2019 02 26
Eno 5 crvenih kosta peach, na snizenju pritom😆 znam jer je zelim🙄
2019 02 26
> Suzanaa777: > Toliko puta sam htela da otvorim ovu temu ali nikad nisam ne znam ni sama zasto.Ne kazem da nema da se nadje original jeftino,ali opet,da li znaju koliko steti licu sva ta sminka i sta se moze dogoditi licu,posebno ako neko ima osetljivu kozu ?Pa nekima i od originala bukne lice , sve zavisi od sastava lica.. Istina. Meni je od Lancome original pudera bila izbila užasna alergija po licu. Uz doktorske izveštaje, račun fiskalni...nisu mi uvažili reklamaciju tada, ne sećam se sada tačnog naziva parfimeriji, a nije baš da je jeftin bio... Sada koristim uglavnom Catrice, Essence, Impala, Alverde, Aura, Nyx, Golden Rose, Llums...i tako to što je uvek dostupno u Lilly-u, DM-u i često je na akcijama. Ovde uzimam uglavnom preparate iz Avona i Farmasija, Catrice.., ostalo slabije. MinaMasa za Mac ruževe se slažem potpuno, nema šanse da nov Mac ruž koji je original košta 200din, nov naravno. Za Revolution ne znam zaista, jer nisam nikada ništa njihovo koristila tako da ne znam da prepoznam original i kopiju.
2019 02 26
Da, Lady, kad sminka sadrzi sastojke koji ne odgovaraju kozi, zna da bude strasno i od original sminke, a tek onda od kopija...Ja sam pre par godina stavila neku Eveline masku koja, navodno, hladi, za hidrataciju je bila, drzi se 20-ak minuta, a meni posle 5 min lice celo kao da sam hemijski piling radila...Vise volim negu nego sminku, ali, recimo, ne po svaku cenu.Npr, mojoj suvoj kozi ne odgovaraju vocne kiseline, pa ih ja ne koristim zbog predostroznosti. Super je Revolution, ima ga u Alexandru, zabezeknuta sam da su i od tako povoljne sminke pravili kopije, ne znam cemu to...Lady, ni nov ni polovan. Sta, ja da dam 2500 za Ruby Woo i da mi se, nedajboze, ne svidi kako mi stoji, pa da ga prodam za 200-300 din, no way, a-a, c, jok. Nisam dobra vila i te pare mi ne padaju s neba.
2019 02 26
1 2 3 4 5 ... 6