Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

> LadyBlye: > > LelicaLela: > > Lady,meni jesu i prosle nedelje . Kad je izvrsena isporuka sutra je vec pisalo da je isporuceno . > Ne mislim na to, i meni je tako u sredu bilo pisalo za isporučeni paket od ponedeljka- direktno iz GPC isporuka Trstenik. Mislim na normalni status pošiljke kako je i ranije bilo. Npr. meni piše za pakete koje sam ja poslala mesto prijema, otprema GPC, Iz GPC otprema za mesto gde treba paket danas da stigne (jedan je već stigao jutros, inače), a kod mene za ovo što treba da mi stigne i dalje piše da su oba paketa u GPC, tj. ne piše Otprema za moju poštu kao inače što treba da piše. Poruka za jedan paket mi je stigla, za drugi nije, a status oba paketa je i dalje da su u GPC BG. Meni na statusu za posiljku pise da je u GPC Beograd, a stigla mi je jutros poruka i nakon toga posiljka... :) Taj za koji ti je stigla poruka ce ti stici, ovaj drugi ja mislim da nece cim nema poruke :)
2019 04 01
> VBarbarez: > > LadyBlye: > > > LelicaLela: > > > Lady,meni jesu i prosle nedelje . Kad je izvrsena isporuka sutra je vec pisalo da je isporuceno . > > Ne mislim na to, i meni je tako u sredu bilo pisalo za isporučeni paket od ponedeljka- direktno iz GPC isporuka Trstenik. Mislim na normalni status pošiljke kako je i ranije bilo. Npr. meni piše za pakete koje sam ja poslala mesto prijema, otprema GPC, Iz GPC otprema za mesto gde treba paket danas da stigne (jedan je već stigao jutros, inače), a kod mene za ovo što treba da mi stigne i dalje piše da su oba paketa u GPC, tj. ne piše Otprema za moju poštu kao inače što treba da piše. Poruka za jedan paket mi je stigla, za drugi nije, a status oba paketa je i dalje da su u GPC BG. > Meni na statusu za posiljku pise da je u GPC Beograd, a stigla mi je jutros poruka i nakon toga posiljka... :) > Taj za koji ti je stigla poruka ce ti stici, ovaj drugi ja mislim da nece cim nema poruke :) Ovaj za koji mi je stigla poruka poslat je u utorak, a onaj za koji nije u ponedeljak. Stvarno bezveze da ne stignu oba paketa danas... Valjda će sutra ovaj drugi stići. Znam da je haos sada sa isporukom zadržavanih pošiljki jer ih je previše stvarno, ali evo jutros paket koji sam ja poslala krajem nedelje je stigao, a meni od ponedeljka još uvek ne stiže. Bezveze baš...
2019 04 01
Da drugom forumu pisu clanice da im je stiglo . Od danas ce valjda biti sve ok .
2019 04 01
> LelicaLela: > Da drugom forumu pisu clanice da im je stiglo . Od danas ce valjda biti sve ok . Od danas rade normalno, samo što će sada par dana imati veliku gužvu sa svim tim pošiljkama koje su bile zadržane...treba sada to sve i razdeliti... ;)
2019 04 01
> LadyBlye: > > VBarbarez: > > > LadyBlye: > > > > LelicaLela: > > > > Lady,meni jesu i prosle nedelje . Kad je izvrsena isporuka sutra je vec pisalo da je isporuceno . > > > Ne mislim na to, i meni je tako u sredu bilo pisalo za isporučeni paket od ponedeljka- direktno iz GPC isporuka Trstenik. Mislim na normalni status pošiljke kako je i ranije bilo. Npr. meni piše za pakete koje sam ja poslala mesto prijema, otprema GPC, Iz GPC otprema za mesto gde treba paket danas da stigne (jedan je već stigao jutros, inače), a kod mene za ovo što treba da mi stigne i dalje piše da su oba paketa u GPC, tj. ne piše Otprema za moju poštu kao inače što treba da piše. Poruka za jedan paket mi je stigla, za drugi nije, a status oba paketa je i dalje da su u GPC BG. > > Meni na statusu za posiljku pise da je u GPC Beograd, a stigla mi je jutros poruka i nakon toga posiljka... :) > > Taj za koji ti je stigla poruka ce ti stici, ovaj drugi ja mislim da nece cim nema poruke :) > Ovaj za koji mi je stigla poruka poslat je u utorak, a onaj za koji nije u ponedeljak. Stvarno bezveze da ne stignu oba paketa danas... Valjda će sutra ovaj drugi stići. Znam da je haos sada sa isporukom zadržavanih pošiljki jer ih je previše stvarno, ali evo jutros paket koji sam ja poslala krajem nedelje je stigao, a meni od ponedeljka još uvek ne stiže. Bezveze baš... Da, stvarno uzas... Meni je od ponedeljka stigao u subotu a od utorka danas, znaci po 6 dana im je trebalo, ali mi je za svaki stigla prethodno poruka... Malo je nelogicno da dodje prvo taj od utorka, ali verovatno je sve to zbog ovog haosa, ko zna... Nadam se Lady da ces dobiti uskoro pakete ☺️
2019 04 01
Ja sam poručila kurira u 8 jutros, čekam ga još, a moram uskoro u grad, valjda će se pojaviti, nmgu da vučem i dete i pakete XD
2019 04 01
Meni je jutros stigla pošiljka od utorka. A upravo sad mi je poštar doneo otkupninu. Devojka je primila paket u petak. Vraćaju se u normalu polako.
