Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Stalna porteba za prociscavanjem grla

E ovako,vec zadnje dve nedelje imam potrebu za prociscavanjem grla Kao.da.mi je nesto na grlu i onda se naprezem da ga kao procistim Ne znam kako da vam opisem al stalno me tera na to osim kada spavam E setila sam se da sam isto tako imala slucaj.i prosle godine u isto ovo vreme pa mi neko rece mozda je od alergije a jesam alergicna na prolecna cvetanja Da li je jos neko ima taj probem Na netu sam procitala svasta ruzno vezano za to pa se malo i uplasih da nije nesto strasno Znaci mi ako ima bilo ko da podeli.iskustvo ako ste imali ovakav problem Hvala puno
2019 03 24
Ja imam taj problem trenutno, mislim da je alergijski, jer i cerka ima isti problem, uz to i kaslje, a imamo svi neke alergije. Mozes da probas sa konstantnim ciscenjem nosa fizioloskim rastvorom, nikako kapima, jer je to u stvari neprimetno slivanje iz sinusa kroz grlo, ja dodam i srebrnu vodu u to. Mozes Xyzal da uzmes u apoteci, ako ti puno smeta. Nije nista strasno, svakako, u slucaju izraslina na glasnim zicama, bila bi cesto promukla, ali i to se resava grgljanjem srebrne vode, provereno 😉
2019 03 24
> jacaikaja: > Ja imam taj problem trenutno, mislim da je alergijski, jer i cerka ima isti problem, uz to i kaslje, a imamo svi neke alergije. Mozes da probas sa konstantnim ciscenjem nosa fizioloskim rastvorom, nikako kapima, jer je to u stvari neprimetno slivanje iz sinusa kroz grlo, ja dodam i srebrnu vodu u to. Mozes Xyzal da uzmes u apoteci, ako ti puno smeta. Nije nista strasno, svakako, u slucaju izraslina na glasnim zicama, bila bi cesto promukla, ali i to se resava grgljanjem srebrne vode, provereno 😉 Nisam promukla,samo me.non stop tera da prociscavam grlo ,precice mi u naviku...nocu se ne.desava nista Sutra cu da kupim srebrnu vodu da probam da ispiram grlo Uzasno me nervira ali isti slucaj sam imala i prosle.godine u ovo vreme ali se uplasim da nije nesto strasno Hvala na javljanju svaki savet mi znaci🤗
2019 03 24
Ja sam se pre stalno tripovala za svaki novi simptom, sad mi je uglavnom jasno zasto i kako, jer sam skontala kako organizam funkcionise i sta od cega moze biti, a prodjoh kroz svasta nesto problematicno uz alternativno lecenje. Srebrnu vodu stavljaj i u nos i progutaj kad grgljas, ne skodi nicemu, a pomaze svacemu. Meni jedino kad je uzimam potamni od srebrnog prstenja koza na prstima, neka reakcija..
2019 03 24
Desava mi se povremeno zbog alergije i/ili nervoze, napetosti. Bila sam kod lekara, uradila je indirektnu laringoskopiju, malo neprijatan, ali neinvazivni pregled i glasnih zica. Nakon toga sam kupila antihistaminik i tablete za smirenje, deluju dok pijem i obrnuto :')
2019 04 04