Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Svi mi koji volimo vintage

Drage zene, mislim da treba da odvojimo posebnu temu za ljubitelje vintage odece. Ovde ostavljajte fotke iskljucivo vintage garderobe (garderobe starije od 20 godina) koje ste kupile na krpicama ili ostalim sajtovima. Mozete ostavljati linkove nekog clana koji prodaje takvu garderobu a jos nije "otkriven" na ovom sajtu. I bila bih vam zahvalna da ukoliko otkrijete neki dobar second hand ili nalog na fejsu i Instagramu podelite ovde. Molim clanice da ne reklamiraju svoje profile u ovoj temi, hvala :")
2019 03 25
> natalijalucic: > Drage zene, mislim da treba da odvojimo posebnu temu za ljubitelje vintage odece. > Ovde ostavljajte fotke iskljucivo vintage garderobe (garderobe starije od 20 godina) koje ste kupile na krpicama ili ostalim sajtovima. > Mozete ostavljati linkove nekog clana koji prodaje takvu garderobu a jos nije "otkriven" na ovom sajtu. > I bila bih vam zahvalna da ukoliko otkrijete neki dobar second hand ili nalog na fejsu i Instagramu podelite ovde. > Molim clanice da ne reklamiraju svoje profile u ovoj temi, hvala :") Izvini ja nisam razumela da li da kacimo vintage stvari koje bi da prodamo ili samo koje smo kupile ovde(nesto poput kako ste se obukli danas ) 🙂🙂🙂
2019 03 25
Super ideja.
2019 03 25
Sanja, ovde,se ne reklamiramo ii ne postavljamo predmete koje prodajemo
2019 03 25
Bila je u Cumicevom sokacetu neka vintage radnja..Manje vise kao sh,medjutim oni su bas imali garderobu staru po 20-30 godina,imali su i jednu haljinu iz 1920. Kod Mixer hausa su bili s vremena na vreme izlagaci rucno radjenog nakita,a i bas oni koji su prodavali vintage garderobu,ne znam gde je to sada preseljeno.Lik je kupio od zene jasa gornji deo trenerke,samo sto nije zaplakao od srece ,:)
2019 03 25
Ah da Dorcolski buvljak,na Dorcol platz-u.Takodje mesto gde mozda moze da se nadje nesto vintage
2019 03 25
Samo vintage garderobu koju ste kupili ovde ili je imate od mame, bake a i dalje je nosiva 😊 > MilicaMamlic: > > natalijalucic: > > Drage zene, mislim da treba da odvojimo posebnu temu za ljubitelje vintage odece. > > Ovde ostavljajte fotke iskljucivo vintage garderobe (garderobe starije od 20 godina) koje ste kupile na krpicama ili ostalim sajtovima. > > Mozete ostavljati linkove nekog clana koji prodaje takvu garderobu a jos nije "otkriven" na ovom sajtu. > > I bila bih vam zahvalna da ukoliko otkrijete neki dobar second hand ili nalog na fejsu i Instagramu podelite ovde. > > Molim clanice da ne reklamiraju svoje profile u ovoj temi, hvala :") > Izvini ja nisam razumela da li da kacimo vintage stvari koje bi da prodamo ili samo koje smo kupile ovde(nesto poput kako ste se obukli danas ) > 🙂🙂🙂
2019 03 25
Ima odlicna vintage radnja Jane Doe na Dorcolu ali bas drze cene
2019 03 25
Mislim da znam i koja je ..Da li je otprilike kod Studenskog parke..Ili mozda bolje,preko puta dzamije?
2019 03 25
Jane Do kida sa cenama, ali baš :/
2019 03 25
Oni imaju Concept store u Cara Urosa i Vintage shop u Kapetan Misina.
2019 03 25
Ja lično ne volim takav stil, ali da ima lepih komada to ima... Mnogo mi se sviđa ova suknja na tufne i kako je Natalija ukombinovala ovu suknjicu...
2019 03 25
A i Nata ima superiška nogiceeee😎😉
2019 03 25
Ekstra kombinacije. Svaka čast za kreativnost.
2019 03 25
> MiciZara: > A i Nata ima superiška nogiceeee😎😉 Hahahah hvalaaa :') :")
2019 03 25
1 2 3