2019 04 01
> VBarbarez: > > LadyBlye: > > > VBarbarez: > > > > LadyBlye: > > > > > LelicaLela: > > > > > Lady,meni jesu i prosle nedelje . Kad je izvrsena isporuka sutra je vec pisalo da je isporuceno . > > > > Ne mislim na to, i meni je tako u sredu bilo pisalo za isporučeni paket od ponedeljka- direktno iz GPC isporuka Trstenik. Mislim na normalni status pošiljke kako je i ranije bilo. Npr. meni piše za pakete koje sam ja poslala mesto prijema, otprema GPC, Iz GPC otprema za mesto gde treba paket danas da stigne (jedan je već stigao jutros, inače), a kod mene za ovo što treba da mi stigne i dalje piše da su oba paketa u GPC, tj. ne piše Otprema za moju poštu kao inače što treba da piše. Poruka za jedan paket mi je stigla, za drugi nije, a status oba paketa je i dalje da su u GPC BG. > > > Meni na statusu za posiljku pise da je u GPC Beograd, a stigla mi je jutros poruka i nakon toga posiljka... :) > > > Taj za koji ti je stigla poruka ce ti stici, ovaj drugi ja mislim da nece cim nema poruke :) > > Ovaj za koji mi je stigla poruka poslat je u utorak, a onaj za koji nije u ponedeljak. Stvarno bezveze da ne stignu oba paketa danas... Valjda će sutra ovaj drugi stići. Znam da je haos sada sa isporukom zadržavanih pošiljki jer ih je previše stvarno, ali evo jutros paket koji sam ja poslala krajem nedelje je stigao, a meni od ponedeljka još uvek ne stiže. Bezveze baš... > Da, stvarno uzas... Meni je od ponedeljka stigao u subotu a od utorka danas, znaci po 6 dana im je trebalo, ali mi je za svaki stigla prethodno poruka... Malo je nelogicno da dodje prvo taj od utorka, ali verovatno je sve to zbog ovog haosa, ko zna... Nadam se Lady da ces dobiti uskoro pakete ☺️ Nadam se i ja... 😥😥😥
2019 04 01
Najinteresantnije ce biti da vidimo kad ce stici paket koji sam ja poslala sad u petak, kao "slag na tortu" od te gomile prethodno skladistenih paketa po centrima. :')
2019 04 01
> MALAODSTILA: > Najinteresantnije ce biti da vidimo kad ce stici paket koji sam ja poslala sad u petak, kao "slag na tortu" od te gomile prethodno skladistenih paketa po centrima. :') Nema pravila, moji paketi od kraja nedelje su danas stigli, a od ponedeljka i utorka nisu još, samo je jedan od ponedeljka isporučen u toku štrajka, tj. u sredu. Meni je stigao malopre paket koji je poslat u utorak, a onaj koji je poslat u ponedeljak nije stigao danas. Kurir mi je rekao da im je stigla čitava gooomillaaa paketa, tako da narednih dana to sada razvoze i da im ne stižu pozivnice za slanje paketa sve dok to ne isporuče, jer je prevelika gužva sa paketima, a u pošti normalno primaju pakete.
2019 04 01
Ovo je necuveno . Pozovem kurira iz PE da dodje . Kad je video koliko paketa imam ,rekao je da on to ne moze da preuzme ,hteo je da ode . Ja sam mu rekla da je to njegov posao i da mora . Onda mi je on doneo sve da ja popunim ,pa ce kao doci po podne . Sta da radim ? Da zovem drugog kurira ?
2019 04 04
Stigla mi je danas konačno knjiga koja je poslata tiskovinom još 25.03. 😊😊
2019 04 04
Uzas. Treba da posaljem pismo u katastar u centralnu Srbiju, mozda bolje da odem licno.
2019 04 25
> unicornlady: > Uzas. Treba da posaljem pismo u katastar u centralnu Srbiju, mozda bolje da odem licno. Štrajk je odavno gotov, sada se radi normalno... :) :) Jedino sada preko praznika će biti neradni dani, ali tada ni katastar neće raditi.
2019 04 25
......
2019 09 15
1 2 ... 11 12 13 14