Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zanimaju me vaša iskustva

Ja sam prva za niske cene i dodatne popuste, ali ponekad smatram da ljudi stvarno nemaju granicu. Naime, prodavala sam majicu za 150 din, mislim da je cena i više nego simbolična. U svakom slučaju, javila mi se devojka, pitala jel može za 100 i ako može, preuzela bi lično. Rekla sam joj da nije problem spuštanje cene, naravno da može, ali da dođe na moju adresu po krpicu, jer mi je stvarno van pameti da za 100 din idem negde. Potvrdila je da može tako i rekla koji dan će doći. Igrom slučaja, baš taj dan kad joj odgovara išla sam u grad, ponudila da joj ponesem, pa ako bude negde u centru da pokupi, nije joj odgovaralo, jer radi. Ostao je dogovor da će doći posle posla da pokupi, napisala joj kako da dođe i sve super. Do kraja dana nije se pojavila. Ja sam sledeći dan prodala majicu drugoj devojci, po regularnoj ceni, bez da sam devojku obaveatila, jer sam smatrala da je odustala. U 1 ujutru je meni sttigla pporuka na viber da li mi odgovara da preuzme majicu u utorak ( što je bilo udaljeno 3 dana od primanja poruke), bez ikakvog objašnjenja što se nije pojavila dogovoreni dan. Uljudno san napisala da je majica prodata, jer dogovor nije ispoštovan i na , izvinila se i ostade na tome. Ne mogu da odlučim da li je to neka vrsta bezobrazluka, neodgovornosti ili svi živimo takvim tempom da ne stižemo na vreme da se javimo. Ja ne zameram devojci ništa, uostalom, poklonila bih majicu, ako treba, ništa mi u životu 100 din ne znači, ali polazim od sebe i ako kažem dolazim, polomiću se usput čitava, ali ću doći da ispoštujem drugu stranu.. kakvo je vaše viđenje situacije?/pitam iz radoznalosti i zarad čavrljanja :)
2019 03 01
Pa ja bih sigurno odgovorila ako ne mogu tog dana da dođem, a ne cenjkam se za manje iznose nikad. Znaci ako je 1200 ja pitam da bude za 1000 ali tako sitno ne zaista.
2019 03 01
Ma to je bezobrazluk i halavstina. Iznervirala sam se dok sam čitala.
2019 03 01
Ja se iznervirala jer mi devojka tražila da kupi nešto, dogovorile se za cenu, ona će plstiti unapred i traži podstke. Objasnim joj da mi trebaju i njeni jer ne šaljem ja pošto sam bolesna trenutno nego sam zamolila nekog ko mi je i Sanji slao pa da to rešimo odmah sutradan. Od tada ništa. Juče pitam da li je odustala i dalje nista. Krajnje nekulturno tražiti nečije podatke a ne dati svoje. Inače je razgovor protekao fino i kulturno. I sad??????
2019 03 01
I još sam u međuvremenu odbila drugog zainteresovanog kupca jer je kao rezervisano. 😭😭😭😭😭😭
2019 03 01
Ma, ja se nisam uopšte iznervirala, inače me ne nerviraju uopšte takve situacije, samo mi bude krivo, jer se ja uvek max trudim svakoga da ispoštujem u svakom smislu, bilo da kupujem ili prodajem, pa se, prosto začudim da neko tako iskulira, još naknadno pošalje poruku u sitne sate XD
2019 03 01
Ja se jesam iznervirala jer sam morala treću osobu da uključimo jer ne mogu do pošte a tu ne izlazi postexpress. A naravno logovala se u međuvremenu tako da je mogla videti moje silne i kulturne molbe. Od sad dajem svoje podatke kad mi i kupac da iste.
2019 03 01
Covek se drzi za rec, a vo za rogove. Ako nisi vo, ispostuj dogovor. Mene nervira trazenje podataka i cimanje bez potrebe. Dva puta sam istoj clanici vukljala kutiju sa novim klompama, ne bi li se nasli dok sam u centru, da bi na kraju, drugi put, trazila dok sam jos u centru sa klinkom od 4 godine, da dodjem negde na drugi kraj, jer je po nju dosao muz i vozi je kuci, te ne moze da se spusti kolima iz Bulevara na Terazije.. njemu par minuta, meni pola sata. Pitanje da li bi hteo i da saceka. Bezobrazluk neopevani i neopisiva nekultura. Treba da se konsultujes sa vidovnjakom da li ce se neko javiti i doci u zakazano vreme, kao da visis samo da njemu licno ucinis
2019 03 01
Verovatni i jedno i drugo Debela.Mislim da izmedju ostalog ,ovde postoje dve vrste kupaca.Oni koji tacno znaju sta kupuju i sa njima je lako i ova druga kategorija,koja bi najradije na poklon i jos da im doneses na vrata. Pre dva dana sam kupila nove kozne Repay cizme preko jednog prodajnog sajta,platila sam ih 2000 din.Posto sam knap sa lovom jer su iskrsle,a treba da uzmem jos neku obucu,zamolila sam je za popust u visini ptt-a..Bilo me je uzasno sramota,sto trazim taj popust,na cenu koja je i vise nego ok.Izvinila sam se zeni sto uopste i trazim popust,ali eto ovog puta mi je stvarno znacilo.Pristala je,a i da nije uzela bih cizme svakako.Presrecna sam zbog kupovine ,a i zahvalna. Ovde sam dosta puta pitala za neki popust,koji mi je skroz realan,pa dobijem "samarcinu".Ta arogancija me uzasno nervira,jer sam u fazonu,da svako od nas treba da bude zadovoljan da ti neko i nudi uopste lovu za nesto,s obzirom da je para sve manje,a konkurencija u prodaji sve veca.Uvek na lep nacin moze da se odbije ponuda. Po meni ako si vec sa 150 din spustila na 100 din i izasla u susret u svakom mogucem pogledu,druga starana bi to svakako trebalo da postuje.Ali sto ljudi ,sto cudi....I naravno uvek,ko pre devojci ,devojka njegova :D Po meni rezervacije samo sa clanicama koje su vec proverene..
