Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste znale

Da se Nike ne izgovara Najk, već Najki ? :) dugo već hoću da postavim temu, pa zaboravim :) eto interesantne činjenice :)
2019 03 11
Bas skoro sam citala o tome, ali nekako mi nije to to :') :') Takodje i Levi's- Livajs, bas cudno haha
2019 03 11
Najki se izgovara
2019 03 11
> Debela_devojka: > Da se Nike ne izgovara Najk, već Najki ? :) dugo već hoću da postavim temu, pa zaboravim :) eto interesantne činjenice :) Daa, videla sam u jednom yt videu imena brendova koje pogresno izgovaramo tako nesto. 😁
2019 03 11
> lokibg: > Najki se izgovara Najki, najki :)
2019 03 11
Najki, livajs i vajber. Pitajte mene, struka. ;)
2019 03 11
Esprit , izgovara se Espri Hermes je Erme s nečujnim s na kraju Moschino je Moskino Zara - špansko meko "z" koje je nešto kao da zajedno kažemo s, k i z ... opotpuno meko , a nikako tvrdo Z na zubima , kao što govorimo. Desigual nikako nije Disigal kako često čujem , jer je isto španski jezik, meko pročitati tačno kako piše i zavrnuti to "gual" na jeziku . Chloe je Klo Christian Loubouttin izgovaramo Kristjan Lubuta(n je nečujno) Bebe je Bibi Boucheron je Bušero(n) Agent Provocateur je Ažon Provokatu(r) Najviše volim kad u parfimeriji tražim neki francuski parfem , a prodavačica u mom malom gradu pita "molim ?" tri puta .. :") Ali i sama volim da pitam nekog ko to dobro zna , ako nisam sigurna kako da izgovorim. Srećom , imam koga. :) Svi učimo ... :")
2019 03 11
Daaa, cula sam na instagramu od Dunje Jovanic, inace pre toga sam uvek izgovarala Najk :D :D :D
2019 03 11
Meni je apotekarka nedavno za kozmeticki brend 'Caudalie' izgovorila 'Kodali' , recimo to sam cesto vidjala na policama ali nikad nisam znala kako se tacno izgovara.. :D
2019 03 12
> Debela_devojka: > Da se Nike ne izgovara Najk, već Najki ? :) dugo već hoću da postavim temu, pa zaboravim :) eto interesantne činjenice :) Da, znam to odavno ali i dalje je za mene Najk 😂😂😂
2019 03 12