Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bolesnici, dangube ili nekulturni korisnici sajta?

> AppleRed: > Evo, meni Sanja uplatila unapred a još i drugi, čak tražili da plate unapred. > Ako je tu 7 godina kako nema ocenu??? Nov profil??? Piše da je imala pre 7 godina... Dakle, bila je koliko sam skontala član ovog sajta 2012god. Da li je to drugi profil ili taj isti, nejasno je... Takođe, sa ovakvim drskim odgovorima, bolje je da ni ne odgovara. Ne podnosim drskost. A, brate mili odgovaraju ti uslovi kupca ok, ne odgovaraju ti opet ok, nema tu mesta za takvo pisanje zaista. Drsko, nekulturno, bezobrazno. Eto.
2019 03 05
> Julija: > Mislim da treba OBJAVLJIVATI JAVNO imena profila, da i ostale članice znaju ako budu imale posla sa takvim ljudima. > Slazem se. Trebalo bi da postoje 2 glavne teme na ovom podforumu i lepljive: 1. neodgovorni kupci 2. neodgovorni prodavci (neodgovaranje na poruke) da bi clanice znale koga da izbegavaju. Ja moram da kazem da sad posle toliko vremena posto sam svratila na sajt, ne bih znala kome bih smela da platim unapred ako to trazi, posto sam uglavnom kupac, osim onima koje sam znala odranije ili sa bas velikim brojem poz. cena i bez negativnih. Ali moram da kazem u vezi teme da kao kupac volim da odaberem vise opcija i onda sve prodavce pitam....onaj kod koga mi predmet najvise odgovara po merama, kvalitetu i ceni, tu i kupim, tako da ne treba na prvu loptu reagovati zasto se kupac nije javio jer je mozda nasao drugog prodavca. Naravno, treba i da mu makar zahvali, s tim se slazem, ili da ga obavesti da bira izmedju 2-3-4 opcije da se ne bi nadao kao da je jedini. Ja uglavnom tako radim, a sada sam samo svratila da pitam za jedan predmet, ali odgovor nisam dobila....nadam se da cu kasnije. Slucajno sam taj predmet nasla kod samo 1 prodavca, ali da ih ima vise, pitala bih bar 2-3 jer znam da ovde slabo odgovaraju na poruke, pa da ne gubim vreme cekajuci na odgovor kao sto sam u pocetku kad sam se registrovala. Ima i toga kod kupaca, verovatno. Pozz svima
2019 03 05
Citam sad svakakve teme na forumu (poucena losim iskustvom proveravam sa kim da saradjujem) i setim se scene od pre par godina sa fejsbuka ;D Ja narucila cizme, ne secam se koliko su kostale, recimo 4000. I pitam lepo zenu da li je kalup tacan, kaze jeste. Salje ona meni cizme, meni one male, a moj broj. I tu se mi natezale danima kaze ona "JA SAM MORE CIZAMA POSLALA SVIMA ODGOVARAJU". :D To more cizama mi se toliko urezalo u pamcenje, sad mi je smesno :D Na kraju ih je ipak zamenila, al sam ja platila sve postarine. U svakom slucaju, bas ima svakakvih ljudi.
2019 04 20
1 2 3