2019 03 01
Najveci hit su clanice koje na sve pisu ‘Moze, vazi’, dogovore se i samo NESTANU. Meni je jedna devojka, zena, sta li je, trazila br tel da me kontaktira, slala poruke na viberu, trazila dodatne slike, podatke za uplatu, i nakon celog tog dogovaranja, NESTALA. A vidim da ulazi na sajt i na viber. Plus mi nije ni odgovorila na poslednju poruku kada sam je pitala do kada da joj cuvam torbu. Hvala Bogu pa joj ne poslah pouzecem kao sto je trazila, jer verovatno ne bi ni podigla paket...
2019 03 01
> Julija: > Najveci hit su clanice koje na sve pisu ‘Moze, vazi’, dogovore se i samo NESTANU. > Meni je jedna devojka, zena, sta li je, trazila br tel da me kontaktira, slala poruke na viberu, trazila dodatne slike, podatke za uplatu, i nakon celog tog dogovaranja, NESTALA. A vidim da ulazi na sajt i na viber. Plus mi nije ni odgovorila na poslednju poruku kada sam je pitala do kada da joj cuvam torbu. > Hvala Bogu pa joj ne poslah pouzecem kao sto je trazila, jer verovatno ne bi ni podigla paket... E baš to.
2019 03 01
Ja volim da ispostujem dogovor i da javim ukoliko ne mogu tog dana i sl. Zato sam na profilu i napisala da cekam dan, dva i da razvlacenje razgovora ne podrazumeva cuvanje predmeta. I to se prakticno odnosi na osobe koje se 99,9% nece ni javiti ili ce se javiti nakon xy dana, kada ja i zaboravim na njih :') Ja kao blesava rasipam licne podatke, a ne dobijem ni "odustala sam", "necu" "izvinite i hvala" su vec u domenu naucne fantastike. Na tvom mestu bih samo dodala da posto se ne javlja podrazumevam da je odustala i predmet ide dalje. Cekam knjige vec 20 dana, uredno se jave da prime uplatu unapred, a kada treba da posalju, mukica...te ovo, te ono...ja veverica nisam, ako sam nesto precutala ne znaci da nisam ukapirala ;)
2019 03 01
Naravno izbrisala sam rezervisano, a paket već bio spreman, upakovan. Najradije bi objavila profile ovakvih članica ali iskuliraću zasad. Smeta mi što ima moje ime prezime i broj telefona, koji nerado delim.
2019 03 01
Sto bih ja rekla, a i izvredjala jer sam trenutno u fazonu bez-dlake-na-jeziku, brdska koza. Tako i treba zeno, prodaj drugoj curi, ako ona ne postuje tebe, sto bi ti nju? Sto bih ja rekla, postovanje treba da se pruzi i zasluzi da bi se dobilo.
2019 03 01
Uopste niste pogresili ,tako i treba. To je bezobrazluk .Hocee za 100din a zavlaci kao da je milion u pitanju . Nevaspitanje i nepostovanje . Ja sam tako pre neki dan prodala drugoj clanici jer mi se prva clanica nije javljala ..Racunala sam da je u pitanju ono sto nam se stalno dogadja, da se jave i ispare . Medjutim,nakon sto sam drugi dan prodala drugoj prva se javila da potvrdi . Ja sam se izvnila i rekla da sam mislila da je odustala posto se nije javljala . Devojka je rekla *Nema problema, i ja prodajem na ovom sajtu tako da razumem .Nisam bila u mogucnosti da se javim ranije * .. Da je samo nekako javila u dve reci ja ne bih prodala . Iskreno , bilo mi je krivo,ali ipak mislim da sam postupila pravilno i da tako ipak treba. Da ne pravimo razvlacenja..Svaka cast devojci zaista ..Priznala je korektno da niko nije kriv. Po meni , ako nesto dogovaram , znam da treba da ulogujem da odgovorim na vreme ...
2019 03 01
1 2