Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Hitna pomooc - podocnjaci

pomagajte, ni korektor ne pokriva a od kako je beban u kuci sa spavanjem sam uzas 😦 mazem sa onim gelom ujuttu i uvece ali nista .... neko neko resenje ? Tipa kesice caja nekog il tako to 😒
2019 04 12
Talog od crne kafe naneti na deo gde su podočnjaci, ostaviti da se osuši i onda dobro isprati. Krastavac svež je takođe dobar, kolutove krastavca držati ujutru i uveče po 15ak minuta zatvorenih očiju, naravno. ;) :)
2019 04 12
> LadyBlye: > Talog od crne kafe naneti na deo gde su podočnjaci, ostaviti da se osuši i onda dobro isprati. > Krastavac svež je takođe dobar, kolutove krastavca držati ujutru i uveče po 15ak minuta zatvorenih očiju, naravno. ;) :) Pomaze,i jedno i drugo🙂...ili cekajte da poraste,mada ja vec 19 godina ne spavam kako treba,samo kada mi klinci dozvole😅
2019 04 12
> LadyBlye: > Talog od crne kafe naneti na deo gde su podočnjaci, ostaviti da se osuši i onda dobro isprati. > Krastavac svež je takođe dobar, kolutove krastavca držati ujutru i uveče po 15ak minuta zatvorenih očiju, naravno. ;) :) Pomaze,i jedno i drugo🙂...ili cekajte da poraste,mada ja vec 19 godina ne spavam kako treba,samo kada mi klinci dozvole😅
2019 04 12
> LadyBlye: > Talog od crne kafe naneti na deo gde su podočnjaci, ostaviti da se osuši i onda dobro isprati. > Krastavac svež je takođe dobar, kolutove krastavca držati ujutru i uveče po 15ak minuta zatvorenih očiju, naravno. ;) :) talog kafe izvodljivo a krastavac pa jedino kad zaspe 😄 a tad uglavnom gledam da zavrsim po kuci sta ima 😨 al dobro mozda i "na slepo" sa sve krastavcima mogu 😂
2019 04 12
> anadunja: > cekajte da poraste,mada ja vec 19 godina ne spavam kako treba,samo kada mi klinci dozvole😅 izgleda da cu se i ja nacekati da se naspavam 😐 jos nas dvoje sami 😱 tata nam dodje na 10tak dana svaka tri meseca
2019 04 12
Ako ti se beban često budi noću,onda ni kafa ni krastavac ti nece pomoći..:-/ Probaj da ga.odviknes od noćnog budjenja i eto rešenja..:-) ;-)
2019 04 12
> Tarantula777: > Ako ti se beban često budi noću,onda ni kafa ni krastavac ti nece pomoći..:-/ > Probaj da ga.odviknes od noćnog budjenja i eto rešenja..:-) ;-) nije to bilo ranije, sve je bilo super dok nisu krenuli zubi... onda sta da ti kazem😨
2019 04 12
> 11Ivana11: > > LadyBlye: > > Talog od crne kafe naneti na deo gde su podočnjaci, ostaviti da se osuši i onda dobro isprati. > > Krastavac svež je takođe dobar, kolutove krastavca držati ujutru i uveče po 15ak minuta zatvorenih očiju, naravno. ;) :) > talog kafe izvodljivo a krastavac pa jedino kad zaspe 😄 a tad uglavnom gledam da zavrsim po kuci sta ima 😨 al dobro mozda i "na slepo" sa sve krastavcima mogu 😂 😊😁😉😘
2019 04 12
> 11Ivana11: > > Tarantula777: > > Ako ti se beban često budi noću,onda ni kafa ni krastavac ti nece pomoći..:-/ > > Probaj da ga.odviknes od noćnog budjenja i eto rešenja..:-) ;-) > nije to bilo ranije, sve je bilo super dok nisu krenuli zubi... > onda sta da ti kazem😨 Znam kako je,jel mu možeš čime desni?
2019 04 12
Poslala sam ti por u inbox..:-)
2019 04 12
😊💝💙
2019 04 12